Valmieras Ziņas

Klientu ērtībai SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uzlabo skaitītāju rādījumu nodošanas iespējas un paplašina rēķinu saņemšanas, apmaksas iespējas

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” ir uzsācis tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformas Bill.me ieviešanu ar mērķi nodrošināt uzņēmuma klientiem vēl ērtāku apkalpošanu, vienlaikus uzlabojot pakalpojumu lietošanas pieredzi.

Jaunajā Bill.me sistēmā dzīvokļu īpašnieki var saņemt un apskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus un sekot tiem līdzi, uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma speciālistiem. Platformu var izmantot arī viedierīcēs, jo katram lietotājam ir pieejama bezmaksas Bill.me lietotne. Kā papildus esošajām norēķinu iespējām Bill.me piedāvā sistēmā apmaksāt arī rēķinu, piemērojot komisijas maksu 2% apmērā no rēķina summas.

No šā gada 4.jūlija uzņēmums, sadarbībā ar SIA “Maxima Latvija” un SIA “SOLLO LV”, kas ir licencēta maksājumu iestāde, piedāvā vēl vienu iespēju kā norēķināties par SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” sniegtajiem pakalpojumiem. Rēķinus par apsaimniekošanas un komunāliem pakalpojumiem varēs apmaksāt arī mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Maxima Latvija” veikalos pie kases visā Latvijā. Maksājumu ir iespējams veikt ne tikai skaidrā naudā, bet arī ar bankas karti kopā ar pārējiem pirkumiem. Rēķinu augšējā labajā stūrī ir izvietots īpaši izveidots svītru kods ar rēķina summu, kā arī veicot maksājumu, klients var norādīt sev vēlamo maksājumu summu. Par pakalpojumu tiks ieturēta sadarbības partnera noteiktā komisijas maksa – 50 centi par vienu maksājumu.

Jāuzsver, ka šīs ir jaunas iespējas papildus jau esošajām. Maksājumus arī turpmāk var veikt tāpat kā līdz šim – internetbankā un kredītiestādēs.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri