Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība sniedz atbalstu daudzbērnu ģimenēm ēdināšanas izdevumu apmaksai pašvaldības bērnudārzos

Kā viens no materiālā atbalsta veidiem, ko Kocēnu novada pašvaldība sniedz Kocēnu novadā dzīvesvietu deklarējušo daudzbērnu ģimeņu bērniem, ir pabalsts ēdināšanas izdevumu apmaksai 100% apmērā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Savukārt visiem Kocēnu novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu audzēkņiem pašvaldība nodrošina brīvpusdienas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, Kocēnu novada domes Sociālais dienests atgādina – lai saņemtu pabalstu ēdināšanas izdevumu apmaksai Kocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs, vecākiem Sociālajā dienestā Kocēnos vai pagastu pārvaldē sociālajam darbiniekam jāiesniedz iesniegums. Iesniegumu, kas parakstīts ar elektronisko parakstu, jāsūta uz e-pasta adresi soc.dienests@kocenunovads.lv.

Saskaņā ar Kocēnu novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. 8/2018 “Par brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem Kocēnu novadā”, tiesības saņemt pabalstu ēdināšanas izdevumu apmaksai daudzbērnu ģimeņu bērniem 100% apmērā Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs ir daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri kopā ar vismaz vienu vecāku vai likumisko pārstāvi ir deklarēti vienā adresē Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Lai saņemtu pabalstu, Sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums par brīvpusdienu saņemšanu, kas lejuplādējama www.kocenunovads.lv (sadaļā “Pašvaldība” – “Veidlapas”), kā arī pieejama Kocēnu novada domes administrācijā Kocēnos un pagastu pārvaldēs.

Sociālais dienests lēmumu par pabalsta piešķiršanu pieņem 10 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas. Pabalsts tiek piešķirts no mēneša, kurā pieņemts lēmums par pabalsta piešķiršanu.

Saistošie noteikumi pieejami www.kocenunovads.lv (sadaļā “Pašvaldība” – “Normatīvie akti”).

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri