Valmieras Ziņas

Kords pamet “Valmieras Stikla šķiedras” padomi

AS “Valmieras Stikla šķiedra” padomes loceklis Peters Hanss Kords no 2.janvāra pametis amatu uzņēmumā, liecina kompānijas paziņojums biržā.

Uzņēmumā norādīja, ka Kords pats iesniedzis paziņojumu par padomes locekļa amata pamešanu.

Tādējādi “Valmieras Stikla šķiedras” padome darbosies nepilnā sastāvā līdz kārtējai akcionāru sapulcei, kas plānota šā gada maijā.

Kā liecina informācija “Valmieras Stikla šķiedras” mājaslapā, Kords bija uzņēmuma padomes priekšsēdētāja Jirgena Preisa-Daimlera vietnieks.

Tāpat uzņēmuma padomē darbojas Stefans Preiss-Daimlers, Jērans Pfūls un Andris Oskars Brutāns.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Valmieras stikla šķiedras” koncerns 2017.gadā strādāja ar 125,864 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 0,8% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt grupas peļņa pieauga par 81,2%, sasniedzot 8,641 miljonu eiro. Tajā pašā laikā grupas mātesuzņēmums “Valmieras stikla šķiedra” 2017.gadā strādāja ar 104,039 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,2 reizes – līdz 5,415 miljoniem eiro.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri