Valmieras Ziņas

Nākamnedēļ gaisa temperatūra var sasniegt +35 grādus

Lasīšanas laiks: 2 min

Pēc neliela atslābuma svētdien karstums Latvijā nākamnedēļ no jauna pastiprināsies – gaisa temperatūra var sasniegt +35 grādus, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Sestdien saule gaisu sakarsēs līdz +28..+33 grādiem, vēsāks laiks gaidāms Kurzemes rietumos, kur temperatūra pakāpsies līdz +23..+27 grādiem. Valsts rietumu un centrālajā daļā vietām īslaicīgi līs, iespējams pērkona negaiss. Dienvidu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 9-14 metriem sekundē.

Svētdien karstums mazināsies – maksimālā gaisa temperatūra būs +26..+30 grādi, piekrastē vietām +23 grādi. Pūtīs lēns vējš, dažviet austrumu novados iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss.

No pirmdienas tveice pieņemsies spēkā, gaisa temperatūra nākamnedēļ var sasniegt +35 grādus. Liela iespēja, ka karstākais laiks būs no otrdienas līdz ceturtdienai, pēc tam Latvijā var ienākt kaut nedaudz vēsāks gaiss no rietumiem, tomēr pastāv risks, ka ekstremāli stiprs karstums saglabāsies ilgstoši.

Siltākajās naktīs gaisa temperatūra nenoslīdēs zemāk par +18..+24 grādiem.

Sagaidāms, ka valstī kopumā nokrišņu būs maz, bet atsevišķās vietās iespējamas ļoti stipras pērkona lietusgāzes.

Tuvākajā laikā tiks pārspēti daudzi temperatūras rekordi. Pastāv augsta varbūtība, ka jūlijs un vasara kopumā kļūs par karstāko Latvijas vēsturē. Gaidāms arī novērojumu vēsturē lielākais tropisko nakšu skaits.

Jau ziņots, ka cilvēku izraisītās globālās sasilšanas dēļ zinātnieki nākotnē prognozē arvien spēcīgākus karstuma viļņus. Pieaugs arī intensīvu lietusgāžu un to izraisītu plūdu risks, lai gan karstuma dēļ arvien biežāk gaidāms postošs sausums.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri