Valmieras Ziņas

Nebijis online pasākums Vidzemes Augstskolā

Neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība saglabā ikgadējās augstskolas tradīcijas, rīkojot attālinātu festivālu. No 8. līdz 12. februārim norisināsies atbalsta festivāls jauniešiem “Cukurfests”.

Studentu ikdiena kļuvusi vienmuļa, jo nav iespējas satikt draugus un izbaudīt skolnieku un studentu dzīvi. Šogad diemžēl nevaram tikties klātienē, lai dejotu līdz rīta saulei, bet mājās to neviens nav aizliedzis! Piecu dienu garumā jaunieši varēs pieslēgties sev interesējošām nodarbībām un lekcijām. Festivāla noslēguma dienā notiks balle, kuras laikā paziņosim “Gada students 2020” uzvarētājus.

Pirmā festivāla diena iesāksies sportiskā garā – 8. februārī plkst. 13:00 notiks jogas nodarbība, kā arī aicināsim jauniešus doties pārgājienā gar Amatas upi kopā ar sporta virziena vadītāju Oto. Otrajā dienā plkst. 13:00 jauniešus iedvesmos saruna ar bijušo Vidzemes Augstskolas (ViA) absolventi un radio balsi Sandu Dejus. Viņa dalīsies ar atmiņām par ViA laikiem un pārejas posmu no augstskolas uz lielo dzīvi. ViASA sociālajos medijos arī dalīsies ar ieteikumiem un jokiem, kā šo laiku uztvert ar humoru. Trešdien katrs interesents varēs pārbaudīt savas zināšanas par Valmieru un Vidzemes Augstskolas tradīcijām “ViAktorīnā”. Komandu 4-5 cilvēku sastāvā var pieteikt vēl līdz 8. februārim, sūtot komandas sastāvu uz valde@va.lv. Ar saviem ieteikumiem, kā šajā laikā plānot savu ikdienu ceturtajā dienā dalīsies Toms Veiss, kas ir uzņēmuma “Making magic” vadītājs, pasākumu producents. Viņš pastāstīs, kā pārvarēt stresu un, kā tam palīdz laika plānošana. Kulminācija festivāla pēdējā dienā, kur balli iesildīs ViA rektors Gatis Krūmiņš. Tāpat paziņosim “Gada students 20” uzvarētājus un vakars turpināsies ar pārsteiguma koncertu.

Pasākums tiek plānots kā atbalsts jauniešiem, lai kaut nedaudz iekrāsotu vienmuļo ikdienu. Aicināti pievienoties ne tikai augstskolas studenti, bet arī absolventi, docētāji. ViA darbinieki un Valmieras jaunieši. Vairāk informācijai par pasākuma dienām seko līdzi Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības sociālo mediju lapām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri