Martins Dukurs Īglsas trasē pārliecinoši uzvar PK posmā skeletonā

Lasīšanas laiks: 2 min

Sezonas līderis Martins Dukurs sestdien Īglsas trasē, Austrijā, izcīnīja pārliecinošu uzvaru Pasaules kausa (PK) izcīņas septītaja posmā, tiekot pie sestā panākuma sezonā, bet viņa brālis Tomass Dukurs ieņēma 8. vietu.

Martins Dukurs divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 45,52 sekundēm. Viņš bija ātrākais abos braucienos. Otro vietu ieņēma olimpiskais čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas, kurš uzvarētājam zaudēja 0,45 sekundes. Trešais bija vēl viens krievu sportists Ņikita Tregubovs, kurš no Dukura atpalika par 0,74 sekundēm.

Īglsā Martins Dukurs bija nolēmis eksperimentēt, tāpēc sacensībās startēja ar jaunām sliecēm, kuras sacensībās tika izmantotas pirmo reizi.

Tomass Dukurs savam jaunākajam brālim zaudēja 1,51 sekundi, jo viņam tik labi kā gribētos pirmajā braucienā nesanāca starta ieskrējiens. Pēc pirmā brauciena Tomass bija dalītā 7. vietā.

PK kopvērtējumā Martins Dukurs vēl vairāk nostiprinājās līderpozīcijās, kur pirms pēdējā posma viņam ir 1560 punkti, bet otro vietu ar 1334 punktiem ieņem Tomass Dukurs. PK pēdējais posms pēc nedēļas risināsies Sočos, kur pērn notika olimpiskās spēles.

Šosezon Martins Dukurs ir uzvarējis sešos posmos, bet vienu reizi bijis otrais.

Jau ziņots, ka dāmu sacensībās 19. vietu sestdien ieguva Lelde Priedulēna, bet uzvarēja Lizija Jarnolda no Lielbritānijas. Savukārt piektdien bobsleja sacensībās divniekiem Oskars Melbārdis/Daumants Dreiškens bija otrie, Uģis Žaļims/Intars Dambis ieņēma 11. vietu, bet Oskars Ķibermanis/Vairis Leiboms ieņēma 12. vietu.

Svētdien skeletonistes veiks vēl vienu PK posmu, kas reizē būs arī Eiropas čempionāts. Šīs sacensības tika pārceltas no Laplaņas trases, Francijā, jo tur sliktās trases ledus kvalitātes dēļ sportistes nestartēja. Svētdien PK sacensībās startēs bobsleja četrinieki.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31