Valmieras Ziņas

Ķibermanis tikai par 0,05 sekundēm apsteidz Kaufmaņa divnieku un ieņem 13.vietu Pasaules kausa posmā

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas divnieks ar pilotu Oskaru Ķibermani sestdien Īglsas trasē tikai par 0,05 sekundēm apsteidza Dāvja Kaufmaņa divnieku un izcīnīja vien 13.vietu Pasaules kausa bobslejā otrajā posmā.

Pēc nobraukuša pirmā desmitnieka pirmajā braucienā sāka snigt. Sniegot braukt nācās arī Ķibermanim, kurš trases augšdaļā sakrāja neprecizitātes, kā arī devīto virāžu veica ar zemu, pēc izejas no tās saslīdēdams.

Tas deva 14.vietu braucienā, Frīdriham zaudējot 0,74 sekundes.

Kaufmanis ar Nemmi braucienā sasniedza 19. labāko laiku – 52,31 sekunde.

Labāko laiku sasniedza vācietis Frančesko Frīdrihs ar stūmēju Torstenu Margisu. Labot latviešiem piederošo staerta rekordu viņiem neizdevās, taču labākais laiks braucienā – 51,57 sekundes – tika sasniegts.

Otrais ar laiku 51,72 sekundes bija Frīdriha tautietis Johanness Lohners, bet trešais ar laiku 51,84 sekundes – kanādietis Džastins Kripss.

Otro braucienu, joprojām sniegot, daudz labāk nekā pirmo veica Kaufmanis, finišējot pēc 52,34 sekundēm, kas deva devīto vietu otrajā braucienā. Divu braucienu summā viņš pakāpās uz dalītu 15.vietu, to dalot ar mājinieku Benjaminu Maieru un no uzvarētāja atpaliekot par 1,3 sekundēm.

Ķibermanis arī otrajā braucienā pieļāva dažas neprecizitātes, ļaujot sevi apsteigt Kaufmanim un otrajā braucienā ieņemot 12.vietu, taču divu braucienu summā viņš komandas biedru apsteidza par piecām sekundes simtdaļām un ierindojās 13.vietā, Frīdriham zaudējot 1,25 sekundes.

Uzvarēja Frīdrihs, kurš ar diviem labākajiem laikiem braucienos divu braucienu summā trasē pavadīja minūti un 43,48 sekundes.

Viņš par 0,36 sekundēm apsteidza Lohneru un par 0,48 sekundēm – Kripsu.

Ceturtajā vietā finišēja krieva Rostislava Gaitjukeviča divnieks, piektajā – brita Breda Hola ekipāža un sestajā – vācieša Kristofa Hāfera divnieks.

Ķibermanim un stūmējam Matīsam Miknim pirmajā braucienā bija 15. starta numurs, bet Dāvim Kaufmanim un Edgaram Nemmem – 22.numurs.

Startēja 28 divnieku ekipāžas.

Pirms nedēļas pirmajā posmā šajā pašā trasē Ķibermanis ar Mikni ieņēma 12.vietu. Kaufmanis pirms divām nedēļām Eiropas kausa posmā piedzīvoja kritienu, traumu gūstot arī Nemmem.

Četrinieku sacensībās Ķibermaņa ekipāža izcīnīja piekto vietu. Kā divnieku, tā četrinieku sacensībās uzvaras laurus plūca vācu pilots Frančesko Frīdrihs.

Iepriekšējā sezonā Ķibermanis, nestartējot divos no 12 posmiem, kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu aiz vācieša Frančesko Frīdriha un viņa tautieša Johannesa Lohnera, kā arī čeha Dominika Dvoržāka. No Īglsas trasē notikušajiem četriem posmiem divos viņš bija otrais un divos – trešais.

Kaufmanim Pasaules kausā ir tikai vienas sacensības, kas aizvadītas pirms gada Siguldā, kur viņš ieņēma desmito vietu. Īglsā viņš ir startējis Eiropas kausā.

Šajā trasē starta rekords joprojām pieder šogad karjeru beigušajam latviešu pilotam Oskaram Melbārdim, kurš 2011.gada 3.decembrī kopā ar Daumantu Dreiškenu starta ieskrējienu veica 4,96 sekundēs. Finišā rekordists bija Frīdrihs, kurš pērn trasi veica 51,04 sekundēs.

Svētdien notiks sacensības četrinieku ekipāžām.

Kopš 2006.gada Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) Pasaules kausa posmus rīko kopā, vienā etapā sadalot piecus medaļu komplektus – skeletonā dāmām un kungiem, bobslejā vīriešiem divniekos un četriniekos, kā arī bobslejistēm divniekos.

Arī otrais Pasaules kausa posms nākamajā nedēļas nogalē notiks turpat Īglsas trasē. Nākamie trīs posmi notiks Vācijas trasēs – Altenbergā, Vinterbergā un atkal Altenbergā, bet jauno gadu komandas sagaidīs Siguldā. Tad notiks vēl viens Pasaules kausa posms Vinterbergā, bet pēdējais posms janvāra vidū norisināsies Šveicē – Sanktmoricā, dalot arī Eiropas čempionāta medaļas. Sezonas noslēgums plānots februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri