Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā sāksies ikgadējā lielgabarīta atkritumu vākšanas akcija

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 16.maija līdz 27.maijam Kocēnu novadā notiks ikgadējā lielgabarīta atkritumu vākšanas akcija, kuras laikā dažādos datumos vairākās vietās novadā iedzīvotājiem bez maksas būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pēc viņas teiktā, atkritumus būs iespējams nodot novada apdzīvoto vietu centros, tostarp no 16.maija līdz 20.maijam – Bērzainē, laukumā pie vecās ēdnīcas, Dikļos, laukumā pie pienotavas, Dauguļos, pie bijušajām kolhoza darbnīcām un vecā pasta, kā arī Zilākalnā, Kultūras ielā 11, pie lielās skolas.

Savukārt no 23.maija līdz 27.maijam lielgabarītu atkritumus varēs nodot konteineros Kocēnos, Alejas ielā 7, Rubenē, Kalna ielā 6, Tožās, laukumā pie autobusa pieturas, Brandeļos, laukumā pie mājām “Cerības”, “Ratnieki” un “Rozītes”, kā arī Vaidavā, Ezera ielā 4.

Pēc E.Upītes teiktā, lielgabarīta atkritumu konteineri paredzēti vecām, nolietotām un salūzušām mēbelēm, kā arī lieliem sadzīves priekšmetiem, kurus, to izmēru dēļ nav iespējams ievietot sadzīves atkritumu konteinerā.

Par lielgabarīta atkritumiem nav uzskatāmi būvgruži, tostarp šīfera plāksnes, zaļie atkritumi, kā arī sadzīves atkritumi. Šo atkritumu veidu savākšanai iedzīvotāji aicināti izmantot atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri