Valmieras Ziņas

Mazsalacā ražos universālus palielināmos velosipēdus bērniem

Jau nākošā gada pavasarī Mazsalacā savas durvis vērs vaļā jauns uzņēmums “Speed up Bike”, kas piedāvās universālus palielināmos velosipēdus bērniem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja projekta “Radām novadam” sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Šakuna.

Pēc viņas teiktā, velosipēdi paredzēti bērniem vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem.

Pirmā no vairākām idejām, ar ko ir plānots iesākt jaunā uzņēmuma darbību, ir palielināmā velosipēda ražošana, kas vecākiem trīs velosipēdu vietā sniegtu iespēju iegādāties vienu “Speed up Bike” palielināmo velosipēdu, kurš būs piemērots plašākai vecuma grupai nekā to sniedz parastie velosipēdi.

“Ideja radusies, redzot to, ka vecāki tērē salīdzinoši lielas naudas summas bērnu velosipēdu iegādei. No tehniskā viedokļa tas ir neloģiski, jo ar mūsdienu materiāliem un tehnoloģijām ir iespējas uztaisīt velosipēdu regulējumu dažādiem augumiem, turklāt salīdzinoši vieglu,” skaidro uzņēmuma dibinātājs Jānis Akmentiņš.

Uzņēmums “Speed up Bike” ražos bērnu velosipēdus, kas būtu ar īpaši regulējamu rāmi, tādējādi bērni no četriem līdz deviņiem gadiem varētu braukt ar vienu velosipēdu. Tas vecākiem ietaupītu gan līdzekļus, kas būtu sākot no 80 eiro līdz pat 500 eiro, gan laiku, kāds būtu nepieciešams, lai izvēlētos jaunu, bērnu un vecāku vēlmēm piemērotu velosipēdu.

Jānis Akmentiņš par uzņēmumu pauž to, ka, lai gan velosipēdu nozarē konkurence ir ļoti liela, šajā nišā ir tikai daži salīdzināmi produkti, kas nedaudz līdzinās šai idejai: “Uzņēmuma filozofija ir tā, ka mums ir dota brīnišķīga spēja – arvien uzlabot jau esošās lietas un izdomāt arvien jaunas, kas uzlabo cilvēku dzīvi. To arī vēlamies darīt, radīt lietas, kas mums visiem dzīvi padarītu labāku.”

Topošais uzņēmums SIA “Speed up Bike” sevi pozicionē kā uzņēmumu, kas vērsts uz dažādu eksportspējīgu jauninājumu ieviešanu tirgū, kā galveno misiju sev izvirzot, ar izdomu un oriģinalitāti padarīt velo braukšanu praktiskāku, ērtāku, pieejamāku un skaistāku.

Uzņēmuma “Speed up Bike” komanda vēlas pateikties projektam “Radām novadam” un tā atbalstītājiem “Erasmus +” ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmai, kā arī “Altum” mikrokreditēšanas atbalsta programmai, kas palīdz īstenot šī uzņēmuma idejas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri