Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība sniedz atbalstu daudzbērnu ģimenēm ēdināšanas izdevumu apmaksai pašvaldības bērnudārzos

Kā viens no materiālā atbalsta veidiem, ko Kocēnu novada pašvaldība sniedz Kocēnu novadā dzīvesvietu deklarējušo daudzbērnu ģimeņu bērniem, ir pabalsts ēdināšanas izdevumu apmaksai 100% apmērā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Savukārt visiem Kocēnu novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu audzēkņiem pašvaldība nodrošina brīvpusdienas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, Kocēnu novada domes Sociālais dienests atgādina – lai saņemtu pabalstu ēdināšanas izdevumu apmaksai Kocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs, vecākiem Sociālajā dienestā Kocēnos vai pagastu pārvaldē sociālajam darbiniekam jāiesniedz iesniegums. Iesniegumu, kas parakstīts ar elektronisko parakstu, jāsūta uz e-pasta adresi soc.dienests@kocenunovads.lv.

Saskaņā ar Kocēnu novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. 8/2018 “Par brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem Kocēnu novadā”, tiesības saņemt pabalstu ēdināšanas izdevumu apmaksai daudzbērnu ģimeņu bērniem 100% apmērā Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs ir daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri kopā ar vismaz vienu vecāku vai likumisko pārstāvi ir deklarēti vienā adresē Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Lai saņemtu pabalstu, Sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums par brīvpusdienu saņemšanu, kas lejuplādējama www.kocenunovads.lv (sadaļā “Pašvaldība” – “Veidlapas”), kā arī pieejama Kocēnu novada domes administrācijā Kocēnos un pagastu pārvaldēs.

Sociālais dienests lēmumu par pabalsta piešķiršanu pieņem 10 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas. Pabalsts tiek piešķirts no mēneša, kurā pieņemts lēmums par pabalsta piešķiršanu.

Saistošie noteikumi pieejami www.kocenunovads.lv (sadaļā “Pašvaldība” – “Normatīvie akti”).

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri