Valmieras Ziņas

Kuģu modeļu sacensības “VJC “Vinda” Ziemassvētku balva 2014″

Sestdien, 20.decembrī, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas peldbaseinā norisinājās baseina kuģu modeļu sacensības “VJC “Vinda” Ziemassvētku balva 2014″.

Sacensību organizators ir Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” sadarbībā ar Latvijas kuģu modeļu sporta federāciju, galvenais tiesnesis un atbildīgais par sacensībām – Gints Teteris.

Kā informēja G.Teteris, sacensībām pieteikušies 62 dalībnieki vecumā līdz 19 gadiem. Salīdzinot ar pagājušo gadu, gan komandu, gan dalībnieku skaits ir pieaudzis. Pārsvarā redzami puiši, taču ir arī dažas meitenes. Sacensībās piedalās Valmieras JC “Vinda”, vairākas komandas no Rīgas, divas komandas no Liepājas, Babītes, kā arī viens dalībnieks no Tallinas.

Dalībnieki sacentās divās disciplīnās – pašgājēju kuģi un radiovadāmie kuģi. Pašgājēju kuģi, protams, ir lēnāki un mērķis skaidrs – pēc iespējas taisnāk, bet ar radio vadāmie kuģi lielā ātrumā jāizvada pa noteiktu maršrutu. Abās disciplīnās ļoti svarīgs ir ātrums un precizitāte, tāpēc ik pa brīdim varēja dzirdēt sacensību tiesneša vērtējumus: “Pieskārās!” un “Tīrs!”.

Baseina malā varēja aplūkot civilo, karakuģu un zemūdeņu kopijas un salīdzināt tās ar rasējumiem.

Valmieras JC “Vinda” ir programma “Modeļu būve un remonts”, kuru vada skolotājs un šīsdienas sacensību galvenais tiesnesis Gints Teteris. Šogad kuģu modelēšanu apgūst 15 skolēni, no kuriem 11 piedalās sacensībās.

Jau pusdienlaikā bija zināmi pirmie uzvarētāji taisngājēja jeb pašgājēja ar gumijas dzinēju disciplīnā. Patīkami, ka tie ir mūsējie – brāļi Mārcis un Rūdis Trauliņi. Mārcim – 1.vieta, Rūdim – 3.vieta, bet 2.vietu ieguva liepājnieks Edgars Kronbergs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri