Valmieras Ziņas

Mīkstie grīdas segumi paklāju interneta veikalā paklajs-eu.lv – paklāju izpārdošana un aktuālākie paklāju dizaini 2021./2022. gadā

Lasīšanas laiks: 3 min

Iegādājoties mīksto grīdas segumu, bieži var nākties apjukt plašajā piedāvājumu klāstā. Īpaši gadījumos, kad skaidri nezināt, kādu tieši paklāju – dizainu, materiālu, krāsu un ražošanas tehniku – vēlaties iegādāties. Vienkāršākais veids, kā sākt izpēti plašajā paklāju un mīksto grīdas segumu piedāvājumā, ir iepazīt piedāvājumu divās no pircēju iecienītākajām kategorijām: paklāju izpārdošana un jaunākās preces. Tieši šīs divas produktu kategorijas ikvienam pircējam sniegs iespēju ne tikai iepazīties ar aktuālākajām paklāju dizaina tendencēm, bet arī ar izciliem paklāju modeļiem, kurus tieši šobrīd ir iespējams iegādāties ar lieliskām atlaidēm. Uzzini vairāk par paklāju interneta veikala paklajs-eu.lv aktuālākajiem piedāvājumiem tieši Tev!

Paklāju izpārdošana – lieliski grīdas segumi par izcilām cenām

Paklāju izpārdošana, īpaši paklāji un mīkstie grīdas segumi internetā, piedāvā lielisku iespēju iegādāties mīkstos grīdas segumus un dizaina paklājus par izdevīgām cenām. paklajs-eu.lv mīksto grīdas segumu izpārdošanas sadaļā ikviens pircējs var atrast sev piemērotāko paklāja modeli visdažādākajās cenu kategorijās, sākot no pieejamiem, jaukta sastāva paklājiem līdz pat ekskluzīviem, ar rokām austiem paklājiem. Svarīgi, ka paklāju izpārdošanas piedāvājumos ir iespējams atrast grīdas segumus visdažādākajos izmēros. Tāpēc noteikti nepalaidiet garām iespēju iegādāties paklāju par izdevīgāku cenu gan gadījumā, ja nepieciešams dekoratīvais paklājs, gan lielāka izmēra grīdas segums dzīvojamās telpas labiekārtošanai.

Aktuālākie paklāju dizaini 2021./2022. gadā

Ja meklējat dizaina paklāju vai īpašu grīdas segumu mājokļa labiekārtošanai un interjera atsvaidzināšanai, noteikti pievērsiet uzmanību aktuālākajām paklāju dizaina tendencēm. Tieši paklāji ir viena no interjera dizaina aktuālākajām tendencēm gan mājokļu, gan sabiedrisko telpu iekārtošanai. 2021. gadā aizsāktā komforta, mājīguma un greznuma tendence paklāju izmantošanai interjerā turpinās savu uzvaras gājienu arī 2022. gadā. Kādu paklāju dizainu izvēlēties, lai šīs tendences apvienotu? paklajs-eu.lv iesaka izvēlēties:

  • Dabīgu materiālu paklāji

Dabīgi materiāli kļūst aizvien nozīmīgāki dažādu interjera tekstilu izvēlē. Paklāji nebūt nav izņēmums, tāpēc dabīgo šķiedru paklājus pircēji izvēlas aizvien vairāk un vairāk. Pirmkārt, dabīgo šķiedru paklāji ir estētiski un lietošanai patīkami. Otrkārt, tie ir izturīgi, kā arī sniedz iespēju apvienot dabīgo materiālu priekšrocības ar citām pakāju dizaina aktualitātēm – paklāji pasteļtoņos un paklāji ar spilgtiem, dekoratīviem rakstiem.

  • Pieklusināti dabas toņi un spilgti raksti

2021./2022. gadā paklāju dizaina tendencēs dominē pretstati – pieklusināti dabas toņi un spilgti raksti. Šīs salīdzinoši atšķirīgās tendences sniedz iespēju ikvienam iekārtot mājokli atbilstoši savām preferencēm un stila izjūtai. Ja dodat priekšroku nomierinošai, komfortablai un mājīgai apkārtējai videi, tad papildiniet savu interjeru ar grīdas segumu dabas toņos. Taču, ja dodat priekšroku drosmīgām krāsām un apdrukām, tad izvēlieties papildināt savu interjeru ar zilu, sarkanu un zaļu grīdas segumu.

  • 3D tekstūras

Ja vēlaties iegādāties paklāju, kas tieši šobrīd ir interjera dizaina aktualitāte Nr.1, tad izvēlieties paklāju ar 3D tekstūru. Šādi 3D faktūras paklāji ne tikai ļauj sajust paklāja bagātīgo formu, bet arī saskatīt katru smalkāko paklāja cilpu, veidojot vienotu un harmonisku paklāja rakstu. Tieši pateicoties īpašajai faktūrai, šobrīd tik aktuālie pasteļtoņi iegūst jaunu un stilīgu izpildījumu paklāju dizainā.

  • Vienota paklāja un interjera krāsas palete

Visbiežāk paklājs tiek uztverts kā spilgts un efektīvs interjera elements, kam jākontrastē uz pārējā istabas iekārtojuma fona. Šobrīd aktuālās interjera tendences iesaka saskaņot paklāja un interjera krāsas paletes, lai veidotu vienotu telpas iekārtojumu ar harmoniskiem akcentiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri