Lasīšanas laiks: 3 min
JAUNUMI 16.01
JANVĀRA GAISMA
Deviņdesmito gadu sākumā lietuviešu TV zvaigzne Daiva zaudē darbu, kad televīzijas ēku ieņem padomju karavīri. Nespējot citādāk padzīt iebrucējus, viņa nolemj apmesties treilerī pie okupētās ēkas un izsludināt bada streiku. Streikam pievienojas vien daži cilvēki, un karavīri tam nepievērš ne mazāko uzmanību. Jau pēc diennakts kļūst skaidrs, ka cīņa par televīzijas atgūšanu ir gandrīz bezcerīga. Badam pieaugot spēkā, streikotāji pamazām saprot, ka tas, pēc kā viņi patiesībā ir izsalkuši, ir atklātība un cilvēcisks siltums.
Filma lietuviešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
MANS KAIMIŅŠ TOTORO (1988) | Tikai 21.01!
Aicinām ielūkoties aizraujošajā Japānas animāciju filmu radītāja Hajao Mijadzaki pasaulē caur viņa studijas “Ghibli” labākajām filmām – pirmoreiz Latvijā uz LIELĀ ekrāna! Mijadzaki filmas atklāj maģiskus pasaules stāstus, kuros satiekas cilvēka garīgums, daba un tehnoloģiju izaicinājumi.
Divas meitenes, Meja un Sacuki, kopā ar tēvu pārceļas uz jaunu māju, kas atrodas netālu no slimnīcas, kur ārstējas viņu mamma. Kādu dienu meitenes atklāj, ka viņu dārzā aug milzīgs koks, un tajā mīt meža gari – koka sargātāji, kuru priekšgalā ir viņu varens un labsirdīgs valdnieks Totoro. Kad kļūst skaidrs, ka mamma vēl neilgu laiku nevarēs atgriezties mājās, Meja aizbēg, lai viņu apciemotu, un tad Sacuki dodas meklēt māsu, lūdzot palīdzību Totoro. Pamazām Totoro kļūst par meiteņu draugu, palīdzot viņām ikdienas piedzīvojumos.
Filma japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
ĢIMENE NOMAI
Mūsdienu Tokijā amerikāņu aktieris visiem spēkiem meklē dzīves jēgu, līdz atrod neparastu darbu japāņu “īres ģimenes” aģentūrā. Iegremdējoties klientu pasaulē, viņš sāk veidot patiesas saites, kas sapludina robežas starp aktierspēli un realitāti. Saskaroties ar sava darba morālajām grūtībām, viņš no jauna atklāj piederības sajūtu un cilvēcisko saikņu kluso skaistumu.
Filma angļu valodā un dažviet japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
28 GADUS VĒLĀK: KAULU TEMPLIS
Episkā stāsta turpinājumā Dr. Kelsons (Reifs Fainss) ir nonācis šokējošās, jaunās attiecībās ar sekām, kas var mainīt zināmo pasauli, un Spaika (Alfijs Viljamss) tikšanās ar Džimiju Kristalu (Džeks O’Konels) kļūst par murgu, no kura viņš nespēj izbēgt. Kaulu tempļa pasaulē inficētie vairs nav lielākais drauds izdzīvošanai. Izdzīvojušo necilvēcība var būt dīvaināka un daudz šausminošāka.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Biļetes: www.3dcinema.lv un kino kasē































































