Meiteņu florbola komandām “Rubene” šosezon viena zelta un divas sudraba medaļas

Noslēdzies 2014/.2015. gada sezonas Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā meiteņu komandām, kurā visās vecuma grupās pārstāvēts Kocēnu novads ar meiteņu florbola komandām “Rubene”, informē Kocēnu novada pašvaldībā.

23.aprīlī norisinājās MU-18 vecuma grupas meiteņu florbola komandu fināls, kurā par 1.vietu cīnījās Kocēnu “Rubene” un “Rīgas Lauvas”. Spēles 3.minūtē un 24.sekundē rezultātu atklāja komandas “Rubene” spēlētāja Rebeka Laure no Karīnas Fatejevas piespēles. 1.perioda turpinājumā “Rīgas Lauvas” guva divus vārtus, ‘Rubene” – vēl vienus, noslēdzot periodu ar rezultātu 3:2.

2.perioda ieskaņā rezultātu izlīdzināja “Rubenes” spēlētāja Laura Gaugere, panākot rezultātu 3:3, taču to neizdevās nosargāt, jo turpmākajās deviņās minūtēs rīdzinieces guva vēl trīs vārtus, dubultojot pārsvaru līdz 6:3. Spēles izskaņā pretinieču noraidījumu savā labā izmantoja rubenietes – ceturtos vārtus “Rubenei” guva Karīna Fatejeva (6:4). Finālspēles rezultatīvā spēlētāja komandā “Rubene” bija Karīna Fatejeva – divi vārti un viena piespēle, Rebekai Laurei 2 punkti (1+1), Laurai Gaugerei – 1 punkts (1+0), Elizabetei Pavlovskai – 1 punkts (0+1).

Nedēļu vēlāk, 30. aprīlī, MU-16 vecuma grupas meiteņu komanda “Rubene” finālā tikās ar “Rīgas Lauvām”. Spēli pārliecinoši iesāka pretinieces, 1.periodā izvirzoties vadībā ar rezultātu 4:0. 2.perioda sākumā divus vārtus guva “Rubene” – Rebeka Laure un Simona Grāpēna no Rebekas Laures piespēles. Spēles turpinājumā “Rīgas Lauvas” palielināja pārsvaru un guva vēl trīs vārtus, no kuriem divus mazākumā. Martas Lības Zameces (Rebekas Laures piespēle) un Elizabetes Pavlovskas vārtu guvumi rubenietēm ļāva rezultātu samazināt līdz trīs vārtu deficītam 7:4, tomēr “Rīgas Lauvas” kārtējo reizi bija precīzas un rezultātu dubultoja līdz 8:4. Spēles atlikušajās minūtēs rīdzinieces guva vēl trīs vārtus, rubenietēm – vieni, kā rezultātā uzvaru svinēja “Rīgas Lauvas” – 11:5, “Rubenei” – sudraba medaļas. Finālspēles rezultatīvākā spēlētāja komandā “Rubene” bija Rebeka Laure – divi vārti un divas piespēles, pa vienam rezultativitātes punktam četrām spēlētājām – Elizabetei Pavlovskai (1+0), Simonai Grāpēnai (1+0), Martai Lībai Zamecei (1+0) un Klintai Martinjekabai (0+1).

7.maijā Kocēnu sporta namā notika MU-14 vecuma grupas meiteņu komandu finālspēles. Pusfinālā ar rezultātu 6:2 “Rubene” pārspēja komandu “Daudzese” un finālā tikās ar komandu “Ķekavas Bulldogs”, kas otrā pusfināla pārī pārspēja “Rīgas Lauvas”. 1. periods noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, “Rubenes” labā vārtus guva Marta Lība Zamece. 2. periodā “Rubenei” trīs bezatbildes vārti – viens vārtu guvums Laurai Gaugerei no Simonas Grāpēnas piespēles un divi vārti Zanei Ziedonei, no kuriem vienos rezultatīva piespēle Martai Lībai Zamecei, kā rezultātā sezona noslēgta ar uzvaru un zelta medaļām (4:1). Finālspēles rezultatīvākās spēlētājas komandā “Rubene” bija Zane Ziedone ar diviem vārtu guvumiem un Marta Lība Zamece – vieni vārti un viena piespēle, Laurai Gaugerei 1 punkts (1+0), arī Simonai Grāpēnai 1 punkts (0+1).

12.maijā Ķekavā par medaļām cīnījās MU-12 vecuma grupas meiteņu komandas – pusfināla pirmajā pārī par iekļūšanu finālā cīnījās komandas “Rīgas Lauvas” un “Ķekavas Bulldogs”, savukārt otrā pārī tikās komandas “Rubene” un “Daudzese”. “Rubenes” un “Daudzeses” spēlē ar rezultātu 3:4 uzvarēja “Daudzese”, līdz ar to rubenietēm bija jācīnās par 3.vietu, kur tām pretim stājās “Ķekavas Bulldogs”. Arī šajā spēlē rubenietes ar vienu vārtu pārsvaru atzina pretinieču pārākumu, piekāpjoties ķekavniecēm ar rezultātu 3:2.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31