Valmieras Ziņas

Mazsalacai – 95, Ērenpreisam – 132

Lasīšanas laiks: 5 min

No 10. līdz 16. jūlijam aicinām piedalīties Mazsalacas pilsētas svētkos un velosvētkos “Mazsalacai 95 – Ērenpreisam 132”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Visu nedēļu

Latvijas Kultūras Koledžas studenti aicinās doties viņu un mentoru veidotā vēsturiskā pastaigu takā pa Mazsalacas ielām, ieliņām un pieturas punktiem, apzinot Mazsalacas kultūrvēsturi, cilvēku stāstus un likteņus, kā arī pieturas punktos atstājot stāstus nākamajām paaudzēm. Pastaigu kartes pieejamas Mazsalacas Kultūras centrā un elektroniski Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā.

No otrdienas, 11. jūlija

Mazsalacas Kultūras centra lielajā zālē aicinām apskatīt Jaņa Rozentāla Mākslas skolas 2023. gada absolventu kvalifikācijas darbu izstādi “Asaru sēklas”. Mūsdienu mākslas izstādē aplūkojami stājmākslas (glezniecības, tēlniecības, grafikas) darbi un multimediju dizaina darbi.

Trešdiena, 12. jūlijs

Plkst. 20.00 aicinām uz vokālās grupas “Ēra”, vadītāja Dita Tomsone, noskaņu koncertu Mazsalacas Kultūras centra iekšpagalmā. Biļetes cena ir 7 EUR, tās iespējams iegādāties no 3. jūlija Mazsalacas Kultūras centrā.

Ceturtdiena, 13. jūlijs

Pēc ilgāka laika Āža krogs (Rīgas iela 17, Mazsalaca) atkal vērs durvis. No plkst. 19.00 iepazīsim senā kroga vēsturi, kā arī uzzināsim par jaunajām vēsmām – “Ēdiendaris” par iecerēm tagad un turpmāk.

Latvijas Stāstnieku asociācijas vadītāja Māra Mellēna aicina ikvienu, kurš grib dalīties par Āža kroga nozīmi Mazsalacas kopienas kultūrtelpā. Aicinām dalīties ar stāstiem, atmiņām vai fotogrāfijām, lai kopīgi varam veidot izstādi par Āža krogu, kas būs apskatāma Āža kroga zālē līdz 16. jūlijam.

Ceturtdienas vakara noslēgums būs kafejnīcā “Būda” (Rīgas iela 16) no plkst. 21.00 – gardi ēdieni, atspirdzinoši dzērieni un muzikāls brīdis ar grupu “Alum Alu”. Ēdienkarte – pēc noteiktā cenrāža.

Piektdiena, 14. jūlijs

Mazsalacas pilsētas centrā no plkst. 19.30 svētkus kopā svinēt aicina Sēļu pagasta tautas nama folkloras kopa “Sēlene” un tautas mūzikas kopa “Sēļu muižas muzikanti”, vadītāja Iveta Dukaļska.

Plkst. 20.00 – koncerts “Deju upe”, režisors Kristaps Pelēkais. Dejā dodamies no Mazsalacas pilsētas centra līdz Skaņkalnes pagasta Lībiešu pilskalna estrādei.

Plkst. 21.00 – Skaņkalnes pagasta Lībiešu pilskalna estrādē XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku atskaņu koncerts “Mūžīgais dzinējs”.

Plkst. 23.30 Saieta laukumā būs ekstrēmais “Green Trials” nakts velošovs.

Sestdiena, 15. jūlijs

Plkst. 10.00–15.00 Mazsalacas Zaļajā skvērā aicinām uz amatnieku un mājražotāju darinājumu tirdziņu. Amatniekiem pieteikšanās elektroniski līdz 7. jūlijam (pieteikuma anketa dalībai tirdziņā atrodama Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā).

Plkst. 10.00–13.00 Mazsalacas pilsētas centrā būs skatāma mākslas centra “Noass” ceļojošā busiņa izstāde “Māksla Uz Riteņiem”.

Plkst. 10.00–16.00 Mazsalacas tirgus laukumā būs atrakcijas ģimenēm.

Plkst. 11.00 Amatu mājā (Rīgas iela 10) aicinām uz izstādes “Tekstils un keramika mozaīkas tehnikā” atklāšanu un tikšanos ar meistariem.

Plkst. 11.30–13.00 noskaņu radīs svētku muzikālais noformējums “Muzikālās klavieres” – mūzika pilsētā.

Plkst. 12.00 svētku atklāšana Mazsalacas Saieta laukumā mūziķa Ralfa Eilanda vadībā. Sveiciena vārdus teiks Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Par muzikālu sveicienu būs parūpējušies Mazsalacas Kultūras centra bērnu un jauniešu ansamblis “Pērles”, vadītāja Sarmīte Ausekle.

Plkst. 12.30 – starts bērnu velobraucienam. Jāpiemin, ka plkst. 10.30–11.30 Mazsalacas Saieta laukumā būs vēl pēdējā iespēja reģistrēties bērnu velobraucienam vai velo parādei. Velobraucienam iespējams pieteikties iepriekš (līdz 10. jūlijam) elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu, kas atrodama Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā.

Plkst. 13.00 īpašo noskaņu iegriezīsim, dodoties parādes velobraucienā. Vasara domās un smaidos. Būs brīnišķīgi! Jāpiemin, ka velomaršruta kartes un brauciena nolikumi tiks publicēts Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā.

Plkst. 14.00–16.00 pie Valtenberģu muižas būs skatāma mākslas centra “Noass” ceļojošā busiņa izstāde “Māksla Uz Riteņiem”.

Plkst. 18.30–19.00 Skaņkalnes pagasta Lībiešu pilskalna estrādē norisināsies velo parādes dalībnieku apbalvošana (ieeja uz svētku noslēgumu no plkst. 17.30).

Plkst. 19.00 estrādē būs Ukrainas sērfroka grupas “Chillera” koncerts. 

Plkst. 20.00 pēc nejaušības principa tiks noteikts “Ērenpreiss” velosipēda laimīgais īpašnieks (tas būs kāds, kurš būs iegādājies biļeti uz grupas “Līvi” koncertu līdz plkst. 19.59).

Plkst. 20.00–21.30 – leģendārās grupas “Līvi” koncerts. Plkst. 22.30–03.00 – svētku nakts balle ar grupu “Sestā jūdze”. Biļetes cena līdz plkst. 19.59 ir 7 EUR, pēc plkst. 20.00 – 10 EUR. Tās iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un Mazsalacas Kultūras centrā no 3. jūlija. Jāpiemin, ka tā būs ieejas biļete arī nakts ballei.

Svētdiena, 16. jūlijs

Plkst. 13.00 Saieta laukumā aicinām uz vokālās grupas “Dzeguzīte” koncertu.

Plkst. 15.00 – kapu svētki Mazsalacas kapos.

Jāpiemin, ka Mazsalacas muzejā apskatāma Egīla Kaužēna karikatūru izstāde un patstāvīgās izstādes: Zvanu kolekcija, Valtera Hirtes koka skulptūru kolekcija, Medību trofejas, Seno dzimtkoku izstāde un 1300 suvenīrpelīšu kolekcija. Mazsalacas bibliotēkā – Inetas Martinsones personālizstāde “Dimanti manā ceļā”, Bērnu nodaļā – Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mana vieta, mans laiks”.

Plašāka informācija par Mazsalacas pilsētas svētku nedēļas norisēm – Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā un Valmieras novada tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv.

Svētku nedēļā iespējams apmeklēt: Mazsalacas apvienības pārvaldi (Pērnavas iela 4) 10. jūlijā plkst. 8.00–18.00, no 11. līdz 13. jūlijam plkst. 8.00–17.00, 14. jūlijā plkst. 8.00–16.00; Mazsalacas Kultūras centru (Rūjienas iela 1) no 10. līdz 15. jūlijam plkst. 8.30–17.30; Mazsalacas muzeju (Parka iela 31) no 12. līdz 15. jūlijam plkst. 11.00–16.00 (ieejas maksa pēc noteiktā cenrāža), 16. jūlijā plkst. 11.00–15.00; Mazsalacas bibliotēku (Parka iela 9) no 10. līdz 14. jūlijam plkst. 10.00–18.00.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

  SIA „VTU Valmiera” aicina darbā Telpu un teritorijas uzkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteikto minimālo stundas tarifa likmi CV vēstuli ar norādi vakancei „Telpu un teritorijas uzkopējs” lūdzam līdz 2023. gada 06.decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-06 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv, tālr. 26558027.

Aicinām darbā TEHNISKĀS PALĪDZĪBAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: · tehniskās palīdzības sniegšana · transportlīdzekļu evakuācija · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu sagatavošana tehniskai apskatei PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · profesionālā vai vispārējā vidējā izglītība · DE, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība · vēlama D, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja pieredze vismaz 2 gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1300 EUR (bruto) darba laiku pēc grafika: 1.dežūra 0800 - 1700, 2.dežūra 1630 - 0100, 7.dežūra 0800 - 2100. pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Tehniskās palīdzības automobiļu vadītājs” iesniegt līdz 15.decembrim (ieskaitot): · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) · 1 nedēļas laikā pēc konkursa termiņa beigām sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Aicinām darbā AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKU (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu tehniskās apkopes PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · arodizglītība vai profesionālā vidējā izglītība · vēlama pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1000 - 1400 EUR (bruto) motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem normālu darba laiku – piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Autoatslēdznieks” iesniegt līdz š.g. 15. decembrim: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Mūsu partneri