Valmieras Ziņas

Ļaujies piedzīvojumiem “Sajūtu parkā”!

Lasīšanas laiks: 2 min

Gaujas stāvo krastu “Sajūtu parks” – vieta aktīvai atpūtai ar ģimeni un draugiem Valmierā! 2024. gada vasaras sezona jūnija vidū uzņem pilnu sparu, pagarinot darbalaiku un Baskāju taku papildinot ar jauniem elementiem!

No 11. jūnija Baskāju taka, Tīklu labirints, Taka kokos bērniem ir apmeklētājiem pieejami katru dienu plkst. 10.00-18.00. Šīs aktivitātes svaigā gaisā dod iespēju ne tikai kopā pavadīt laiku, bet arī uzlabo koordināciju un sniedz tik vērtīgo iespēju – izkustēties!

Atjaunotā Baskāju taka saglabājusi līdzšinējo maršrutu. Takas segums, šķēršļi un aktivitātes ir uzlabotas, piedāvājot apmeklētājiem sajust vēl vairāk dažādu faktūru –  nāc un pārliecinies pats! Neaizmirsti paņemt līdzi telefonu vai fotoaparātu, jo būs tik daudz, ko gribēsies iemūžināt.

Nemainīgi “Sajūtu parkā” savu darbību turpina ģimeņu, draugu grupu un klašu iecienītā Taka kokos, kas šajā sezonā ir pieejama apmeklētājiem no otrdienas līdz svētdienai plkst. 12.00-18.00. Piedzīvojumu kārotājus aicinām izaicināt sevi, pārvarot šķēršļus un izbaudot četrus pārbraucienus putna lidojumā pāri Gaujai! Taka kokos ir aprīkota ar nepārtraukto Šveices “Saferoller” drošināšanas sistēmu – apmeklētājiem nav iespējams sevi patvaļīgi atāķēt no drošības troses aktivitātes laikā, kā arī trasē darbojas pieredzējuši instruktori, kuri rūpējas par Jūsu drošību.

“Sajūtu parks” ir vieta, kur sev piemērotu aktivitāti atradīs ikviens! Aicinām Valmieras novada iedzīvotājus un viesus ļauties “Sajūtu parka” valdzinājumam un izbaudīt vasaras piedzīvojumus!

Darba laiks no 11. jūnija

KATRU DIENU | 10.00-18.00

Baskāju taka

Taka kokos bērniem

Tīklu labirints

OTRDIENA-SVĒTDIENA | 12.00-18.00

Taka kokos

23. un 24. jūnijā “Sajūtu parks” SLĒGTS

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri