Valmieras Ziņas

Kļuvis zināms, kā izskatīsies veikals “Lidl” Valmierā

Valmierā, Stacijas ielā 8 izvietota planšete ar informāciju par veikala “Lidl” būvniecības ieceri. Planšetē redzama veikala ēkas vizualizācija un apbūves plāns.

Spriežot pēc planšetē publicētās informācijas, veikala ēkai būs viens stāvs. Tās platība būs 2760 kvadrātmetri. Stāvlaukumā paredzētas vietas 160 automašīnām. Automašīnu piekļuve veikalam paredzēta no Stacijas, Meža un Dīķa ielas puses.

Sagatavojot būvlaukumu, tiks nojauktas gandrīz visas ēkas teritorijā starp Stacijas, Krāsotāju, Meža un Dīķa ielu, izņemot ēkas Meža ielā 1, kas ir privātīpašums. Plānots saglabāt piecus kokus.

Reaģējot uz informāciju par veikala būvniecību, sociālajā vietnē “Facebook” vairāki lietotāji pauda bažas, ka būvlaukumā tiek nojaukta arī māja, kur dzīvojis rakstnieks, romāna “Valmieras puikas” autors Pāvils Rozītis.

Kā informēja Valmieras pilsētas pašvaldība, ēka nebija iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, tādēļ īpašnieks bija tiesīgs to nojaukt.

Autors: Sandra Gredzena

Portālam “Valmieras Ziņas” joprojām nav izdevies iegūt informāciju par veikala būvniecības ieceri no pašas kompānijas “Lidl”, kas nav atsaukusies uz vairākkārtējiem mēģinājumiem sazināties.

Jau informējām, ka Valmieras pilsētas būvvalde ir izsniegusi būvatļauju par pārtikas preču veikala būvniecību šajā teritorijā. Saistībā ar būvdarbu sākšanu, īpašnieks veic teritorijas atbrīvošanu no vecajām ēkām.

Gatavojoties veikala atvēršanai, “Lidl” jau ir sācis darbinieku atlasi. Kā liecina atkārtoti publicētais sludinājums vakanču portālā cv.lv, “Lidl” joprojām meklē pretendentus nākotnes veikala vadītāja amatam Valmierā, piedāvājot bruto mēneša algu no 915 līdz 1200 eiro. Potenciālajam veikala vadītājam tiks nodrošinātas pilnībā apmaksātas apmācības ārpus Latvijas. Līdzīgs sludinājums tika publicēts 2018.gada beigās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri