Valmieras Ziņas

Matu klīnika Rubenhair nosaka matu izkrišanas diagnozi ar Fagron Genomics ģenētiskajiem testiem

Lasīšanas laiks: 3 min

Matu transplantācijas un ādas veselības klīnika Rubenhair ir vadošā klīnika Latvijā un Baltijā, kas pazīstama ar saviem inovatīvajiem risinājumiem 10 gadu garumā, ir sākusi stratēģisko partnerību ar ģenētiskās testēšanas laboratoriju Fagron Genomics, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē. Fagron Group ražo un piegādā produktus un pakalpojumus veselības aprūpes nozares profesionāļiem un iestādēm Eiropā, ASV, Brazīlijā un Argentīnā. Fagron uzņēmumu grupā strādā 2000 darbinieki visā pasaulē un uzņēmumu apgrozījums sastāda 680 miljonus eiro.

Šī sadarbība mērķtiecīgi apvieno modernās ģenētiskās testēšanas iespējas ar Rubenhair klīnikas ekspertīzi matu izkrišanas ārstēšanā, radot revolucionāru pieeju matu izkrišanas problēmu risināšanā.

Ir iespējams veikt ģenētiskos testus, saistītus ar alopēcijas un matu izkrišanas ārstēšanu, vielmaiņas procesiem, novecošanas efekta aizkavēšanu, aknes ārstēšanu un imūnreakcijas noteikšanu pret filleru injekcijām.

Ģenētiskais tests TrichoTest nodrošina personalizētus ārstēšanas ieteikumus pacientiem ar galvas ādas vai matu problēmām, kā androgēniskā alopēcija, alopēcija areata un telogēna eflūvija. Tas apvieno ģenētiskos datus ar attiecīgā pacienta anamnēzi un iespējamām kontrindikācijām, izvēloties piemērotākos medikamentus un aktīvās farmaceitiskās vielas.

Ģenētiskais tests NutriGen sniedz ģenētisku ieskatu par pacientu vielmaiņu, sniedzot padomus par veselības paradumiem, kas būs labākie svara samazināšanai un dzīvesveida uzlabošanai, piemēram, palielinot vai samazinot pārtikas uzņemšanu un rekomendējot personalizētus uztura bagātinātājus.

Ģenētiskais tests TeloTest sniedz vispiemērotāko formulas ieteikumu, lai aizkavētu novecošanās efektu.

Ģenētiskais tests AcneTest sniedz personalizētus aknes ārstēšanas ieteikumus, lai sasniegtu optimālus rezultātus, apvienojot ģenētiskos datus ar pacienta anamnēzi.

Ģenētiskais tests FillerTest nosaka, vai pacientam ir augsts (pozitīvs) vai zems (negatīvs) risks imūnreakcijai pret filleru injekcijām.

Matu klīnikas Rubenhair un ģenētiskās testēšanas uzņēmuma Fagron Genomics sadarbība ir rezultāts kopējai vīzijai, lai nodrošinātu personalizētus un efektīvus ārstēšanas risinājumus cilvēkiem, kas saskaras ar matu izkrišanas problēmām, lieko svaru, novecošanas aizkavēšanu, aknes ārstēšanu un imūnreakcijas noteikšanu filleru injekcijām. Izmantojot jaunākās ģenētiskās testēšanas tehnoloģijas priekšrocības, būs iespējams atklāt pamatcēloņus, kas izraisa matu izkrišanu katram individuāli, ļaujot Rubenhair klīnikas speciālistiem izstrādāt personalizētus ārstēšanas plānus un medikamentus.

Saglabājot neatlaidīgu apņemšanos būt zinātniskās attīstības priekšgalā, matu ārstēšanas klīnikas Rubenhair sadarbība ar Fagron Genomics ir ievērojams solis matu izkrišanas ārstēšanas jomā, kura ir pieejama visiem cilvēkiem.

Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia veic augstas kvalitātes matu, uzacu pārstādīšanu ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi – matu pārstādīšana ar folikulu ekstrakciju. Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia tiek veiktas bārdas un ūsu korekcija, matu ārstēšana, matu līnijas un biezuma atjaunošana. Matu ārstēšanas klīnika Rubenhair nodrošina augstas kvalitātes, redzamus, dabiskus un uzticamus rezultātus gan vīriešiem, gan sievietēm.

No sadarbības ar ģenētiskās testēšanas laboratoriju Fagron Genomics, kura nodrošina augstāko kvalitāti ģenētisko testu interpretācijā un sniedz precīzus rezultātus ārstēšanai, iegūs pirmkārt pacienti, jo tas palīdzēs veselības aprūpes profesionāļiem pieņemt labākos iespējamos pacientu ārstēšanas lēmumus.

Kontakti:

Diāna Cimoška

Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair

Adrese: Republikas laukums 3, LV-1010 Rīga, Latvija
Tel:  +371 267 777 76

Epasts: info@rubenahir.eu

https://www.rubenhair.eu

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri