Valmieras Ziņas

Kinoteātrī „Gaisma” notikuši aizraujoši seansi un tikšanās ar filmas „Klases salidojums 2” veidotājiem

Ceturtdien, 13.februārī, Valmieras kinoteātrī „Gaisma” bieži bija dzirdami sirsnīgi smiekli. Skatītāji jau zināja, uz ko nāk – reklāma un pagājušajā gadā redzētā filma „Klases salidojums” bija pietiekoši iespaidīga, lai visi vēlētos redzēt arī turpinājumu. Un tas nelika vilties! Protams, tajā pašā laikā ir arī cilvēki, kas filmu sauc par trulu, vulgāru un prastu, bet – gaumes ir dažādas…

„Klases salidojums 2” turpina nejaušību, pārpratumu un neizdošanās ķēdīti, kas saista trīs draugus:  Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri (Imants Strads). Uz īsu brīdi trijotnei pievienojas arī viņu ceturtais draugs – kolorītais Raimonds jeb Ficuks (Gints Grāvelis). Viņš filmā ienāk ar plašu vērienu un tikpat iespaidīgi aiziet… Gatavošanās kāzām mijas ar iepazīšanos, randiņiem un bēru procesiju, tiek parādīts, kā notiek piedošana caur atriebību, bet aktieru izteiksmīgās grimases un dialogi skatītāju sejās atstāj smieklu asaras.

Kā jau pienākas klases salidojumos, neiztika arī bez atspirdzinošiem dzērieniem, ko skatītāji varēja baudīt pirms abiem vakara seansiem kinoteātra vestibilā, savukārt zālē bija iespēja tikties un uzdot jautājumus filmas režisoram Andrejam Ēķim, producentam Kristianam Alhimionokam un pašmāju slavenībai Imantam Stradam.

Tā kā valmierieši nav sevišķi aktīvi iesaistīties sarunā, filmas veidotāji paši mazliet pastāstīja par filmas tapšanu. Režisors Imantu Stradu nosauca par žiperīgāko cilvēku, ar kuru nepavisam nav viegli strādāt, savukārt Juris Kaukulis, kas varētu likties mazliet huligānisks, kā aktieris ir ļoti centīgs un ātri iemācās tekstu (viņam 13.februārī apritēja 50). Neticami, bet filma tapusi…17 dienās! Imants Strads gan atzīst, ka nav bijis viegli sākt filmēties ap plkst. 3.00 naktī… Aizspriedumaini un psiholoģiski grūti bijis arī gulēt kapsētas bedrē, kas gan īstenībā atradusies kino pilsētiņā „Cinevilla”, tomēr skuju smarža ļoti atgādinājusi īsto kapsētu. Filmā redzami Rīgas un Daugavpils skati, Jaunmoku pils, tomēr 80 % filmas uzņemts tieši „Cinevillā”.

Tā kā pieprasījums ir, režisoram padomā jau filmas trešā daļa, bet tos, kuri šogad Valentīndienu vai kādu citu februāra vakaru grib pavadīt jautrā atmosfērā, gaida „Klases salidojums 2”!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”, reģ. Nr. 40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valkas ielā 2, Strenčos. Preču piegāde Strenču pilsētā un pilsētas apkārtnē. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top! veikals STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-19

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri