Valmieras Ziņas

„Latvian Voices” ieskandina Dzirnavu ezeriņa piekrasti

Joprojām turpinās dažādi ierobežojumi saistībā ar Covid-19, tomēr patīkami, ka pamazām atgriežas dažādi kultūras pasākumi. Vasaras pēdējais mēnesis Valmierā iesākās ar skanīgu koncertu netradicionālā vietā – a capella vokālā grupa „Latvian Voices” 1.augusta vakarā savu koncertu sniedza zaļajā zonā pie Dzirnavu ezeriņa.

Cilvēki kuplā skaitā ieradās ar saviem krēsliem un segām, bet daudzi visu koncerta laiku nostāvēja kājās. Smaržoja svaigi pļautais siens, bērzi tika izgaismoti dažādos toņos, likās, ka pat vējš pierimis, lai klausītos dziedātāju balsis, un mākslinieces atzina, ka pirmo gadu tik daudz koncertu notiek brīvā dabā. Šajā vakarā skanēja viņu mīļākās gan latviešu, gan ārzemju dziesmas: „Aiz upītes es uzaugu”, „Dod, Dieviņ, siltu sauli”, „Piekūns skrien debesīs”, Leonarda Koena sarakstītā un visā pasaulē popularitāti ieguvusī „Hallelujah”…

„Latvian Voices” jau ceturto gadu rīko meistarklases, un trešo gadu tās notiek Valmierā, tāpēc šeit viņas jau jūtas kā mājās. Šoreiz gan tās notika tikai vienu dienu un šaurā lokā – piedalījās sieviešu ansamblis Guns”  no Jelgavas un vīru ansamblis „Karma” no Ropažiem. Šajā koncertā „Latvian Voices” meitenēm bija pievienojies īpašais viesis, bass Jānis Strazdiņš, viņa solo numurs bija Gunāra Kalniņa dziesma „Piedod”, bet koncerta noslēgumā skanēja „Cauri vasarām” – dziesma, kas veltīta grupas meitenei, kas šovasar apprecējās. Tie, kas vēlējās, varēja iegādāties arī „Latvian Voices” dziesmu diskus un grāmatas, bet vienu CD saņēma klausītājs, kas atbildēja pareizi uz jautājumu, cik meitenes grupā dzied no pirmās dienas un kuras tās ir.

Koncerta izskaņā „Latvian Voices” pārsteidza Igaunijas dziedātājas, kas ar skaistiem gladiolu zobeniem bija ieradušās apsveikt latviešu meitenes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE"   (reģ. nr. 40900035103) aicina darbā virtuves darbinieku filiālē "Rūja" (1.0 slodze) uz noteiktu laiku Prasības pretendentam: - vēlama vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība; vēlama pieredze darbam virtuvē; - Valsts valodas prasme - A līmenis 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā). Galvenie pienākumi: - Veikt sakņu un dārzeņu pirmapstrādi (kalibrēšanu, mazgāšanu un mizošanu ar mašīnu vai rokām). - Saņemt gatavo ēdienu porcijas no pavāra un pasniegt klientiem atbilstoši nozīmētajām diētas formām klientiem. - Nokopt galdus. Novākt ēdienu paliekas, nogādāt netīros traukus uz mazgāšanas vietu apstrādei.  - Uzkopt mitrā veidā pārtikas bloka telpu un ēdamzāļu inventāru (galdus, krēslus u.c.) un grīdu. - Veikt netīro trauku, iekārtu un mašīnu attīrīšanu no ēdiena atliekām, mazgāšanu, dezinfekciju. Mēs piedāvājam: - amata algu no 500.00 līdz 530.00 EUR bruto, (atkarībā no profesionālās darba pieredzes); - profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; - sociālās garantijas; - veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Virtuves darbinieks" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv. līdz 22.06.2021 plkst.12.00 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-22 Kontaktpersona: Nadežda Graudiņa Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri