Valmieras Ziņas

Latvijas radio šodien raida no Valmieras

Šodien, 23.augustā, kad atzīmējam “Baltijas ceļa” 30. gadadienu, Latvijas radio 1 daļu savas programmas raida no Valmieras. 

Tiešraidē no Valmieras kultūras centra Jau ir izskanējis raidījums Kā labāk dzīvot tiešraidē, kurā klausītāji varēja tikties ar Valmieras cilvēkiem, kuri iedvesmo un pārliecina – Valmierā ir jābūt un pašam jāpiedzīvo tur radītais. Par Valmieru stāstīja Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, skolas muzeja vadītāja, gide Ineta Amoliņa, Kocēnu novada domes projektu un tūrisma speciālists Toms Treimanis, Vidzemes augstskolas Tūrisma un atpūtas virziena direktors Ilgvars Ābols, uzņēmuma “Eži” pārstāvis Uģis Melders, Valmieras tūrisma un informācijas centra projektu vadītāja Zane Krūmiņa un motobraucējs Jānis Pētersons.

Savukārt raidījums “Krustpunktā” bija veltīts “Baltijas ceļa” jubilejai. Kādas bija sajūtas toreiz, pirms 30 gadiem? Kādas ir tagad. Un kā viss izskatās no šāda laika nogriežņa? Raidījumā piedalījās Vidzemes augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un šajā pašā augstskolā maģistrā grādu ieguvusī Iveta Auniņa, kuri ir pētījuši tā laika liecības. Arī žurnāliste Gunta Matisone, fotogrāfs Aleksejs  Koziņecs, uzņēmējs Normunds Cercins un no Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri