Valmieras Ziņas

Latvijas 29. Universiādē florbolā triumfē RTU studenti

Lasīšanas laiks: 3 min

Aizvadītajā svētdienā, 3.februārī, Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā norisinājās Latvijas 29. Universiāde florbolā. Turnīrā piedalījās sešas Latvijas augstskolas – Vidzemes Augstskola (ViA), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU), Latvijas Universitāte (LU) un Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA).

Pamatturnīrā komandas aizvadīja viena apļa turnīru, izspēlējot katra ar katru vienu spēli. Pēc apļa turnīra labākās divas komandas spēlēja finālā, bet trešās un ceturtās vietas komandas spēlēja par bronzas medaļām. Piektās un sestās vietas turnīru noslēdza pēc pamatturnīra spēlēm. Spēles laiks bija 1×20 minūtes, bet tas tikai palielināja studentu cīņassparu pēc iespējas ātrāk gūt vārtus un netaupīt spēkus pie laukuma apmalēm.

Pēc grupu turnīra spēlēm pirmajā vietā ierindojās RTU florbolisti, kuri bija pārāki visās spēlēs. Otrajā vietā esošajai LSPA vienīgo zaudējumu sarūpēja pamatturnīra līdervienība, bet trešo vietu no ceturtās šķīra tikai viens punkts, kur attiecīgi ierindojās LLU un LU komandas. Pēc piecām aizvadītām grupu turnīra spēlēm cīņu par medaļām neturpināja NAA vienība, kas pārspēja tikai ViA florbolistus. Noslēdzošajā sestajā vietā palika mājinieki – valmierieši, kuri savukārt bija visdisciplinētākā turnīra komanda.

Spēlē par trešo vietu teritoriālais pārsvars piederēja LU komandai, bet LLU pretuzbrukumos veidoja bīstamākas vārtu gūšanas iespējas. Viens no aktīvajiem pretuzbrukumiem jelgavniekiem vainagojās ar nopelnītu soda metienu, ko realizēja Mareks Stančiks (1:0). Sešas minūtes vēlāk LLU saņēma divu minūšu sodu, ko ātri realizēja LU florbolists Kārlis Jānis Petrovskis (1:1). Sekoja pēcspēles metienu sērija, kur veiksmīgāki bija LLU spēlētāji (2:1), un uzvarētāju komandas vārtos lieliski darbojās Emīls Censonis.

Spēlē par pirmo vietu atkārtojās pagājušā gada fināla scenārijs, tiekoties RTU un LSPA komandām. Abās komandās spēlēja Latvijas Virslīgas spēcīgāko komandu pārstāvji, kuri savu meistarību apliecināja visā spēles gaitā. Maču ar veiksmīgākām saspēlēm iesāka LSPA florbolisti, bet RTU labāk izmantoja savas iespējas. Sestajā minūtē precīzs bija RTU pārstāvis Rainers Miķelsons, pēcāk ar diviem bezatbildes vārtiem izcēlās tās pašas komandas florbolists Kristians Miezītis (3:0). LSPA pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un steidza sasmelt izlieto ūdeni. Tomēr velti, jo RTU aizsargs Matīss Mālnieks palielināja rezultātu (4:0), bet ātri vien Ritvars Bērziņš LSPA labā atguva vienus vārtus (4:1). Īsi pirms spēles pamatlaika beigām LSPA guva divus vārtus (4:3), precīzi bija Artūrs Jansons un Ēriks Džuls. Spēles finālsvilpe liecināja par RTU komandas triumfu otro gadu pēc kārtas.

Latvijas florbola Universiāde Valmierā norisinājās otro reizi, kur pulcējās, lielākoties Virslīgu komandu pārstāvji. Turnīru apmeklēja arī prāvs skatītāju pulks, kas dienas gaitā mainījās, bet florbola entuziastu tribīnēs netrūka. ViA komanda bija vienīgā, kuras sastāvā nebija neviena Virslīgas pārstāvja, bet līderu vienības apliecināja savu statusu.

Turnīra trīs labākie spēlētāji – Emīls Censonis (LLU), Reinis Mirkšs (LSPA) un FBK “Valmiera” spēlētājs Mārtiņš Broks (RTU).

Turnīra tabula:

Vieta Komanda Punkti
1. RTU 15
2. LSPA 12
3. LLU 8
4. LU 7
5. NAA 3
6. ViA 0

Sīkāk rezultātus var aplūkot šeit: http://www.floorball.lv/lv/2018/turniri/uni/tabula#tabula1

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā TRANSPORTLĪDZEKĻU VADĪTĀJU  uz nenoteiktu laiku DARBA PIENĀKUMI: veikt transportlīdzekļu pārņemšanu no autobusa vadītāja nogādāt transportlīdzekļus mazgāšanai un salona tīrīšanai veikt transportlīdzekļu nogādāšanu norādītajās stāvvietās PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas vadītāja apliecība profesionālā transportlīdzekļu vadītāja kategorija (95. kods) digitālā tahogrāfa karte darba pieredze darbā ar D kategorijas transportlīdzekļiem labas komunikācijas un sadarbības prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 900 - 1100 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas summēto darba laiku, saskaņā ar darba grafiku: dežūra 1530 – 0000 (dežūra 8 stundas) apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas CV ar norādi vakancei „ Transportlīdzekļu vadītājs” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU! Aicina komandai pievienoties B transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt D kategorijas vadītāja kvalifikāciju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vēlama vidējā vai profesionālā izglītība B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība pieredze, vadot B kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums jāveic pirmā iemaksa EUR 100 finansiālais atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā apmācību izmaksās tiek iekļauts: skolas eksāmens, praktiskās braukšanas nodarbības, CSDD teorijas un braukšanas eksāmens un profesionālā autovadītāju periodiskā apmācība (95. kods) apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem kvalitatīva pasažieru apkalpošana UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darbavietu Vidzemes reģionā darba samaksu mēnesī līdz 1900 EUR (bruto) daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā veselības apdrošināšanas iespējas pilnas sociālās garantijas apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 13:00 līdz 16:00. INFORMĀCIJA T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Mūsu partneri