Valmieras Ziņas

Kinoteātrī „Gaisma” notikuši aizraujoši seansi un tikšanās ar filmas „Klases salidojums 2” veidotājiem

Ceturtdien, 13.februārī, Valmieras kinoteātrī „Gaisma” bieži bija dzirdami sirsnīgi smiekli. Skatītāji jau zināja, uz ko nāk – reklāma un pagājušajā gadā redzētā filma „Klases salidojums” bija pietiekoši iespaidīga, lai visi vēlētos redzēt arī turpinājumu. Un tas nelika vilties! Protams, tajā pašā laikā ir arī cilvēki, kas filmu sauc par trulu, vulgāru un prastu, bet – gaumes ir dažādas…

„Klases salidojums 2” turpina nejaušību, pārpratumu un neizdošanās ķēdīti, kas saista trīs draugus:  Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri (Imants Strads). Uz īsu brīdi trijotnei pievienojas arī viņu ceturtais draugs – kolorītais Raimonds jeb Ficuks (Gints Grāvelis). Viņš filmā ienāk ar plašu vērienu un tikpat iespaidīgi aiziet… Gatavošanās kāzām mijas ar iepazīšanos, randiņiem un bēru procesiju, tiek parādīts, kā notiek piedošana caur atriebību, bet aktieru izteiksmīgās grimases un dialogi skatītāju sejās atstāj smieklu asaras.

Kā jau pienākas klases salidojumos, neiztika arī bez atspirdzinošiem dzērieniem, ko skatītāji varēja baudīt pirms abiem vakara seansiem kinoteātra vestibilā, savukārt zālē bija iespēja tikties un uzdot jautājumus filmas režisoram Andrejam Ēķim, producentam Kristianam Alhimionokam un pašmāju slavenībai Imantam Stradam.

Tā kā valmierieši nav sevišķi aktīvi iesaistīties sarunā, filmas veidotāji paši mazliet pastāstīja par filmas tapšanu. Režisors Imantu Stradu nosauca par žiperīgāko cilvēku, ar kuru nepavisam nav viegli strādāt, savukārt Juris Kaukulis, kas varētu likties mazliet huligānisks, kā aktieris ir ļoti centīgs un ātri iemācās tekstu (viņam 13.februārī apritēja 50). Neticami, bet filma tapusi…17 dienās! Imants Strads gan atzīst, ka nav bijis viegli sākt filmēties ap plkst. 3.00 naktī… Aizspriedumaini un psiholoģiski grūti bijis arī gulēt kapsētas bedrē, kas gan īstenībā atradusies kino pilsētiņā „Cinevilla”, tomēr skuju smarža ļoti atgādinājusi īsto kapsētu. Filmā redzami Rīgas un Daugavpils skati, Jaunmoku pils, tomēr 80 % filmas uzņemts tieši „Cinevillā”.

Tā kā pieprasījums ir, režisoram padomā jau filmas trešā daļa, bet tos, kuri šogad Valentīndienu vai kādu citu februāra vakaru grib pavadīt jautrā atmosfērā, gaida „Klases salidojums 2”!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri