Valmieras Ziņas

Kursi permanentā grima meistariem iColor Akadēmijā

iColor Akadēmija ir starptautiska permanentā grima skola, kurai ir filiāles Latvijā, Vācijā un Krievijā. Unikāla apmācību sistēma, premium kvalitātes izejmateriāli un aprīkojums, pasniedzēji, kas ieklausās studentos, un satriecoša atmosfēra – mēs nodrošinām ideālus apstākļus, lai jūs kļūtu par īstām permanentā grima zvaigznēm!

iColor Akadēmija – tie ir tetovēšanas kursi jebkura līmeņa meistariem, sākot no permanentā grima pamatu apgūšanas līdz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem pieredzējušiem meistariem. iColor Akadēmijas treneri ir strādājoši meistari, kuriem ir ne tikai liela praktiskā darba, bet arī pedagoģiskā pieredze. Mūsu darba galvenais mērķis – sagatavot “strādājošus” meistarus, kuri jūtas pārliecināti par savām prasmēm jau no pirmajām patstāvīgās prakses dienām.

Kādēļ ir vērts apmeklēt permanentā grima kursus iColor Akadēmijā?

  • Premium kvalitātes materiāli un darbam nepieciešamais aprīkojums

Mūsu studenti jau, sākot no pirmajām nodarbībām, izmanto tikai kvalitatīvu aprīkojumu, izejmateriālus un iColor pigmentus. Studenti, kas mācās jebkurā permanentā grima kursā, saņem unikālu mācību grāmatu, kuru var izmantot vienmēr, arī pēc apmācībām.

  • Ļoti daudz praktisku nodarbību

Mācot tetovēšanu, mēs pievēršam lielu uzmanību praktiskajām nodarbībām, tās sastāv no trīs posmiem – līniju vilkšanas uz papīra, darba uz mākslīgās ādas un ļoti daudz praktiskajām nodarbībām ar modeļiem, tos mēs meklējam paši. Absolvējot iColor Akadēmijas permanentā grima kursus , jūs iegūsiet pilnvērtīgu darbu portfolio, kurus aplūkojot, neviens klients neticēs, ka vēl vakar jūs bijāt students.

  • Palīdzība sākumā

Permanentā grima apmācība mūsu skolā nozīmē ne tikai tehnikas iemaņu apgūšanu. Mēs arī palīdzam adaptēties jaunajā profesijā. Ikviens students, kas pie mums ir absolvējis permanentā grima kursus, sešus mēnešus saņem pasniedzēju atbalstu tiešsaistē.

  • Eiropas sertifikāts

Mācību rezultāti ir nenovērtējamas zināšanas un pieredze, kā arī licencētas Eiropas iColor Akadēmijas sertifikāts.

iColor Akadēmija – tetovēšanas meistaru apmācība

Permanentā meikapa kursi iesācējiem un pieredzējušiem meistariem – tā ir tikai viena daļa no Akadēmijas ikdienas. Mūsu skolā notiek neskaitāmas meistarklases, lekcijas un semināri. Mēs ticam, ka patiesa profesionalitāte nozīmē regulāru pašizaugsmi!

iColor Akadēmijas tetovēšanas svarīgākie kursi:

Pamatkurss – permanentā grima apgūšana no pašiem pamatiem. Pilnvērtīga permanentā grima meistaru apmācība: plaša programma un daudz praktisko nodarbību, tostarp darbs ar noņēmēju un jaunās lūpu tonēšanas procedūras COLORTUNE apgūšana.

Kurss Restarts – permanentā grima apmācība meistariem, kuriem ir slikta zināšanu bāze. Kursa īpatnība ir individuāla pieeja, veidojot mācību plānu ikvienam studentam.

Treneru kurss – tiešsaistes kurss pieredzējušiem meistariem, kuri vēlas sākt jaunu virzienu savā karjerā. Permanentā grima treneru kurss ir izveidots kopā ar psiholoģijas un mārketinga speciālistiem.

Izvēlies sev jaunu, veiksmīgu profesiju un sasniedz virsotnes kopā ar mums!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri