Valmieras Ziņas

Līdz marta beigām pagarināts iepirkums par deviņu jaunu hibrīda autobusu piegādi “VTU Valmiera”

Līdz 27.martam pagarināts SIA “VTU Valmiera” izsludinātais atklātais konkurss par dīzeļa-elektrisko hibrīda autobusu piegādi, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

Uzņēmums vēlas iegādāties deviņus jaunus autobusus pilsētas nozīmes maršrutu pārvadājumu nodrošināšanai. Kā uzsvēra Bulmeistare, hibrīdautobusi ir videi draudzīgi, finansiāli izdevīgāki, kā arī piemērotāki ekspluatācijai Valmieras pilsētas maršrutu tīklā.

Uzņēmumam patlaban nav dīzeļa-elektriskie hibrīda autobusi. Kopumā plānots iegādāties deviņus autobusus, kas darbosies gan ar dīzeļdegvielu, gan elektrību.

Bulmeistare teica, ka enerģiju jaunākās paaudzes autobuss ražos bremzējot. Uzsākot braukšanu, tiks izmantota saražotā enerģija, tādējādi taupot degvielu, kā arī samazināsies izmešu daudzums un trokšņa līmenis. Autobusos tiks izmatots “Euro 6” dīzeļdzinējs.

Uzņēmumā skaidroja, ka lēmums izvēlēties hibrīda autobusus pieņemts, izvērtējot Valmieras maršrutu tīklu, reisu garumus, ņemot vērā arī klimatiskos apstākļus, kā arī iespējas nodrošināt nepārtrauktu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas ilgtspēju Valmierā.

Jaunie autobusi brauks Valmieras pilsētas maršrutos, aizstājot esošos autobusus.

Autobusu ietilpība iepirkumā paredzēta tāda pati kā esošajiem pilsētas maršruta autobusiem – pasažieru sēdvietu skaits ne mazāks kā 36, kopējā ietilpība ar stāvvietām ne mazākā kā 70 pasažieri.

Jau ziņots, ka paredzamā līgumcena ir 3 000 000 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Uzņēmuma informācija liecina, ka “VTU Valmiera” ir viens no vecākajiem un lielākajiem transporta uzņēmumiem Latvijā, kas dibināts 1945.gadā. 2001.gada martā uzņēmums tika reģistrēts uzņēmuma reģistrā kā Valmieras rajona pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VTU Valmiera”, savukārt 2003.gada jūlijā Komercreģistrā reģistrēja SIA “VTU Valmiera”.

Uzņēmuma pamatbāze atrodas Kocēnu novada Kocēnu pagastā pie autoceļa Rīga-Valmiera un Valmieras pilsētas tiešā tuvumā. Pasažierus apkalpo četrās uzņēmuma autoostās: Valmierā, Rūjienā, Valkā un Smiltenē.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4,33 miljoni eiro, bet peļņa bija – 456 796 eiro, savukārt 2016.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4,50 miljoni eiro, bet peļņa – 258 180 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri