Valmieras Ziņas

Kocēnu Kultūras namā notiks koncerts “Dziedot un dejojot gaidām vasaru”

Lasīšanas laiks: 2 min

25.maijā plkst.17.00 Kocēnu Kultūras namā norisināsies koncerts “Dziedot un dejojot gaidām vasaru”. Koncertā piedalīsies Kocēnu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Savieši” (vadītāja Ilona Migla) un Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” (mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča, diriģents Rūdolfs Bērtiņš, kormeistare un koncertmeistare Līga Ivāne), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra mārketinga projektu vadītāja Līga Tarbuna.

VPDK “Savieši” vadītāja Ilona Migla par gaidāmo koncertu saka: “Koncertā “Dziedot un dejojot gaidām vasaru” klātesošie varēs baudīt sirsnīgu, vasarīgu un skaistu dziesmu un deju programmu. Dziedātājiem un dejotājiem tā būs satikšanās ar ģimenēm, draugiem un skatītājiem. VPDK “Savieši” koncertā izdejos šīs sezonas iemīļotākās dejas, kā arī vairākas dejas no 1.jūnijā gaidāmā tautas deju koncerta “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte” repertuāra. Kopā ar skatītājiem dosimies pretī vasarai, pretī dziesmai un dejai!”

Jauniešu kora “Skan” mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča pastāstīja: “Koncerta sākumā koris pārsvarā izdziedās a cappella dziesmas, kā arī vairākas dziesmas ar instrumentālo pavadījumu interesantās un neparastās aranžijās. Koncertprogrammā skanēs, piemēram, Jāņa Šipkēvica un Andra Sējāna “Tu kā es kā”, dziesma no “The Beach Boys” repertuāra, Vinsa Klārka “Only You” un Riharda Ženē “Itāļu salāti”. Koncerta noslēgumā dziedāsim vairākas dziesmas no grupas “Labvēlīgais Tips” repertuāra.” Irēna Zelča piebilst, ka jauniešu koris “Skan” aizvadījis muzikāliem notikumiem un panākumiem bagātu sezonu, kas noslēgsies koru lielkoncertā “Jaunā zelt” Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos 15.jūnijā un īpašo viesu statusā grupas “Labvēlīgais Tips” koncertā “Tiekamies pie Freda Saulkrastos!” 29.jūnijā Saulkrastu brīvdabas estrādē.

Koncerta ieejas maksa: 3 EUR. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu Paradīzē”, kā arī pirms pasākuma norises vietā – Kocēnu Kultūras namā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri