Valmieras Ziņas

„Latvian Voices” ieskandina Dzirnavu ezeriņa piekrasti

Lasīšanas laiks: 2 min

Joprojām turpinās dažādi ierobežojumi saistībā ar Covid-19, tomēr patīkami, ka pamazām atgriežas dažādi kultūras pasākumi. Vasaras pēdējais mēnesis Valmierā iesākās ar skanīgu koncertu netradicionālā vietā – a capella vokālā grupa „Latvian Voices” 1.augusta vakarā savu koncertu sniedza zaļajā zonā pie Dzirnavu ezeriņa.

Cilvēki kuplā skaitā ieradās ar saviem krēsliem un segām, bet daudzi visu koncerta laiku nostāvēja kājās. Smaržoja svaigi pļautais siens, bērzi tika izgaismoti dažādos toņos, likās, ka pat vējš pierimis, lai klausītos dziedātāju balsis, un mākslinieces atzina, ka pirmo gadu tik daudz koncertu notiek brīvā dabā. Šajā vakarā skanēja viņu mīļākās gan latviešu, gan ārzemju dziesmas: „Aiz upītes es uzaugu”, „Dod, Dieviņ, siltu sauli”, „Piekūns skrien debesīs”, Leonarda Koena sarakstītā un visā pasaulē popularitāti ieguvusī „Hallelujah”…

„Latvian Voices” jau ceturto gadu rīko meistarklases, un trešo gadu tās notiek Valmierā, tāpēc šeit viņas jau jūtas kā mājās. Šoreiz gan tās notika tikai vienu dienu un šaurā lokā – piedalījās sieviešu ansamblis Guns”  no Jelgavas un vīru ansamblis „Karma” no Ropažiem. Šajā koncertā „Latvian Voices” meitenēm bija pievienojies īpašais viesis, bass Jānis Strazdiņš, viņa solo numurs bija Gunāra Kalniņa dziesma „Piedod”, bet koncerta noslēgumā skanēja „Cauri vasarām” – dziesma, kas veltīta grupas meitenei, kas šovasar apprecējās. Tie, kas vēlējās, varēja iegādāties arī „Latvian Voices” dziesmu diskus un grāmatas, bet vienu CD saņēma klausītājs, kas atbildēja pareizi uz jautājumu, cik meitenes grupā dzied no pirmās dienas un kuras tās ir.

Koncerta izskaņā „Latvian Voices” pārsteidza Igaunijas dziedātājas, kas ar skaistiem gladiolu zobeniem bija ieradušās apsveikt latviešu meitenes.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri