Valmieras Ziņas

Latvieši pārliecinoši uzvar Ziemeļvalstu BMX čempionātā; elitē triumfs Krīgeram

Lasīšanas laiks: 4 min

Sestdien Valmierā esošajā Māra Štromberga trasē aizvadīts Ziemeļvalstu čempionāts BMX, tajā startējot 411 sportistiem no sešām valstīm. Valstu vērtējumā pārliecinoši uzvarēja Latvija, bet elites vīru konkurencē trīs braucienu summā triumfs “Mītavas kumeļi” kluba braucējam Kristenam Krīgeram, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Sacensības, kuru rīkošanā jāizceļ BMX kluba “Valmieras puikas” lieliskais veikums, pulcēja sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Norvēģijas un Dānijas. Uzvarētāji tika noteikti ne tikai individuālajā, bet arī valstu vērtējumā. Kā pašmāju, tā arī ārvalstu sportisti ļoti atzinīgi novērtēja sacensību trasi un kopējo organizāciju. Ātrākie tika noteikti 25 vecuma un meistarības grupās. Prestižumu piedeva arī UCI C1 kategorijas sacensību statuss.

Latvijas sportisti izcīnīja kopumā 22 uzvaras, pārliecinoši triumfējot valstu vērtējumā. Sekmīgi startēja arī somu un igauņu sportisti.

Elites konkurencē startēja astoņi braucēji, tādējādi uzvarētāju noskaidrojot trīs braucienu summā. Lielāko konkurenci latviešiem sagādāt solījās dāņu sportists Jakobs Sardāks, kurš sasniedzis lielos finālus arī Eiropas kausa posmos. Dienu ar uzvaru iesāka Latvijas čempions Kristens Krīgers, kamēr otrais bija Kārlis Pedraudzis. Krīgers dominēja arī otrajā braucienā, bet šoreiz otrais palika Mikus Strazdiņš. Trešajā braucienā vēl viena uzvara Krīgeram, tādējādi “Mītavas kumeļi” braucējs pārliecinoši kļuva par Ziemeļvalstu čempionu, tiekot pie vērtīgiem UCI punktiem. Otro vietu izrāva Strazdiņš, kamēr TOP3 noslēdza U23 grupas uzvarētājs Kārlis Pedraudzis. Sardākam nācās samierināties vien ar piekto vietu.

Junioru grupā 11 sportistu konkurencē uzvarēja Eiropas čempiona kreklā startējušais “BMX Rīga/ RRS” sportists Edgars Langmanis. Viņam uzvaras visos dienas braucienos. Otrā vieta norvēģim Eliasam Melandam, bet trijnieku noslēdza igaunis Olivers Stens Sārs. Meitenēm šajā grupā pārliecinoši dominēja pasaules čempione Veronika Monika Stūriška (“Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS”), kuras tempam centās sekot Mirjama Rauna no Igaunijas.

B16 jauniešu grupā par Ziemeļvalstu čempionu kļuva “Ventspils Spars” sportists Miks Cīrulis. Jelgavniekam Raineram Pujiņam otrā vieta, kamēr TOP3 noslēdza Markuss Krauklis no “MŠA – Valmieras puikas VSS”. B15 konkurencē uzvarēja “BMX Rīga/ RRS” braucējs Roberts Černovs. Sekoja Lūkass Lajals no Igaunijas un Roberta kluba biedrs Mareks Dubinskis.

Citu grupu TOP3 rezultāti:

M17+:

 1. Kārlis Kristers Dambītis, MŠA/Valmieras Puikas/VSS
 2. Emīls Jāņkalns, Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS
 3. Ralfs Frīdvalds, Tālava/ VSS

B14:

 1. Ralfs Domorackis, BMX Rīga/ RRS
 2. Sandijs Āboliņš, Gulbenes velo fans
 3. Rodrigo Ābols, MŠA/Valmieras Puikas/VSS

B13:

 1. Kaapo Kurklela, Somija
 2. Patriks Krauklis, MŠA/Valmieras Puikas/VSS
 3. Ralfs Ratnieks, BMX Rīga/ RRS

B12:

 1. Renārs Želvis, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Marks Freivalds, Mārupes BMX klubs
 3. Ernests Priedītis, BMX Rīga/ RRS

B11:

 1. Vili Laukanen, Somija
 2. Jorens Dimze, Mārupes BMX klubs
 3. Māris Lonskis, BMX Ādaži

B10:

 1. Oskars Turkins, Madonas BMX klubs
 2. Everts Vējkājs, Norden BMX team
 3. Raimo Soldāns, BMX Rīga/ RRS

B9:

 1. Patriks Kāpiņš, Mītavas kumeļi
 2. Ralfs Pavlovičs, BMX Rīga/ RRS
 3. Lukass Baikovs, Ozolēni

B8:

 1. Jēkabs Strēlis, Mītavas kumeļi
 2. Kristaps Lūsis, Tālava VSS
 3. Miķelis Saulītis, BMX Tukums

B7:

 1. Mateo Bogomazovs, BMX Ādaži
 2. Rojs Spore, BMX Rīga/ RRS
 3. Kristians Blūmanis, BMX Ādaži

G17+:

 1. Diana Sittnikow, Somija
 2. Elise Roer, Igaunija
 3. Paula Zavinska, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS

G15:

 1. Adelīna Kārkliņa, MŠA/Valmieras Puikas/VSS
 2. Marta Lineta Vilkāja, BMX Ādaži
 3. Madara Kate Treimane, Tālava VSS

G14:

 1. Emīlija Zavinska, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Kaari Visnapuu, Igaunija
 3. Saga Ahtiainen, Somija

G13:

 1. Melānija Čudare, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Elza Kauce, Tālava VSS
 3. Riina Pietlia, Somija

G12:

 1. Anna Pedraudze, Tālava VSS
 2. Paula Palmiste, Igaunija
 3. Ilisa Kansala, Somija

G11:

 1. Tīna Štefenberga, MŠA/ Valmieras puikas/ VSS
 2. Evelīna Līkuma, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 3. Alise Vanaga, Gulbenes velo fans

G10:

 1. Nika Padasinavikava, Lietuva
 2. Paula Eiduka, MŠA/ Valmieras puikas/ VSS

G9:

 1. Ieva Višņevska, Tālava/ VSS
 2. Adrija Štromberga, MŠA/ Valmieras puikas/ VSS
 3. Laura Kiss, Igaunija

G8:

 1. Emma Švalkovska, BMX Rīga/ RRS
 2. Agate Širaka, BMX klubs Vecpiebalga
 3. Bianka Leetberg, Igaunija

G7:

 1. Paula Krastiņa, Ozolēni
 2. Ketija Ādamsone, Tālava/ VSS
 3. Elīze Strazdiņa, Tālava/ VSS

Krūzeri M40:

 1. Ģirts Jonkus, Mītavas kumeļi
 2. Alvis Lānso, Mītavas kumeļi
 3. Guntars Ļebedevs, Madonas BMX klubs

Krūzeri 30-39:

 1. Roberts Treimanis, Tālava/ VSS
 2. Māris Krastiņš, MŠA/ Valmieras puikas
 3. Armands Kāpiņš, Mītavas kumeļi

Krūzeri 17 – 29:

 1. Emīls Jekševics, Mītavas kumeļi
 2. Rolands Liepiņš, Tālava/ VSS
 3. Matīss Salmanis, MŠA/ Valmieras puikas

Krūzeri dāmas 17 – 29:

 1. Vilde Sofie Svendsen, Norvēģija

Svētdien Štromberga trasē lieliskā atmosfērā aizritēja “Crystal Dent BMX Latvijas kausa” astotā posma sacensības. Par tām informēsim atsevišķi.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldē ēku ugunsdrošības speciālistu/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • uzraudzīt ugunsdrošības sistēmas un ugunsdrošības noteikumu ievērošanu Pašvaldības ēkās un telpās, kontrolēt to ievērošanu; • analizēt ēku/telpu ugunsdrošības stāvokli un sniegt priekšlikumus tā uzlabošanai; • organizēt ugunsdrošības apmācības Pašvaldības darbiniekiem; • sadarboties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, kā arī citām iestādēm ugunsdrošības jautājumos; un ja Tev ir: • profesionālā augstākā izglītība ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā vai augstākā izglītība inženierzinātnēs (vai pēdējo kursu students) ar apmācību profesionālajā tālākizglītības programma par ugunsdrošību; • zināšanas un darba pieredze ugunsdrošības jomā; • amata pienākumu izpildei nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un izpratne to pielietošanā; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • pamatalgu pārbaudes laikā 1165 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1226 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Ēku ugunsdrošības speciālista/-es amatam” līdz 2024.gada 11.martam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Ugunsdrošības SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-11

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes būvinspektoru/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • nodrošināt būvniecības tiesiskumu Pašvaldības administratīvajās robežās; • kontrolēt un pārraudzīt būvniecības procesu Pašvaldībā atbilstoši likumdošanā noteiktajai kompetencei, tai skaitā nodrošināt ekspluatācijā nodotu ēku uzraudzības kontroli; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras jomā arhitekta studiju programmā vai vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība būvniecības jomā būvinženiera studiju programmā; • patstāvīgās prakses tiesības arhitektūras jomā arhitekta profesijā vai būvniecības jomā būvinženiera profesijā (turpmāk – būvspeciālista sertifikāts); • patstāvīgā prakse arhitektūras vai būvniecības jomā ne mazāka par diviem gadiem pēc būvspeciālista sertifikāta saņemšanas (minētajai praksei jābūt iegūtai pēdējo piecu gadu laikā); • pēdējo piecu gadu laikā nav anulēts būvspeciālista sertifikāts par profesionālās darbības pārkāpumiem, kas radīja vai varēja radīt apdraudējumu cilvēku dzīvībai, veselībai vai videi; • būvspeciālists ir reģistrēts būvinspektoru reģistrā vai arī tam ir visi priekšnosacījumi, lai to varētu reģistrēt būvinspektoru reģistrā; • pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, “Būvniecības informācijas sistēma” (BIS) portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • atbildīgu un dinamisku darbu uz attīstību vērstā Pašvaldībā, ar iespēju rosināt un īstenot pārmaiņas Pašvaldības procesos; • pamatalgu pārbaudes laikā 2174 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 2304 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām; • citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Būvinspektora/-es amatam” līdz 2024.gada 11.martā. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BŪVINSPEKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-11

Mūsu partneri