Valmieras Ziņas

Kursi permanentā grima meistariem iColor Akadēmijā

iColor Akadēmija ir starptautiska permanentā grima skola, kurai ir filiāles Latvijā, Vācijā un Krievijā. Unikāla apmācību sistēma, premium kvalitātes izejmateriāli un aprīkojums, pasniedzēji, kas ieklausās studentos, un satriecoša atmosfēra – mēs nodrošinām ideālus apstākļus, lai jūs kļūtu par īstām permanentā grima zvaigznēm!

iColor Akadēmija – tie ir tetovēšanas kursi jebkura līmeņa meistariem, sākot no permanentā grima pamatu apgūšanas līdz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem pieredzējušiem meistariem. iColor Akadēmijas treneri ir strādājoši meistari, kuriem ir ne tikai liela praktiskā darba, bet arī pedagoģiskā pieredze. Mūsu darba galvenais mērķis – sagatavot “strādājošus” meistarus, kuri jūtas pārliecināti par savām prasmēm jau no pirmajām patstāvīgās prakses dienām.

Kādēļ ir vērts apmeklēt permanentā grima kursus iColor Akadēmijā?

  • Premium kvalitātes materiāli un darbam nepieciešamais aprīkojums

Mūsu studenti jau, sākot no pirmajām nodarbībām, izmanto tikai kvalitatīvu aprīkojumu, izejmateriālus un iColor pigmentus. Studenti, kas mācās jebkurā permanentā grima kursā, saņem unikālu mācību grāmatu, kuru var izmantot vienmēr, arī pēc apmācībām.

  • Ļoti daudz praktisku nodarbību

Mācot tetovēšanu, mēs pievēršam lielu uzmanību praktiskajām nodarbībām, tās sastāv no trīs posmiem – līniju vilkšanas uz papīra, darba uz mākslīgās ādas un ļoti daudz praktiskajām nodarbībām ar modeļiem, tos mēs meklējam paši. Absolvējot iColor Akadēmijas permanentā grima kursus , jūs iegūsiet pilnvērtīgu darbu portfolio, kurus aplūkojot, neviens klients neticēs, ka vēl vakar jūs bijāt students.

  • Palīdzība sākumā

Permanentā grima apmācība mūsu skolā nozīmē ne tikai tehnikas iemaņu apgūšanu. Mēs arī palīdzam adaptēties jaunajā profesijā. Ikviens students, kas pie mums ir absolvējis permanentā grima kursus, sešus mēnešus saņem pasniedzēju atbalstu tiešsaistē.

  • Eiropas sertifikāts

Mācību rezultāti ir nenovērtējamas zināšanas un pieredze, kā arī licencētas Eiropas iColor Akadēmijas sertifikāts.

iColor Akadēmija – tetovēšanas meistaru apmācība

Permanentā meikapa kursi iesācējiem un pieredzējušiem meistariem – tā ir tikai viena daļa no Akadēmijas ikdienas. Mūsu skolā notiek neskaitāmas meistarklases, lekcijas un semināri. Mēs ticam, ka patiesa profesionalitāte nozīmē regulāru pašizaugsmi!

iColor Akadēmijas tetovēšanas svarīgākie kursi:

Pamatkurss – permanentā grima apgūšana no pašiem pamatiem. Pilnvērtīga permanentā grima meistaru apmācība: plaša programma un daudz praktisko nodarbību, tostarp darbs ar noņēmēju un jaunās lūpu tonēšanas procedūras COLORTUNE apgūšana.

Kurss Restarts – permanentā grima apmācība meistariem, kuriem ir slikta zināšanu bāze. Kursa īpatnība ir individuāla pieeja, veidojot mācību plānu ikvienam studentam.

Treneru kurss – tiešsaistes kurss pieredzējušiem meistariem, kuri vēlas sākt jaunu virzienu savā karjerā. Permanentā grima treneru kurss ir izveidots kopā ar psiholoģijas un mārketinga speciālistiem.

Izvēlies sev jaunu, veiksmīgu profesiju un sasniedz virsotnes kopā ar mums!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri