Valmieras Ziņas

Latvieši pārliecinoši uzvar Ziemeļvalstu BMX čempionātā; elitē triumfs Krīgeram

Lasīšanas laiks: 4 min

Sestdien Valmierā esošajā Māra Štromberga trasē aizvadīts Ziemeļvalstu čempionāts BMX, tajā startējot 411 sportistiem no sešām valstīm. Valstu vērtējumā pārliecinoši uzvarēja Latvija, bet elites vīru konkurencē trīs braucienu summā triumfs “Mītavas kumeļi” kluba braucējam Kristenam Krīgeram, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Sacensības, kuru rīkošanā jāizceļ BMX kluba “Valmieras puikas” lieliskais veikums, pulcēja sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Norvēģijas un Dānijas. Uzvarētāji tika noteikti ne tikai individuālajā, bet arī valstu vērtējumā. Kā pašmāju, tā arī ārvalstu sportisti ļoti atzinīgi novērtēja sacensību trasi un kopējo organizāciju. Ātrākie tika noteikti 25 vecuma un meistarības grupās. Prestižumu piedeva arī UCI C1 kategorijas sacensību statuss.

Latvijas sportisti izcīnīja kopumā 22 uzvaras, pārliecinoši triumfējot valstu vērtējumā. Sekmīgi startēja arī somu un igauņu sportisti.

Elites konkurencē startēja astoņi braucēji, tādējādi uzvarētāju noskaidrojot trīs braucienu summā. Lielāko konkurenci latviešiem sagādāt solījās dāņu sportists Jakobs Sardāks, kurš sasniedzis lielos finālus arī Eiropas kausa posmos. Dienu ar uzvaru iesāka Latvijas čempions Kristens Krīgers, kamēr otrais bija Kārlis Pedraudzis. Krīgers dominēja arī otrajā braucienā, bet šoreiz otrais palika Mikus Strazdiņš. Trešajā braucienā vēl viena uzvara Krīgeram, tādējādi “Mītavas kumeļi” braucējs pārliecinoši kļuva par Ziemeļvalstu čempionu, tiekot pie vērtīgiem UCI punktiem. Otro vietu izrāva Strazdiņš, kamēr TOP3 noslēdza U23 grupas uzvarētājs Kārlis Pedraudzis. Sardākam nācās samierināties vien ar piekto vietu.

Junioru grupā 11 sportistu konkurencē uzvarēja Eiropas čempiona kreklā startējušais “BMX Rīga/ RRS” sportists Edgars Langmanis. Viņam uzvaras visos dienas braucienos. Otrā vieta norvēģim Eliasam Melandam, bet trijnieku noslēdza igaunis Olivers Stens Sārs. Meitenēm šajā grupā pārliecinoši dominēja pasaules čempione Veronika Monika Stūriška (“Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS”), kuras tempam centās sekot Mirjama Rauna no Igaunijas.

B16 jauniešu grupā par Ziemeļvalstu čempionu kļuva “Ventspils Spars” sportists Miks Cīrulis. Jelgavniekam Raineram Pujiņam otrā vieta, kamēr TOP3 noslēdza Markuss Krauklis no “MŠA – Valmieras puikas VSS”. B15 konkurencē uzvarēja “BMX Rīga/ RRS” braucējs Roberts Černovs. Sekoja Lūkass Lajals no Igaunijas un Roberta kluba biedrs Mareks Dubinskis.

Citu grupu TOP3 rezultāti:

M17+:

 1. Kārlis Kristers Dambītis, MŠA/Valmieras Puikas/VSS
 2. Emīls Jāņkalns, Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS
 3. Ralfs Frīdvalds, Tālava/ VSS

B14:

 1. Ralfs Domorackis, BMX Rīga/ RRS
 2. Sandijs Āboliņš, Gulbenes velo fans
 3. Rodrigo Ābols, MŠA/Valmieras Puikas/VSS

B13:

 1. Kaapo Kurklela, Somija
 2. Patriks Krauklis, MŠA/Valmieras Puikas/VSS
 3. Ralfs Ratnieks, BMX Rīga/ RRS

B12:

 1. Renārs Želvis, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Marks Freivalds, Mārupes BMX klubs
 3. Ernests Priedītis, BMX Rīga/ RRS

B11:

 1. Vili Laukanen, Somija
 2. Jorens Dimze, Mārupes BMX klubs
 3. Māris Lonskis, BMX Ādaži

B10:

 1. Oskars Turkins, Madonas BMX klubs
 2. Everts Vējkājs, Norden BMX team
 3. Raimo Soldāns, BMX Rīga/ RRS

B9:

 1. Patriks Kāpiņš, Mītavas kumeļi
 2. Ralfs Pavlovičs, BMX Rīga/ RRS
 3. Lukass Baikovs, Ozolēni

B8:

 1. Jēkabs Strēlis, Mītavas kumeļi
 2. Kristaps Lūsis, Tālava VSS
 3. Miķelis Saulītis, BMX Tukums

B7:

 1. Mateo Bogomazovs, BMX Ādaži
 2. Rojs Spore, BMX Rīga/ RRS
 3. Kristians Blūmanis, BMX Ādaži

G17+:

 1. Diana Sittnikow, Somija
 2. Elise Roer, Igaunija
 3. Paula Zavinska, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS

G15:

 1. Adelīna Kārkliņa, MŠA/Valmieras Puikas/VSS
 2. Marta Lineta Vilkāja, BMX Ādaži
 3. Madara Kate Treimane, Tālava VSS

G14:

 1. Emīlija Zavinska, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Kaari Visnapuu, Igaunija
 3. Saga Ahtiainen, Somija

G13:

 1. Melānija Čudare, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Elza Kauce, Tālava VSS
 3. Riina Pietlia, Somija

G12:

 1. Anna Pedraudze, Tālava VSS
 2. Paula Palmiste, Igaunija
 3. Ilisa Kansala, Somija

G11:

 1. Tīna Štefenberga, MŠA/ Valmieras puikas/ VSS
 2. Evelīna Līkuma, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 3. Alise Vanaga, Gulbenes velo fans

G10:

 1. Nika Padasinavikava, Lietuva
 2. Paula Eiduka, MŠA/ Valmieras puikas/ VSS

G9:

 1. Ieva Višņevska, Tālava/ VSS
 2. Adrija Štromberga, MŠA/ Valmieras puikas/ VSS
 3. Laura Kiss, Igaunija

G8:

 1. Emma Švalkovska, BMX Rīga/ RRS
 2. Agate Širaka, BMX klubs Vecpiebalga
 3. Bianka Leetberg, Igaunija

G7:

 1. Paula Krastiņa, Ozolēni
 2. Ketija Ādamsone, Tālava/ VSS
 3. Elīze Strazdiņa, Tālava/ VSS

Krūzeri M40:

 1. Ģirts Jonkus, Mītavas kumeļi
 2. Alvis Lānso, Mītavas kumeļi
 3. Guntars Ļebedevs, Madonas BMX klubs

Krūzeri 30-39:

 1. Roberts Treimanis, Tālava/ VSS
 2. Māris Krastiņš, MŠA/ Valmieras puikas
 3. Armands Kāpiņš, Mītavas kumeļi

Krūzeri 17 – 29:

 1. Emīls Jekševics, Mītavas kumeļi
 2. Rolands Liepiņš, Tālava/ VSS
 3. Matīss Salmanis, MŠA/ Valmieras puikas

Krūzeri dāmas 17 – 29:

 1. Vilde Sofie Svendsen, Norvēģija

Svētdien Štromberga trasē lieliskā atmosfērā aizritēja “Crystal Dent BMX Latvijas kausa” astotā posma sacensības. Par tām informēsim atsevišķi.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku (Ipiķu pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • uzraudzīt un apkopt apkures iekārtas; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu EUR 620 pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka amatam”, līdz 2023.gada 4.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Papardes, Ipiķi, Ipiķu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā izglītības psihologu (profesijas kods 2634 03) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • konsultēt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus audzēkņa psiholoģisko problēmu gadījumos; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sagatavot rakstisku atzinumu par izglītojamā psiholoģiskās izpētes vai konsultēšanas rezultātiem gadījumos, ja izglītojamais tiek nosūtīts uz valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju vai saņem izglītības iestādes atbalsta komisijas palīdzību, kā arī normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos vai pēc vecāku rakstiska pieprasījuma; • sniegt atbalstu izglītojamajiem adaptācijas procesā; • kārtot dokumentāciju atbilstoši Iestādes noteiktajām prasībām; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam, kā arī ir reģistrēts Psihologu reģistrā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām • izglītības jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana; • mācību un audzināšanas darba satura pārzināšana; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci. mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilnu darba likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienībā “Varavīksne”; Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi Iestādes lietvedei (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa/-es amatam”. Tālrunis informācijai: 64281559 (lietvede). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu (profesijas kods 2359 15) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese; Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt karjeras izglītības programmas izstrādi, pasākumu plānošanu un īstenošanu; • konsultēt, informēt un izglītot izglītojamos karjeras veidošanas jautājumos; • nodrošināt informācijas pieejamību karjeras virziena izvēlei; • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos; • veikt pētniecisko un metodisko darbu; • koordinēt, organizēt un vadīt karjeras attīstības atbalsta pasākumus dažādām mērķa grupām; • veidot dokumentāciju karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai; • iesaistīties Iestādes attīstības mērķu un uzdevumu īstenošanā, kā arī Iestādes īstenotajos projektos; un ja Tev ir: • bakalaura vai maģistra grāds karjeras konsultanta profesionālajā kvalifikācijā, vai augstākā pedagoģiskā izglītība un profesionālās kompetences pilnveides programma “Pedagogs – karjeras konsultants ar individuālās konsultēšanas tiesībām” (karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā); • tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas (maģistra grāds karjeras konsultēšanā vai iegūts individuālās karjeras konsultēšanas sertifikāts); • vēlama pieredze karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanā un vadīšanā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: augsta saskarsmes kultūra, pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu, precizitāte, analītiskās un organizatoriskās prasmes; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilna vai pilna darba slodze – 1.-12.klasēm; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolā. Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi skolā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Pedagoga karjeras konsultanta/-es vakancei”. Tālrunis informācijai: 64207543 (direktora vietnieks), 64207163 (direktors). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS KARJERAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Mūsu partneri