Valmieras Ziņas

Motodraugi sarosās sporta spēlēs

Lasīšanas laiks: 3 min

Jau no pavasara līdz pat rudens vidum aktīvi uz ceļiem vērojami motociklu braucēji. Tāpat arī motosezonas laikā notiek sevišķi daudz pasākumu – sezonas atklāšanas, sporta spēles, parāžu braucieni, orientēšanās u.c. Šāda veida pasākumus visbiežāk rīko motoklubi, taču arī neoficiālas moto grupas satiekas mazākā lokā, lai “izlaistu līkumu” pa tuvāko apkārtni.

Valmierā bāzējas motoklubs “FF Riders”, kuri ir iekļauti MCA jeb Latvijas Motoklubu Asociācijā. Klubs “FF Riders” tika dibināts 2015. gadā. Gadu no gada kluba biedri ar atbalstītājiem rīko kopā sanākšanas un dažādas aktivitātes citu klubu biedriem un motomīļiem.

Pagājušās nedēļas nogalē 27. un 28. augustā netālu no Valmieras viesu nama “Pilskalni” teritorijā motoklubs “FF Riders” rīkoja motodraugu saietu sporta spēļu formātā, kur dalībnieki varēja piedalīties gan komandu, gan individuālajās disciplīnās. Vispirms motociklisti vienojās kopīgā braucienā un devās Rubenes virzienā. Motociklistu kolona bija gara un ieskandināja ne tikai Valmieras apvedceļu, bet arī Rīgas šoseju ar rūkoņu.

Uz vietas sporta spēļu laukumā darbojās bufete. Sākotnēji visi iestiprinājās ar auksto zupu, ceptiem kartupeļiem, kāpostiņiem, desiņām, šašliku un citiem labumiem. Tur pat darbojās arī “FF Riders” bārs ar dzērieniem. Kad enerģija tika uzkrāta, sākās sporta spēļu pirmā disciplīna – “Aklā tautas bumba”. Tās dalībniekiem bija jāuzvelk brilles, kas veidotas no vienreizlietojamajām glāzītēm, kurās tika izgriezti mazi caurumi. Tālāk sekoja visai sarežģīta komandu spēle. Dalībnieki ar ūdens šļūteni pildīja aptuveni viena metra garu trubu, taču “āķis” bija caurumi trubā, kurus biedriem nācās visādos veidos aiztaisīt ciet, lai uzkrātais ūdens nelīst ārā. Tā kā sestdien visu dienu spīdēja saule, ūdens šļakatas bija lielisks veids, kā motodraugiem atvēsināties. Vēl kādā stafetē komandas vienojās dziesmās un boba braukšanā. Bez boba apgāšanas stafetē neiztika. Sacensību garā dalībnieki vēlējās pēc iespējas ātrāk aizbraukt līdz galam, kā rezultātā soļi samisējās un nogāzās ne tikai bobs, bet arī tā stūmēji. Sporta spēļu kulminācija bija “Ūdens-moto stafete”. Komandas gan lika puzles, gan brauca ar motociklu, lai pārvietotu ūdens glāzi uz šaura staba. Sarežģītākais posms šajā stafetē bija komandas līdera staigāšana uz koka zārda. Tur motociklistiem nācās atklāt pareizo stratēģiju, kā tikt uz priekšu un uzturēt komandas garu. Pasākuma apmeklētāji sevišķi iecienīja šaušanu pa bundžām ar peintbola pistoli, braucot ar motociklu. Šajā aktivitātē piedalījās pa divi – šoferis un šāvējs kā pasažieris. Pēc visu aktivitāšu veikšanas notika arī sportistu un motobraucēju apbalvošana.

Vakara izskaņā notika neoficiālas svinības lapenītē ar dzīvo mūziku. Par jautriem dančiem parūpējās Valters Zīverts no Liepājas. Kamēr Valters atpūtināja balsi, ballīti iegrieza Niks Jakovickis. Valters pats ir liels moto fans, tādēļ regulāri spēlē “FF Riders” rīkotajos pasākumos. Viņš saliek visus savus instrumentus uz motocikla un brauc muzicēt!

Svētdienas rītā uz atvadām tika vārīta soļanka, lai braucējiem būtu spēks pēc notikumiem pilnās sestdienas ar piepildītiem vēderiem doties mājās. Līdzīgi pasākumi notiek arī citviet Latvijā, tuvākais lielais pasākums būs “Pokerbrauciens” 10. septembrī, ko rīko motoklubs “Vēja Brāļi”. Tā mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu noteiktā laikā, braucot ar motociklu. Arī sporta spēļu dienā izskanēja motociklistu plāni par 10. septembri.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri