Valmieras Ziņas

Mazsalacā ražos universālus palielināmos velosipēdus bērniem

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau nākošā gada pavasarī Mazsalacā savas durvis vērs vaļā jauns uzņēmums “Speed up Bike”, kas piedāvās universālus palielināmos velosipēdus bērniem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja projekta “Radām novadam” sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Šakuna.

Pēc viņas teiktā, velosipēdi paredzēti bērniem vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem.

Pirmā no vairākām idejām, ar ko ir plānots iesākt jaunā uzņēmuma darbību, ir palielināmā velosipēda ražošana, kas vecākiem trīs velosipēdu vietā sniegtu iespēju iegādāties vienu “Speed up Bike” palielināmo velosipēdu, kurš būs piemērots plašākai vecuma grupai nekā to sniedz parastie velosipēdi.

“Ideja radusies, redzot to, ka vecāki tērē salīdzinoši lielas naudas summas bērnu velosipēdu iegādei. No tehniskā viedokļa tas ir neloģiski, jo ar mūsdienu materiāliem un tehnoloģijām ir iespējas uztaisīt velosipēdu regulējumu dažādiem augumiem, turklāt salīdzinoši vieglu,” skaidro uzņēmuma dibinātājs Jānis Akmentiņš.

Uzņēmums “Speed up Bike” ražos bērnu velosipēdus, kas būtu ar īpaši regulējamu rāmi, tādējādi bērni no četriem līdz deviņiem gadiem varētu braukt ar vienu velosipēdu. Tas vecākiem ietaupītu gan līdzekļus, kas būtu sākot no 80 eiro līdz pat 500 eiro, gan laiku, kāds būtu nepieciešams, lai izvēlētos jaunu, bērnu un vecāku vēlmēm piemērotu velosipēdu.

Jānis Akmentiņš par uzņēmumu pauž to, ka, lai gan velosipēdu nozarē konkurence ir ļoti liela, šajā nišā ir tikai daži salīdzināmi produkti, kas nedaudz līdzinās šai idejai: “Uzņēmuma filozofija ir tā, ka mums ir dota brīnišķīga spēja – arvien uzlabot jau esošās lietas un izdomāt arvien jaunas, kas uzlabo cilvēku dzīvi. To arī vēlamies darīt, radīt lietas, kas mums visiem dzīvi padarītu labāku.”

Topošais uzņēmums SIA “Speed up Bike” sevi pozicionē kā uzņēmumu, kas vērsts uz dažādu eksportspējīgu jauninājumu ieviešanu tirgū, kā galveno misiju sev izvirzot, ar izdomu un oriģinalitāti padarīt velo braukšanu praktiskāku, ērtāku, pieejamāku un skaistāku.

Uzņēmuma “Speed up Bike” komanda vēlas pateikties projektam “Radām novadam” un tā atbalstītājiem “Erasmus +” ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmai, kā arī “Altum” mikrokreditēšanas atbalsta programmai, kas palīdz īstenot šī uzņēmuma idejas.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 570 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022. gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 29405471 vai 64235378. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri