Valmieras Ziņas

MDATA lietoti portatīvie datori – jūsu personiskais palīgs

Korona vīrusa izraisītās slimības Covid-19 dēļ attālinātais darbs kļūst par piespiedu izvēli. Un šodien mēs īsumā pastāstīsim par to, kā nezaudēt ērtības un gūt prieku no strādāšanas mājās.

Par ko ir jāpadomā vispirms? Par jūsu personisko palīgu. Jā, jā! Par to, kas visu laiku būs jūsu acu priekšā, par to, ko jūs nesīsiet no vienas istabas uz otru un, iespējams, arī uz soliņu mājas priekšā (ja laika apstākļi būs piemēroti) Protams, par jūsu darba portatīvo datoru. Ja jums jau ir šāds palīgs, tad ir patiešām paveicies… Bet, ja nav, tad ir jāpērk tāds portatīvais dators, kas būs piemērots gan jūsu darbam, gan izklaidei un kas nepievils sarežģītā brīdī. Principā jums ir nepieciešams tāds modelis, par kuru šodien var tikai sapņot… Protams, tas maksā dārgi! Taču kā atrast zelta vidusceļu? Kur atrast portatīvo datoru, kas būtu ērts, ļautu mierīgi strādāt mājās un maksātu pieņemamu cenu?!

Šodien daudzos veikalos ir atrodami kvalitatīvi lietoti portatīvie datori, taču cenu ziņā visizdevīgākos ir jāmeklē interneta veikalā www.mdata.lv. Šodien MDATA ar noderīgām precēm ik mēnesi apgādā vairāk nekā 1000 klientu visā Eiropā, ieskaitot Baltijas valstis. Visi lietoti portatīvie datori, ko piedāvā uzņēmums Mdata, ir ar garantiju, tādēļ jūs varat būt pārliecināti par savu pirkumu. Uzņēmuma Mdata piedāvājumā ir ne tikai lietoti portatīvie datori, bet arī cita datortehnika, kas jums var palīdzēt darbā no mājām. 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri