Valmieras Ziņas

Ko 4.maijs nozīmē Tev? Atbild iedzīvotāji

4.maijs ir Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, ko mēdzam dēvēt par Brīvības svētkiem. Kādam tā ir vienkārši brīvdiena, citam – svētki, kas modina patriotisma jūtas, bet vēl kādam – vienkārši, – labi pavadīts laiks kopā ar mīļajiem. Portāls “Valmieras Ziņas” devās pilsētas ielās, lai noskaidrotu, ko 4.maijs nozīmē iedzīvotājiem.

DSC_0383Sarmīte no Rīgas (attēlā pa kreisi): Diemžēl, tā kā parasti arī šajās it kā brīvdienās tomēr ir jāstrādā, nekā īpaši atzīmēt svētkus neizdodas, tomēr zemapziņā jau tā patriotiskā sajūta tomēr ir. Citreiz, ja izdodas mums visiem ģimenē atrast kādu laiku, kad neesam aizņemti, aizejam kopīgi paēst pusdienas, bet citu 4.maija svētku atzīmēšanas tradīciju gan mums nav. Tajā pašā laikā vecvecāki ar bērniem parādes jau nu gan aiziet apskatīties, un paraugdemonstrējumus, ja tādi ir.

DSC_0370

Zane no Rūjienas (attēlā pa labi): Lai arī sirdī esmu Latvijas patriote tomēr kā īpaši šos svētkus nesvinam. Tās ir brīvdienas, iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Iespējams, šie svētki man nav tik izteikti, jo 2.maijā dēliņam ir dzimšanas diena un tāpēc šie svētki tomēr ir nozīmīgāki. Pati esmu no Rūjienas, bet par to, kādi pasākumi tur notiks, vēl nezinu, tāpēc arī nevaru pateikt, vai piedalīšos.

DSC_0389

Nauris no Valmieras (attēlā pa kreisi): Svētku sajūta noteikti būs, vēl jo vairāk tādēļ, ka tieši 4.maijā ielidošu Latvijā, jo pirms tam būšu ārzemēs. Ja pagūšu uz svētku pasākumiem pilsētā, noteikti piedalīšos un apmeklēšu.

DSC_0391

Alija no Valmieras (attēlā pa labi): Noteikti iešu uz visiem pasākumiem pilsētā, apskatīšu parādi un paraugdemonstrējumus. Noteikti apmeklēšu, ļoti interesanti, šogad ir plaša programma. Arī mājās atzīmēsim ar svētku ēdieniem. Atbrauks mazbērniņš un tad jau svētki būs ar to vien. Pašai, protams, arī ir tā sajūta, ka ir Brīvības svētki. Protams! Kā tad citādi? Ja Tu esi īsti Latvietis tad esi arī par Latviju!

 

Jau ziņojām, ka šodien Valmierā atzīmēta Nacionālo bruņoto spēku (NBS) diena un pilsētā bija skatāma NBS parāde un paraugdemonstrējumi.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri