Valmieras Ziņas

Nāc uz teātra festivālu!

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vakar redzēju Valmierā skrienam baltu trusi, kam sekoja meitene. Ieskrēja abi Viesturskolā. Šodien paveru zāles durvis – trusis sēž, meitenes nav. Varbūt aizskrēja gatavoties teātra festivālam?

23. aprīlis ir gandrīz klāt, un Valmieras Viestura vidusskolas un Valsts izglītības satura centra organizētais Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!” jau māj ar roku. Šis ir īpašs gads, kad kolektīvi strādājuši attālināti, tādēļ arī festivāls īpašs – tajā piedalās nevis izrādes, bet video pieteikumi “Notikums manā dzīvē”. Neskatoties uz īpašajiem apstākļiem (un varbūt, pateicoties tiem), festivāla dalībnieki pārstāv visus mūsu skaistās un daudzveidīgās Latvijas novadus – tie festivālā virtuāli sabraukuši no  Aizkraukles, Madonas, Ikšķiles, Jaunogres, Jūrmalas, Limbažiem, Liepājas, Gulbenes, Pumpuriem, Ozolniekiem, Talsiem, Saldus, Pastendes, Rankas, Adulienas, Ķekavas, Indras, Krāslavas, Dobeles un Rīgas. Protams, festivālā piedalās arī paši viesturieši, kas piedāvās noskatīties trīs darbus: Radošais eksperiments “Nelūgtie viesi”, A. Kronenberga “Sprunguļmuiža” un Dž. Vebsteres “Garkājtētiņš”.

Visus 50 festivālam iesūtītos darbus 23. un 24. aprīlī būs iespējams noskatīties un par tiem balsot Valmieras Viestura vidusskolas mājaslapā viesturi.edu.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai esi vakcinēts (-ta) pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri