Valmieras Ziņas

Lielā Talka 16.maijā – iespējams saņemt maisus Valmieras uzkopšanai

16.maijā notiek Lielā Talka. Ņemot vērā sociālās distancēšanās noteikumus, Lielās Talkas organizatori šogad aicina uz solo talkām, duo talkām un ģimenes talkām. Ja valmieriešiem ir vēlme veikt uzkopšanu kādā no pilsētas administratīvajās robežās esošajām publiskajām teritorijām, līdz 16.maijam ir iespējams saņemt maisus uzkopšanas laikā savāktajiem atkritumiem un vienoties par to savākšanu no talkas norises vietas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Lai saņemtu maisus publiskajā teritorijā savāktajiem atkritumiem, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina sazināties ar Lielās Talkas koordinatoru pa tālruni 28314534, 26495997 vai rakstot e-pastu uz talkas@valmiera.lv. Rakstot e-pastu, noteikti nepieciešams norādīt šādu informāciju:

  • uzkopšanas talkas norises vieta,
  • uzkopšanas talkas norises laiks,
  • nepieciešamo maisu skaits,
  • kontakttālrunis.

Valmieras pilsētas pašvaldība ar katru ieinteresēto personu sazināsies individuāli, vienojoties par maisu saņemšanas veidu, laiku un vietu, kā arī par piepildīto maisu atstāšanu.

Lai nodrošinātu individuālu maisu nodošanu, kā arī katra talkotāja veiktās uzkopšanas laikā un vietā atstāto piepildīto maisu savākšanu, personiska saziņa un skaidra vienošanās ar pašvaldības Lielās Talkas koordinatoru šogad ir īpaši svarīga.

Vienlaikus Lielās Talkas organizatori visus talkotājus aicina atzīmēt savas talkošanas vietas interaktīvajā kartē, kas atrodama Lielās Talkas mājaslapā https://talkas.lv/pieteikt-talku/. Tajā šogad ir notikušas izmaiņas:

  • labiekārtošanas talkas var pieteikt ikviens talkotājs, neatkarīgi, vai talkošanas notiek privātajā vai publiskajā sektorā. Tās var būt talkas, kas notiek uz privātas zemes un kam nav vajadzīgs saskaņojums ar pašvaldību. Tajās atkritumus, ja tādi ir radušies, aizved paši rīkotāji;
  • uzkopšanas talkas ir tās, kas notiek publiskās teritorijās un kam ir nepieciešams pašvaldības saskaņojums bezmaksas maisu saņemšanai un kam tiek nodrošināta savākto atkritumu izvešana.

Līdz ar labiekārtošanas vai uzkopšanas talkas vietas atzīmēšanu kartē, cilvēks saņems pieeju savam talkas profilam, kas ļaus dalīties ar informāciju par konkrēto talkošanas vietu sociālajos tīklos. Talkas koordinatoriem pašvaldībās tas ļaus labāk komunicēt talkošanas vietas, kā arī apzināt potenciālo talkotāju skaitu tajās. Taču atzīmēšana kartē neaizstās personisku pieteikumu Valmieras Lielās Talkas koordinatoram, ja nepieciešama bezmaksas maisu saņemšana un izvešana no talkas norises vietas. 

Arī šogad Lielās Talkas moto ir “Mēs piederam nākotnei – Latvija pieder nākotnei!” un šogad šim sauklim ir arī papildus vēstījums: “Sakop savu sētu, Tava sēta – Latvija”. Tā mērķis veicināt izpratni, ka mums jārūpējas par savu sētu un pagalmu, kas veido valsti kopumā, jo visa Latvija ir mūsu kopīgā dzīves telpa. Šogad visus aicinām vairāk pievērsties savas apkārtnes sakārtošanai, ievērojot visus sociālās distancēšanās noteikumus. Uzkopjot publiskas teritorijas obligāti lietojami darba cimdi, kas, vēlams, ir vienreiz lietojami un atstājami maisā kopā ar savāktajiem atkritumiem, talkai noslēdzoties. Lielā Talka un Valmieras pilsētas pašvaldība aicina talkot šādi:

  • solo talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai citās pilsētas publiskajās dabas teritorijā;
  • duo talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
  • ģimenes talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri