Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē iespējami pirmie siltuma rekordi šajā gadā

Šīs nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs pavasarīgi silts gaiss no Rietumeiropas un iespējami pirmie temperatūras rekordi 2019.gadā, prognozē sinoptiķi.

Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem pēdējais temperatūras rekords reģistrēts pērnā gada 29.novembrī, kad Kolkā ar -9 grādiem tika pārspēts aukstuma rekords. Savukārt pēdējie siltuma rekordi bija 6.novembrī, Liepājā un Rucavā termometra stabiņam pakāpjoties līdz +13 grādiem.

Tas, vai šonedēļ tiks sasniegti siltuma rekordi, būs atkarīgs no mākoņiem. Ja debesis būs apmākušās un smidzinās lietus, siltuma rekordi maz iespējami, savukārt saulaina laika gadījumā tiks pārspēts liels skaits rekordu.

Saskaņā ar pašreizējām prognozēm nedēļas nogalē nav gaidāmi ievērojami nokrišņi, brīžiem spīdēs saule un gaisa temperatūra pakāpsies līdz +4..+9 grādiem.

Augstākā gaisa temperatūra, kas Latvijā līdz šim reģistrēta 15.-17.februārī, ir aptuveni +9 grādi 1925.gadā.

Gaidāmā rietumu vēja ietekmē vissiltākais laiks būs Kurzemes austrumos, Zemgalē, Rīgā un citviet Vidzemes dienvidos. Iespējams, svētdien vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem un kļūs nedaudz vēsāks.

Naktīs daudzviet piesals.

Atbilstoši “Global Forecast System” prognozei arī nākamnedēļ gaidāms februārim neraksturīgi silts laiks.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Mūsu partneri