Valmieras Ziņas

Matu klīnika Rubenhair nosaka matu izkrišanas diagnozi ar Fagron Genomics ģenētiskajiem testiem

Lasīšanas laiks: 3 min

Matu transplantācijas un ādas veselības klīnika Rubenhair ir vadošā klīnika Latvijā un Baltijā, kas pazīstama ar saviem inovatīvajiem risinājumiem 10 gadu garumā, ir sākusi stratēģisko partnerību ar ģenētiskās testēšanas laboratoriju Fagron Genomics, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē. Fagron Group ražo un piegādā produktus un pakalpojumus veselības aprūpes nozares profesionāļiem un iestādēm Eiropā, ASV, Brazīlijā un Argentīnā. Fagron uzņēmumu grupā strādā 2000 darbinieki visā pasaulē un uzņēmumu apgrozījums sastāda 680 miljonus eiro.

Šī sadarbība mērķtiecīgi apvieno modernās ģenētiskās testēšanas iespējas ar Rubenhair klīnikas ekspertīzi matu izkrišanas ārstēšanā, radot revolucionāru pieeju matu izkrišanas problēmu risināšanā.

Ir iespējams veikt ģenētiskos testus, saistītus ar alopēcijas un matu izkrišanas ārstēšanu, vielmaiņas procesiem, novecošanas efekta aizkavēšanu, aknes ārstēšanu un imūnreakcijas noteikšanu pret filleru injekcijām.

Ģenētiskais tests TrichoTest nodrošina personalizētus ārstēšanas ieteikumus pacientiem ar galvas ādas vai matu problēmām, kā androgēniskā alopēcija, alopēcija areata un telogēna eflūvija. Tas apvieno ģenētiskos datus ar attiecīgā pacienta anamnēzi un iespējamām kontrindikācijām, izvēloties piemērotākos medikamentus un aktīvās farmaceitiskās vielas.

Ģenētiskais tests NutriGen sniedz ģenētisku ieskatu par pacientu vielmaiņu, sniedzot padomus par veselības paradumiem, kas būs labākie svara samazināšanai un dzīvesveida uzlabošanai, piemēram, palielinot vai samazinot pārtikas uzņemšanu un rekomendējot personalizētus uztura bagātinātājus.

Ģenētiskais tests TeloTest sniedz vispiemērotāko formulas ieteikumu, lai aizkavētu novecošanās efektu.

Ģenētiskais tests AcneTest sniedz personalizētus aknes ārstēšanas ieteikumus, lai sasniegtu optimālus rezultātus, apvienojot ģenētiskos datus ar pacienta anamnēzi.

Ģenētiskais tests FillerTest nosaka, vai pacientam ir augsts (pozitīvs) vai zems (negatīvs) risks imūnreakcijai pret filleru injekcijām.

Matu klīnikas Rubenhair un ģenētiskās testēšanas uzņēmuma Fagron Genomics sadarbība ir rezultāts kopējai vīzijai, lai nodrošinātu personalizētus un efektīvus ārstēšanas risinājumus cilvēkiem, kas saskaras ar matu izkrišanas problēmām, lieko svaru, novecošanas aizkavēšanu, aknes ārstēšanu un imūnreakcijas noteikšanu filleru injekcijām. Izmantojot jaunākās ģenētiskās testēšanas tehnoloģijas priekšrocības, būs iespējams atklāt pamatcēloņus, kas izraisa matu izkrišanu katram individuāli, ļaujot Rubenhair klīnikas speciālistiem izstrādāt personalizētus ārstēšanas plānus un medikamentus.

Saglabājot neatlaidīgu apņemšanos būt zinātniskās attīstības priekšgalā, matu ārstēšanas klīnikas Rubenhair sadarbība ar Fagron Genomics ir ievērojams solis matu izkrišanas ārstēšanas jomā, kura ir pieejama visiem cilvēkiem.

Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia veic augstas kvalitātes matu, uzacu pārstādīšanu ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi – matu pārstādīšana ar folikulu ekstrakciju. Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia tiek veiktas bārdas un ūsu korekcija, matu ārstēšana, matu līnijas un biezuma atjaunošana. Matu ārstēšanas klīnika Rubenhair nodrošina augstas kvalitātes, redzamus, dabiskus un uzticamus rezultātus gan vīriešiem, gan sievietēm.

No sadarbības ar ģenētiskās testēšanas laboratoriju Fagron Genomics, kura nodrošina augstāko kvalitāti ģenētisko testu interpretācijā un sniedz precīzus rezultātus ārstēšanai, iegūs pirmkārt pacienti, jo tas palīdzēs veselības aprūpes profesionāļiem pieņemt labākos iespējamos pacientu ārstēšanas lēmumus.

Kontakti:

Diāna Cimoška

Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair

Adrese: Republikas laukums 3, LV-1010 Rīga, Latvija
Tel:  +371 267 777 76

Epasts: info@rubenahir.eu

https://www.rubenhair.eu

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri