Valmieras Ziņas

Latvija čempionātā 64 lauciņu dambretē valmieriešiem 4 medaļas

Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē notika piecās vecuma grupās un trijos laika kontroles veidos: klasiskajā (40 minūtes plus par katru gājienu 10 sekundes), ātrajā (7 min. + 5 sek.) un ātrspēlē (3 min. + 2 sek.). Čempionāta finālā starp Latvijas gudrākajiem dambretistiem bija iekļuvuši 27 valmierieši.

Vislabāk veicās U10 (2009.g.dzimušie un jaunāki) grupas spēlētājiem, kuru labākie rezultāti bija: 1.v. Pēterim Kripanam un 2.v. Martai Vaļģei ātrspēlē, 3.v. Laimiņam Mastiņam ātrajā dambretē. Ļoti labi startēja arī pārējie komandas dalībnieki: klasikā 6.v. Denijai Kemzei, 7.v. Mikam Markam Miķelsonam, ātrspēlē 7.v. Markusam Šteinbergam, 17.v. Edvardam Tiščenko, 19.v. Elanam Eglītim, ātrajā dambretē 15.v. Svenam Gustavam Vilkam un 23.v. Elizabetei Linterei.

Visjaunākajā – U8 grupā klasikā 7.v. Melānijai Brēdei un 6.v. Edgaram Balodim, ātrajā dambretē 7.v. Alisei Jaunkalnei un 23.v. Gustavam Gračevam, ātrspēlē 24.v. Hertai Zilbertei, 16.v. Raitim Petrakovam un 22.v. Edgaram Kristeram Kalniņam.

U13 grupā ātrspēlē 17.v. Artai Emīlijai Bitei un 21.v. Annijai Liepiņai.

U16 grupā klasikā 5.v. Beātei Bittei, ātrspēlē 15.v. Annijai Martai Melderei, 12.v. Markam Kristoferam Birzgalim, 18.v. Valteram Bittem, ātrajā dambretē 17.v. Rihardam Krišjānim Kļaviņam un 19.v. Raineram Gabalim.

Vecākajā – U19 grupā klasikā 3.v. Lienei Ķirsei un 7.v. Mārcim Lapiņam.

Papildus informācija par šim un nākamajām sacensībām atrodamas interneta vietnēs www.prataspeles.1w.lv un www.dambrete.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri