Valmieras Ziņas

Kļuvis zināms, kā izskatīsies veikals “Lidl” Valmierā

Valmierā, Stacijas ielā 8 izvietota planšete ar informāciju par veikala “Lidl” būvniecības ieceri. Planšetē redzama veikala ēkas vizualizācija un apbūves plāns.

Spriežot pēc planšetē publicētās informācijas, veikala ēkai būs viens stāvs. Tās platība būs 2760 kvadrātmetri. Stāvlaukumā paredzētas vietas 160 automašīnām. Automašīnu piekļuve veikalam paredzēta no Stacijas, Meža un Dīķa ielas puses.

Sagatavojot būvlaukumu, tiks nojauktas gandrīz visas ēkas teritorijā starp Stacijas, Krāsotāju, Meža un Dīķa ielu, izņemot ēkas Meža ielā 1, kas ir privātīpašums. Plānots saglabāt piecus kokus.

Reaģējot uz informāciju par veikala būvniecību, sociālajā vietnē “Facebook” vairāki lietotāji pauda bažas, ka būvlaukumā tiek nojaukta arī māja, kur dzīvojis rakstnieks, romāna “Valmieras puikas” autors Pāvils Rozītis.

Kā informēja Valmieras pilsētas pašvaldība, ēka nebija iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, tādēļ īpašnieks bija tiesīgs to nojaukt.

Autors: Sandra Gredzena

Portālam “Valmieras Ziņas” joprojām nav izdevies iegūt informāciju par veikala būvniecības ieceri no pašas kompānijas “Lidl”, kas nav atsaukusies uz vairākkārtējiem mēģinājumiem sazināties.

Jau informējām, ka Valmieras pilsētas būvvalde ir izsniegusi būvatļauju par pārtikas preču veikala būvniecību šajā teritorijā. Saistībā ar būvdarbu sākšanu, īpašnieks veic teritorijas atbrīvošanu no vecajām ēkām.

Gatavojoties veikala atvēršanai, “Lidl” jau ir sācis darbinieku atlasi. Kā liecina atkārtoti publicētais sludinājums vakanču portālā cv.lv, “Lidl” joprojām meklē pretendentus nākotnes veikala vadītāja amatam Valmierā, piedāvājot bruto mēneša algu no 915 līdz 1200 eiro. Potenciālajam veikala vadītājam tiks nodrošinātas pilnībā apmaksātas apmācības ārpus Latvijas. Līdzīgs sludinājums tika publicēts 2018.gada beigās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri