Valmieras Ziņas

Nebijis online pasākums Vidzemes Augstskolā

Neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība saglabā ikgadējās augstskolas tradīcijas, rīkojot attālinātu festivālu. No 8. līdz 12. februārim norisināsies atbalsta festivāls jauniešiem “Cukurfests”.

Studentu ikdiena kļuvusi vienmuļa, jo nav iespējas satikt draugus un izbaudīt skolnieku un studentu dzīvi. Šogad diemžēl nevaram tikties klātienē, lai dejotu līdz rīta saulei, bet mājās to neviens nav aizliedzis! Piecu dienu garumā jaunieši varēs pieslēgties sev interesējošām nodarbībām un lekcijām. Festivāla noslēguma dienā notiks balle, kuras laikā paziņosim “Gada students 2020” uzvarētājus.

Pirmā festivāla diena iesāksies sportiskā garā – 8. februārī plkst. 13:00 notiks jogas nodarbība, kā arī aicināsim jauniešus doties pārgājienā gar Amatas upi kopā ar sporta virziena vadītāju Oto. Otrajā dienā plkst. 13:00 jauniešus iedvesmos saruna ar bijušo Vidzemes Augstskolas (ViA) absolventi un radio balsi Sandu Dejus. Viņa dalīsies ar atmiņām par ViA laikiem un pārejas posmu no augstskolas uz lielo dzīvi. ViASA sociālajos medijos arī dalīsies ar ieteikumiem un jokiem, kā šo laiku uztvert ar humoru. Trešdien katrs interesents varēs pārbaudīt savas zināšanas par Valmieru un Vidzemes Augstskolas tradīcijām “ViAktorīnā”. Komandu 4-5 cilvēku sastāvā var pieteikt vēl līdz 8. februārim, sūtot komandas sastāvu uz valde@va.lv. Ar saviem ieteikumiem, kā šajā laikā plānot savu ikdienu ceturtajā dienā dalīsies Toms Veiss, kas ir uzņēmuma “Making magic” vadītājs, pasākumu producents. Viņš pastāstīs, kā pārvarēt stresu un, kā tam palīdz laika plānošana. Kulminācija festivāla pēdējā dienā, kur balli iesildīs ViA rektors Gatis Krūmiņš. Tāpat paziņosim “Gada students 20” uzvarētājus un vakars turpināsies ar pārsteiguma koncertu.

Pasākums tiek plānots kā atbalsts jauniešiem, lai kaut nedaudz iekrāsotu vienmuļo ikdienu. Aicināti pievienoties ne tikai augstskolas studenti, bet arī absolventi, docētāji. ViA darbinieki un Valmieras jaunieši. Vairāk informācijai par pasākuma dienām seko līdzi Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības sociālo mediju lapām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri