Valmieras Ziņas

Meklējot spēku robežas – ar velosipēdu pāri Amerikai

Trešdien, 9.maijā, Valmieras Tūrisma un informācijas centrā norisinājās Ceļotāju stāstu vakars. Šoreiz tā tematika tika veltīta velo – kino festivālam “Kino pedālis”, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Valmierā un apkārtējos novados. Stāstu vakara galvenā varone bija mērķtiecīgā Marika Latsone, kura divarpus gadu laikā ar velosipēdu šķērsoja 18 000 km.

Marika savu ceļojumu sāka ASV, Sanfrancisko. Mērķis bija aizbraukt līdz Argentīnas dienvidiem, līdz vietai, kura tiek dēvēta par pasaules malu. Ar dažādām grūtībām, plīsušām riteņa riepām un, protams, ilgām pēc mājām mēķis tika sasniegts.  Tika šķērsotas 13 valstis, kopā nobrauktas 840 dienas, nakšņots visdažādākajās vietās – ugunsdzēsēju depo, okeāna krastā, sāls tuksnesī un pat pie aktīva vulkāna. Apmēram 300 no visām ceļa pavadītajām dienām tika pavadītas uz velosipēda. Marika savu velosipēdu ir nodēvejusi par ceļojuma labāko draugu, jo tas palīdzēja piepildīt šo sapni, izturējis tuksnesi, bezceļus un dažādus kalnus. Uz velosipēda atradās arī visa Marikas iedzīve – kafijas kanniņa, ūdens, ēdiens, laptops, telts, apģērbs, instrumenti divriteņa labošanai, naudas maks, fotokamera un citas svarīgas lietas, lai veiktu šo garo distanci. Kopumā ritenis svēra apmēram 40 kilogramus, un ar tādu svaru bija jāšķērso viss šis garais ceļš.

Lai arī šis piedzīvojums bijis grūts un, esot Peru, Marika gandrīz padevās, tomēr beigu beigās ceļotāja saņēmās un nonāca līdz nospraustajam mērķim. Neaizmirstamas atmiņas, redzētas dažādas skaistas ainavas, iepazīti jauni cilvēki, jauna kultūra un pats galvenais – piepildīts lielais dzīves sapnis. Ceļojuma autore stāsta, ka šis noteikti nav vienīgais šāds ceļojums un drīzumā tiek plānots vēl kāds – varbūt ne tik garš un ilgs, bet noteikti, ka tik pat izaicinošs.

ej.uz/marikasamerikas ir iespējams redzēt maršrutu, kuru mērķtiecīgā ceļotāja veica šajos divarpus gados.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri