Valmieras Ziņas

Kustīgi un lustīgi ceļojumi no Valmieras

Tūrisma un transporta aģentūra “Balt-Go” sava biroja durvis vēra vaļā pagājušā gada jūnijā. Teju jau gads pagājis kopš uz Rīgas ielu 39, Valmierā pie ceļojuma konsultantiem vērsušies uzņēmumi, organizācijas, iestādes, darba kolektīvi un individuālie ceļotāji, kurus vieno viena vēlme – ceļošana.

Aģentūra jau darbojas 8 gadus. Pa šo laiku jau ir izveidojies pastāvīgo klientu loks, kurš ik gadus turpina pieaugt, jo piedāvājam Vidzemes pusē dzīvojošiem klientiem visas tās pašas iespējas, ko viņi saņemtu Rīgā.  Mūsu sadarbības partneri ir no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, tāpēc varam piedāvāt klientiem tieši tādu pašu cenu, kādu maksātu Rīgā.

Mēs piedāvājam arī iespēju nomāt dažādas ietilpības komfortablus autobusus braucieniem uz tuvām vai tālām vietām. Jūs apkalpos profesionāli autobusu vadītāji, kuri pa Eiropas ceļiem braukuši jau daudzus gadus.

Kolektīviem veidojam  maršrutus un organizējam ekskursijas  pēc individuālā pasūtījuma. Darbinieku augstā kvalifikācija un vairāku svešvalodu zināšanas ļauj veiksmīgi sadarboties ar ārzemju partneriem. Mūsu pakalpojumus izmanto daudzi radošie kolektīvi, kuru vēlme ir ne tikai apceļot skaistākās vietas Eiropā, bet arī  uzstāties ar saviem priekšnesumiem.

Mūsu darbinieki veic gan avio biļešu rezervācijas, gan arī var rezervēt naktsmītnes dažādās pasaules vietās.

Tiem, kam patīk labāk ceļot pa jūru, piedāvājam arī dažādu kompāniju prāmja biļetes.

Dažkārt ceļojot mūs var piemeklēt visdažādākās ķibeles. Esam pārliecinājušies, ka visdrošāk tomēr doties pasaulē, ja ir laikus noformēta gan veselības, gan transportlīdzekļa apdrošināšana. Protams, veselības apdrošināšana nav obligāts pasākums, bet mēs vienmēr saviem klientiem cenšamies izskaidrot, kādas sekas var radīt šāda nevērība pret sevi un saviem ceļa biedriem. Tāpēc piedāvājam arī dažādu apdrošināšanas kompāniju polišu noformēšanu.

Mūsu darbinieki katru gadu dodas informatīvajos braucienos, lai paši pārliecinātos par servisu, kādu piedāvājam saviem klientiem. Tikai tad esam droši, ka spēsim Jūsu sapņus pārvērst īstenībā. Īsā laikā mēs esam ieguvuši stabilas firmas autoritāti. Ceram, ka mūsu tūrisma piedāvājumi iepriecinās Jūs ne tikai ar samērīgām cenām, bet arī ar augstu kvalitāti!

Uz tikšanos Rīgas ielā 39, Valmierā vai jau kādā tuvākā vai tālākā braucienā!

Sīkāku informāciju par mums meklē www.balt-go.lv vai zvanot 27775764.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri