Valmieras Ziņas

Matu veidotāju nozīme skaistumkopšanā

Lasīšanas laiks: 3 min

Pirms iegādājaties jaunu matu veidošanas ierīci, svarīgi ir apsvērt savu matu tipu un garumu. Piemēram, ja ir plāni mati, varētu labāk piestāvēt taisnotājs. Savukārt dāmām ar cirtainiem matiem noderīgākas būtu lokšķēres. Vai arī abas ierīces dažādiem dzīves gadījumiem, pasākumiem.

https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/skaistumam/matu-ieveidotaji

Lai atrastu ierīci, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, nekautrējieties izmēģināt dažādas iespējas. Taisnotāji, fēni, lokšķēres – katrai ierīcei ir savi plusi un mīnusi.

Jaudas un temperatūras režīmi

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu matu žāvēšanā, ir svarīgi iepazīties ar fēna jaudas un temperatūras režīmiem. Pārāk augsts karstuma līmenis var bojāt matus, tāpēc ir jāizvēlas piemērots režīms.

Izvairieties no pārāk augstas temperatūras, jo tā var sabojāt matus un padarīt tos sausus un trauslus. Lai samazinātu šo risku, izmantojiet zemāku siltuma režīmu un regulējiet fēna attālumu no matiem.

Jonizācijas funkcija

Izvēloties fēnu ar jonizācijas funkciju, var viegli novērst statisko elektrību matos. Šī funkcija palīdz samazināt matu statisko uzlādi, kas bieži rada neprecīzu frizūru un nepaklausīgus matus.

Jonizators darbojas, izpludinot negatīvus jonus, kas palīdz samazināt matu uzlādi. Tas ļauj radīt gludākas un vieglāk pielietojamas frizūras bez problēmām ar statisko elektrību.

Fēna uzgaļu daudzveidība

Paturiet prātā, ka fēna uzgaļu daudzveidība var ieviest jauninājumus jūsu matu kopšanas rutīnā. Daži fēni iegādājami komplektā ar speciāliem uzgaļiem, kas ļauj veidot dažādas frizūras un matu tekstūras.

Izvēloties fēnu ar dažādām uzgaļu iespējām, jūs varat pielabot savas ikdienas frizūras vai sagatavoties kaut kam īpašam. Piemēram, plakanais uzgalis var palīdzēt sasniegt gludu matu rezultātu, bet difuzors dod papildus apjomu un tekstūru lokaniem matiem.

Funkciju izvērtēšana

Lokšķēres un taisnotāji ir divas galvenās matu veidošanas ierīces, katra ar savām īpašībām. Lokšķērēm ir apaļa forma, kas palīdz radīt skaistus viļņainus matus vai izveidot matu lokas, kamēr taisnotāji nodrošina gludus un taisnus matus.

Trokšņa līmeņa un ergonomikas novērtējums

Lai nodrošinātu komfortablu matu žāvēšanu, ir svarīgi novērtēt fēna trokšņa līmeni un ergonomiku. Fēni ar zemu trokšņa līmeni ir ērti lietojami ikdienas rīta steigas laikā, lai netraucētu vēl miegā esošos mājiniekus. Paturiet prātā arī ergonomikas aspektus – tas ietver sevī ērtu rokturi un vieglu ierīces lietošanu.

Izvēloties starp lokšķērēm un taisnotāju, jāņem vērā arī matu veselība un aizsardzība. Lokšķēres (https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/skaistumam/matu-ieveidotaji/f/all/lokskeres ), tāpat arī matu taisnotāji var potenciāli bojāt matus pēc regulāras lietošanas, tāpēc ir svarīgi izmantot siltuma aizsargfunkcijas, kas iestrādātas modernākajās ierīcēs.

Pirms sākat veidot matus, ir būtiski pareizi sagatavot matus, lai panāktu labāko rezultātu. Tas nozīmē izmazgāt matus un pilnībā nosusināt. Izmantojiet piemērotu šampūnu un kondicionieri, kas atbilst jūsu matu tipam. Izvairieties no produktiem ar agresīvām ķīmiskām komponentēm.

Lai saglabātu matu veselību un skaistumu, izmantojiet kvalitatīvus matu kopšanas produktus. Izvēlieties produktus, kas satur dabiskas sastāvdaļas un mitrinošus elementus. Izvairieties no produktiem ar sulfātiem vai alkoholu, jo tie var bojāt matus un to struktūru.

Matu veidotāji no Remington, Philips, Dyson (https://220.lv/lv/lapaspuse/dyson-airwrap), BaByliss, Braun, Moser, Valera u.c. zīmoliem 220.lv tiešaistes veikala katalogā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri