Valmieras Ziņas

Naukšēnu brūzis 140 gadu jubilejas svinību ietvaros aicina uz ekskursijām

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 2. oktobrī, būs unikāla iespēja izzināt un apmeklēt Naukšēnu brūža piedāvātās bezmaksas ekskursijas. Lai katrs varētu sajust vēsturisko elpu, pakavēties nostalģiskās atmiņās, kā arī uzzināt tradīcijas, būs iespēja apmeklēt divu veidu ekskursijas pašā brūzī.

Ekskursija „Caur ūdeni un uguni”. Iesals Naukšēnu brūzī tiek ražots tāpat kā 140 gadus atpakaļ: mērcēts barona laika kublos, diedzēts velvētajos pagrabos un izkaltēts vecajā malkas kaltē. Viesiem ļaus iejusties strādnieku lomā un piedalīties iesala tapšanas procesā, kā arī nogaršot produktus, kas top no rudzu iesala.

Ekskursija „Mirklis pagātnē”. Vecajā brūža pagrabā, 6 metrus zem zemes, kur savulaik tika brūvēts 225 tūkstoši stopu alus gadā, varēs sajust senatnes elpu. Par godu svētkiem sola ierasties pats barona fon Grotes gars ar lustīgajām mamzelēm.

Papildus brūža ekskursijām varēs izzināt arī pašus Naukšēnus un doties ekskursijā gida pavadībā pa Naukšēnu Cilvēkmuzeju, pa Naukšēnu muižas parku, kā arī izbraukt ar plostu pa Rūjas upi un doties degustācijās uz Naukšēnu vīna darītavu.

Ekskursijām var pieteikties no 28. septembra līdz 1. oktobra plkst 18.00, zvanot uz tālruni 26452037 (Naukšēnu Cilvēkmuzejs). Pasākuma dienā, 2. oktobrī, pieteikšanās informācijas centra teltī Naukšēnu alus brūža pagalmā.

Ekskursijas varēs apmeklēt, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Naukšēnu brūža 140 gadu svinības „Cauri laikiem” rīko: Naukšēnu kultūras nams un Rūjienas kultūras nams. Pasākumu atbalsta: Valmiermuižas alus darītava un SIA Naukšēni.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri