Valmieras Ziņas

Koklētāju nometne noslēdzas ar sadziedāšanos Valmiermuižas klētī

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 7. jūlijā, nākamajā dienā pēc etnomūzikas festivāla Valmiermuižā notika vēl viens pasākums – Pasaules koklētāju nometnes noslēguma koncerts. Tas gan bija krietni mazāk apmeklēts, koklētāju bija vairāk nekā klausītāju, taču tas netraucēja visiem vienoties kopīgā sadziedāšanās koncertā, kuru vadīja folkmūziķis Edgars Zilberts.

Pasaules koklētāju nometne ir ikgadēja tradīcija, Valmieras novadā tā norisinājās jau astoto reizi, nometnes koordinatore – Valmieras novada Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Nora Urbāne.

Šoreiz kokles no 5. līdz 7.jūlijam skanēja Vaidavā lietpratējas Laimas Jansones vadībā, bet noslēdzās Valmiermuižā. Mainīgo laikapstākļu dēļ koncerts nenotika ārā, bet visi draudzīgi saspiedās Valmiermuižas alus klētī. Tas bija pareizi darīts, jo koncerta vidū laiks strauji mainījās un karsto tveici nomainīja aukstas lietus šaltis. Atbilstoši vietai skanēja tādas tautasdziesmas kā ““Es bij` alus dzērājiņa”, “Ķēvīt, mana svilpastīte”, “Alutiņi, vecais brāli”,  bet sadziedāšanās noslēdzās kopīgā aplī, dziedot paldies vārdus:

Paldies, paldies par devumiņu,

Dievs jums atdos citu vasariņu

Ar rudziem, ar miežiem,

Ar maziem bērniņiem!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri