Valmieras Ziņas

Līdz 18.martam Sociālo lietu pārvaldē nav saņemts neviens palīdzības pieprasījums ārkārtējās situācijas dēļ

Līdz 18.martam Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē nav saņemts neviens palīdzības pieprasījums Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ par pirmās nepieciešamības preču, pārtikas, medikamentu piegādi vai iztikas līdzekļu pieprasījums to nodrošināšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Jau ziņots, ka Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde aicina pieteikties vienatnē dzīvojošus vai vientuļus valmieriešus, kuriem nepieciešama palīdzība pamatvajadzību nodrošināšanai – pārtikas, medikamentu piegādei dzīvesvietā.

Iedzīvotājus aicina informēt Sociālo lietu pārvaldi, ja jūsu rīcībā ir informācija, ka kāda persona vai ģimene ir palikusi bez iztikas līdzekļiem vai iespējām iegādāties pārtiku, pirmās nepieciešamības preces vai medikamentus. Nepieciešamības gadījumā Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde sadarbosies ar nevalstiskajām organizācijām nepieciešamās palīdzības sniegšanā.

Tālrunis darba laikā 28674775
e-pasts: slp@valmiera.lv
ārpus darba laikā: 8484

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri