Valmieras Ziņas

LMT nodrošina 4G internetu sociālo pakalpojumu centrā “Vanags” Valmierā

Pateicoties Latvijas Mobilais Telefons atbalstam, Latvijas Samariešu apvienības Sociālo pakalpojumu centrā “Vanags” Valmierā Grupu dzīvokļa iemītniekiem nu ir iespējas lietot internetu, skatīties filmas un ziņas. LMT pirms svētkiem Samariešiem sarūpēja mobilā interneta 4G rūterus, dodot sociālo centru iemītniekiem iespējas ne tikai interesanti pavadīt laiku, bet arī gūt ātru pieeju jaunākajām aktualitātēm ziņu medijos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Samariešu apvienības komunikācijas speciāliste Baiba Pare.

Valsts ārkārtējās situācijas laikā arī Samariešu struktūrvienībām atrodas karantīnā: tie ir sociālās aprūpes centri Rīgā, un Ventspilī, pansija cilvēkiem bez noteiktas dzīvesvietas, grupu dzīvokļi cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem Rīgā un Valmierā un īslaicīgās uzturēšanās mītne cilvēkiem, kuri palikuši bez mājokļa. Ne visās struktūrvienībās ir pieejams televizors, mobilais internets un iespēja skatīties filmas.

“Tie ir daudzi simti cilvēku, kurus šobrīd jāmēģina noturēt iekštelpās. Mēs, protams, piedāvājam sociālo rehabilitāciju un citas aktivitātes, kurās cilvēki tiek nodarbināti, tomēr dienas ir garas, ja nav atļauts doties ārā. Tāpēc sakām lielu paldies LMT par iespēju kaut nedaudz īsināt laiku šajā ārkārtas situācijā,”

saka Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri