Latvijas Ziemas Olimpiādē hokejā triumfē Rīga, Valmiera ieņem 6. vietu

No 5. līdz 8. martam Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Latvijas III Olimpiādes hokeja turnīrs, kurā medaļas sadalīja sešas vīriešu un divas sieviešu komandas. Pie zelta medaļām tika Rīgas komandas, bet mājinieki valmierieši palika sestajā vietā.

Vīriešu turnīrā piedalījās sešas komandas, pārstāvot Valmieru, Rīgu, Liepāju, Jūrmalu, Tukuma novadu un Ogres novadu. Apakšgrupu kārtā komandas aizvadīja divas spēlēs.

Apakšgrupu turnīrā Valmieras hokejisti pirmajā spēlē tikās ar turnīra favorītiem Rīgu. Spēles pirmās 20 minūtes valmierieši noturēja savus vārtus neieņemtus. Pēc ripas pirmās pabūšanas valmierieša vārtsarga Toma Konrāda sargātajā cietoksnī, vidzemnieki spēles vidū izlīdzināja rezultātu pēc Kristapa Namiķa vārtu guvuma. Tomēr otrajā trešdaļā Rīgas komanda salauza spēli un valmieriešiem nācās piedzīvot zaudējumu ar 1:6.

Otrajā grupas spēlē valmierieši tikās ar Tukuma novada hokejistiem. Mača sākumā Olafs Aploks izvirzīja vadībā Valmieras komandu, bet bet noslēdzoties pirmajai trešdaļai vidzemnieki atradās iedzinējos. Otrajā periodā Oskars Ancītis izlīdzināja mača rezultātu, kurš noturējās neizšķirts (2:2) visu periodu. Trešajā trešdaļā tukumnieki sameta Toma Konrāda sargātajos vārtos trīs ripas. Līdz ar to Valmiera piekāpās ar rezultātu 2:5.

3. Jūrmala 2 0 2 3-10 0

Pēc grupu turnīra kļuva skaidrs, ka par zelta medaļām cīnīsies Rīgas un Liepājas komandas, bet par bronzu sacentīsies Tukuma un Ogres novadu vienības. Savukārt valmierieši cīnījās par piekto vietu ar Jūrmalas komandu.

Valmieras komandai mačā pret Jūrmalu vārtos stājās Dāvis Dakša. Pirmā perioda vidū vārtus guva Gatis Kravalis, bet trešdaļas noslēgumā jūrmalnieki izlīdzināja rezultātu. Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Valmieriešu labā izcēlās Kristaps Namiķis un Olafs Aploks. Noslēdzošajā trešdaļā jūrmalnieki izvirzījās vadībā, bet Kristaps Namiķis izlīdzināja rezultātu. Tomēr raidot piekto ripu Dāvja Dakšas vārtos jūrmalnieki nostādīja Valmieru iedzinējos ar 4:5. Dakšu vārtos nomainīja Toms Konrāds, kuru pretiniekiem atlikušajās deviņās minūtēs neizdevās pārspēt, bet arī Valmiera neguva vārtus, līdz ar to nācās piedzīvot zaudējumu ar 4:5.

Spēlē par trešo vietu Ogres novads ar 6:1 pārliecinoši apspēlēja Tukuma novada komandu, izcīnot bronzas medaļas. Savukārt Latvijas III Ziemas Olimpiādes finālā risinājās saspringta cīņa par uzvaru. Mača sākumā veiksmīgāka bija Liepājas komanda, bet spēles otrajā pusē Rīgai izdevās pārņemt vadību un izcīnīt uzvaru ar 5:3, kļūstot par zelta medaļu ieguvējiem.

Sieviešu turnīra rezultāti

Sieviešu turnīrā uzvarētājas tika noskaidrotas divu spēļu summā, kur Rīgas komanda sagrāva Tukuma novadu ar rezultātu 32:2 abu spēļu summā.

Tukuma novads Rīga 1:14
Rīga Tukuma novads 18:1

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā skolotāja palīgu (1 slodze – 40 stundas nedēļā) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 702,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2024.gada 7.maijam personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-07 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst.lūdzam sūtīt uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv, tālrunis 64281559

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai uz noteiktu laiku līdz 31.08.2024. VIESMĪLI Galvenās prasības klandidātiem: augstu atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; iegādāties produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,50 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –monta.martinsone@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Monta Martinsone, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 19.05.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-19 Kontaktpersona: Monta Martinsone