Valmieras Ziņas

Mīkstie grīdas segumi paklāju interneta veikalā paklajs-eu.lv – paklāju izpārdošana un aktuālākie paklāju dizaini 2021./2022. gadā

Lasīšanas laiks: 3 min

Iegādājoties mīksto grīdas segumu, bieži var nākties apjukt plašajā piedāvājumu klāstā. Īpaši gadījumos, kad skaidri nezināt, kādu tieši paklāju – dizainu, materiālu, krāsu un ražošanas tehniku – vēlaties iegādāties. Vienkāršākais veids, kā sākt izpēti plašajā paklāju un mīksto grīdas segumu piedāvājumā, ir iepazīt piedāvājumu divās no pircēju iecienītākajām kategorijām: paklāju izpārdošana un jaunākās preces. Tieši šīs divas produktu kategorijas ikvienam pircējam sniegs iespēju ne tikai iepazīties ar aktuālākajām paklāju dizaina tendencēm, bet arī ar izciliem paklāju modeļiem, kurus tieši šobrīd ir iespējams iegādāties ar lieliskām atlaidēm. Uzzini vairāk par paklāju interneta veikala paklajs-eu.lv aktuālākajiem piedāvājumiem tieši Tev!

Paklāju izpārdošana – lieliski grīdas segumi par izcilām cenām

Paklāju izpārdošana, īpaši paklāji un mīkstie grīdas segumi internetā, piedāvā lielisku iespēju iegādāties mīkstos grīdas segumus un dizaina paklājus par izdevīgām cenām. paklajs-eu.lv mīksto grīdas segumu izpārdošanas sadaļā ikviens pircējs var atrast sev piemērotāko paklāja modeli visdažādākajās cenu kategorijās, sākot no pieejamiem, jaukta sastāva paklājiem līdz pat ekskluzīviem, ar rokām austiem paklājiem. Svarīgi, ka paklāju izpārdošanas piedāvājumos ir iespējams atrast grīdas segumus visdažādākajos izmēros. Tāpēc noteikti nepalaidiet garām iespēju iegādāties paklāju par izdevīgāku cenu gan gadījumā, ja nepieciešams dekoratīvais paklājs, gan lielāka izmēra grīdas segums dzīvojamās telpas labiekārtošanai.

Aktuālākie paklāju dizaini 2021./2022. gadā

Ja meklējat dizaina paklāju vai īpašu grīdas segumu mājokļa labiekārtošanai un interjera atsvaidzināšanai, noteikti pievērsiet uzmanību aktuālākajām paklāju dizaina tendencēm. Tieši paklāji ir viena no interjera dizaina aktuālākajām tendencēm gan mājokļu, gan sabiedrisko telpu iekārtošanai. 2021. gadā aizsāktā komforta, mājīguma un greznuma tendence paklāju izmantošanai interjerā turpinās savu uzvaras gājienu arī 2022. gadā. Kādu paklāju dizainu izvēlēties, lai šīs tendences apvienotu? paklajs-eu.lv iesaka izvēlēties:

  • Dabīgu materiālu paklāji

Dabīgi materiāli kļūst aizvien nozīmīgāki dažādu interjera tekstilu izvēlē. Paklāji nebūt nav izņēmums, tāpēc dabīgo šķiedru paklājus pircēji izvēlas aizvien vairāk un vairāk. Pirmkārt, dabīgo šķiedru paklāji ir estētiski un lietošanai patīkami. Otrkārt, tie ir izturīgi, kā arī sniedz iespēju apvienot dabīgo materiālu priekšrocības ar citām pakāju dizaina aktualitātēm – paklāji pasteļtoņos un paklāji ar spilgtiem, dekoratīviem rakstiem.

  • Pieklusināti dabas toņi un spilgti raksti

2021./2022. gadā paklāju dizaina tendencēs dominē pretstati – pieklusināti dabas toņi un spilgti raksti. Šīs salīdzinoši atšķirīgās tendences sniedz iespēju ikvienam iekārtot mājokli atbilstoši savām preferencēm un stila izjūtai. Ja dodat priekšroku nomierinošai, komfortablai un mājīgai apkārtējai videi, tad papildiniet savu interjeru ar grīdas segumu dabas toņos. Taču, ja dodat priekšroku drosmīgām krāsām un apdrukām, tad izvēlieties papildināt savu interjeru ar zilu, sarkanu un zaļu grīdas segumu.

  • 3D tekstūras

Ja vēlaties iegādāties paklāju, kas tieši šobrīd ir interjera dizaina aktualitāte Nr.1, tad izvēlieties paklāju ar 3D tekstūru. Šādi 3D faktūras paklāji ne tikai ļauj sajust paklāja bagātīgo formu, bet arī saskatīt katru smalkāko paklāja cilpu, veidojot vienotu un harmonisku paklāja rakstu. Tieši pateicoties īpašajai faktūrai, šobrīd tik aktuālie pasteļtoņi iegūst jaunu un stilīgu izpildījumu paklāju dizainā.

  • Vienota paklāja un interjera krāsas palete

Visbiežāk paklājs tiek uztverts kā spilgts un efektīvs interjera elements, kam jākontrastē uz pārējā istabas iekārtojuma fona. Šobrīd aktuālās interjera tendences iesaka saskaņot paklāja un interjera krāsas paletes, lai veidotu vienotu telpas iekārtojumu ar harmoniskiem akcentiem.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (profesiju klasifikatora kods 5312 01), darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām (C līmenis); • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 520 EUR līdz 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 8.decembrim personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv Tālrunis papildu informācijai: 64207544 vai 64281559. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-08

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz nenoteiktu laiku aicina darbā remontstrādnieku (1,0 slodzes). Ja Jūs vēlaties: • veikt ikdienas sanitārtehniskos, galdniecības, elektromontāžas, kosmētiskos un remontu darbus; • veikt telpu uzturēšanu, mēbeļu, inventāra pārvietošanu, citus remontdarbus un saimnieciskus darbus; • dažāda cita inventāra, priekšmetu, ierīču u.c. uzstādīšanu un remontdarbus; un Jums ir:   mēs piedāvājam: • atalgojumu 505 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā, Valmieras novadā, līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 64223208. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) uz noteiktu laiku aicina darbā izglītības psihologu uz 0.5 likmēm. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Iestādes atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • atalgojumu 900 EUR par 1 (vienu) likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Izglītības psihologs/-ģe” līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Mūsu partneri