Valmieras Ziņas

Nākamnedēļ sākas dokumentu pieņemšana māsas un māsas palīga studijām

Lasīšanas laiks: < 1 min

3.jūnijā Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā (SKMK) sākas dokumentu pieņemšana (elektroniski) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā “Māszinības”. Pēc 3 studiju gadiem to beidzot, jaunieši iegūst kvalifikāciju “māsa”, kas nozīmē labu teorētisko un praktisko sagatavotību profesijā visam mūžam, profesijā, kas ļoti pieprasīta visos laikos un visās sabiedrībās.

Klātienē SKMK Rīgā dokumentus māsu studijām pieņems no 1. jūlija.

Savukārt dokumentu iesniegšana māsas palīgu studijām notiks 6. jūnijā Valmierā, no plkst. 13.00, Vidzemes slimnīcas A korpusa 3. stāvā, Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas sapulču telpā.

Iesniedzamie dokumenti – diploms par vidējo vai pamata izglītību ar sekmju izrakstu, pase vai ID, uzvārda maiņu apliecinošs dokuments (visam jābūt arī kopijām), 2 fotokartiņas 3×4 cm.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri