Valmieras Ziņas

Modernas elektroauto uzlādes stacijas uzņēmuma vajadzībām

Lasīšanas laiks: 3 min

Šobrīd uz Latvijas ceļiem ar katru dienu pieaug elektroauto skaits, līdz ar to jāaug arī infrastruktūrai, kas piemērota šiem transportlīdzekļiem. Tieši atbilstoša infrastruktūra var būt viens no noteicošajiem faktoriem, lai palielinātu šo videi draudzīgo transportlīdzekļu īpatsvaru visā valsts teritorijā. Šeit nozīmīgu lomu var spēlēt uzņēmumi, saviem klientiem nodrošinot viņu vajadzībām atbilstošas elektroauto uzlādes stacijas. Turklāt vērts minēt, ka šāds solis sniedz būtiskus ieguvumus ne tikai elektroauto vadītājiem, bet arī pašiem uzņēmumiem. 

Uzlādes stacija kā uzņēmuma konkurences priekšrocība

Klienti dodas tur, kur viņiem ir ērti un izdevīgi – to zina ikviens uzņēmējs. Visbiežāk noteicošie izvēles faktori, protams, ir cena un kvalitāte, taču nozīmīgu lomu spēlē arī dažādi papildu ieguvumi. Ērtības un ieguvumi, ko uzņēmums nodrošina saviem klientiem, var kalpot kā lieliska konkurences priekšrocība. Šajā gadījumā arī elektroauto uzlādes stacijas var strādāt uzņēmuma labā, piesaistot tos klientus, kas labprāt vēlas ne tikai iegādāties sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, bet arī uzlādēt savu transportlīdzekli.

Turklāt šādas priekšrocības novērtēs arī uzņēmuma darbinieki. Tā ir lieliska iespēja uzņēmuma darbiniekiem nodrošināt papildu ērtības, kas reizēm var būt noteicošais faktors augsti kvalificēta darbaspēka piesaistei.

Kā uzņēmumā uzstādīt elektroauto uzlādes staciju?

Lai uzņēmumā veiksmīgi ierīkotu elektroauto uzlādes staciju, nepieciešamas specifiskas zināšanas un atbilstošas tehnoloģijas. Tāpēc vislabāk šo uzdevumu uzticēt jomas ekspertiem. Speciālisti spēs piemeklēt jūsu uzņēmumam piemērotākos risinājumus, garantēs kvalitatīvu un drošu darba rezultātu, kas uzticami kalpos ilgu laiku. 

Sadarbojoties ar jomas profesionāļiem, jūs rūpējaties par to, ka uzņēmumā tiek uzstādīts jūsu vajadzībām piemērotākais risinājums, jo elektroauto uzlādes stacijas atšķiras gan ar jaudu un uzlādes ātrumu, gan uzlādes veidu.

“Ignitis Latvija” – modernas elektroauto uzlādes stacijas ikviena vajadzībām

Modernas elektroauto uzlādes stacijas saviem biznesa klientiem nodrošina enerģētikas uzņēmums “Ignitis Latvija”. Enerģētikas uzņēmums tiecas kļūt par uzticamāko un ērtāko ātrās uzlādes tīklu Baltijā un Polijā. Tas izveidojis jau vairāk, nekā 70 publiski pieejamas elektroauto uzlādes stacijas. “Ignitis Latvija” uzlādes staciju ierīkošanas procesā ņem vērā klientu vajadzības un darbības specifiku, tādējādi parūpējoties ne tikai par kvalitatīvu, bet arī reālajām vajadzībām atbilstošu risinājumu uzstādīšanu.

  • Ātrās uzlādes stacijas

“Ignitis Latvija” produktu klāstā ietilpt ātrās uzlādes stacijas. Tās pieejamas ar jaudu sākot no 20 kW. Ar šīm uzlādes stacijām elektromobiļa uzlādes process ilgst no 30-50 minūtēm. Tās lieliski iederas vietās, kur klienti iegriežas savā ikdienas steigā, piemēram, degvielas uzpildes stacijās, veikalu stāvvietās un ēdināšanas iestādēs.

  • Lēnās uzlādes stacijas

Enerģētikas uzņēmuma produktu klāstā ietilpst arī lēnās uzlādes stacijas. Tās pieejamas ar jaudu sākot no 3.4 kW līdz 22 kW. Šīs elektroauto uzlādes stacijas teicami papildina, piemēram, viesnīcu un kinoteātru pakalpojumu klāstu.

Uzzināt vairāk par elektroauto uzlādes stacijām, varat mājaslapā ignitis.lv.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri