Valmieras Ziņas

Kas ir viedie TV?

Lasīšanas laiks: 3 min

Viedtelevizors ir ar internetu savienota televīzija, kas piedāvā virkni tiešsaistes funkciju, piemēram, pēc pieprasījuma saturu no lietotnēm, piemēram, BBC iPlayer, ITV Hub un All 4, piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, un iespēju izveidot savienojumu ar citiem bezvadu tīkliem, piemēram, tādām ierīcēm kā viedtālruņi. Lielākā daļa mūsdienu televizoru ir viedie, tāpēc ir daudz modeļu, no kuriem izvēlēties. Augstas klases televizori, kā arī daži vidējas un zemas klases televizori tagad atbalsta balss vadību, un LG, Samsung un Sony jaunākie modeļi ļauj meklēt saturu televizorā. Daži televizori pat dubultojas kā viedie centrmezgli, ļaujot jums kontrolēt viedās spuldzes, termostatus un citas ierīces.

Smart TV: kādas ir priekšrocības?

Lielākajai daļai mūsdienu televizoru tagad ir “viedās” iespējas, un tikai daži televizori pieejami bez piekļuves viedajām funkcijām. Lai vienkārši skatītos regulāru televīziju, viedais televizors nav jāpievieno internetam, taču, ja apmeklējat pārlūku, televizoram ir dažādas priekšrocības, tostarp:

  • lietotnes: viedtelevizoros lietotnes ir vai nu iepriekš instalētas, vai arī tās var lejupielādēt no lietotņu veikala. Lielākā daļa viedo televizoru piedāvā TV un filmu straumēšanu tādos pakalpojumos kā Netflix un Amazon Video, TV uztveršanu tādās lietotnēs kā BBC iPlayer un sociālo tīklu veidošanu Facebook un Twitter.
  • Straumēšana un apraide: viedie televizori ļauj bezvadu režīmā straumēt videoklipus, mūziku un attēlus no tālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora tieši uz televizoru. Kā iestatīt apraidi un straumēšanu, varat uzzināt jebkura ražiotāja rokasgrāmatā, mājaslapā vai neskaitāmos rakstos internetā.
  • Gudra mājas vadība: jo vairāk ierīču ir mājās, jo sarežītāk ir visu kontrolēt, bet televizors var kļūt par vienu no veidiem. Daži viedie televizori ļauj piekļūt un kontrolēt visu, kas atrodas jūsu tīklā, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas, spuldzes, termostatus un daudz ko citu.

Kas jums būs nepieciešams?

Internets: Lai viedais televizors būtu pieejams tiešsaistē, jums būs nepieciešams interneta savienojums. Lielākajai daļai viedo televizoru tagad ir  wi-fi, kas nozīmē, ka jūs varat tos savienot ar savu interneta pārlūku un citām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem. Dažiem vecākiem modeļiem ir nepieciešams Wi-Fi adapteris, kas parasti tiek ievietots vienā no USB portiem. Varat arī savienot televizoru, izmantojot Ethernet kabeli, taču, ja tas nav tuvu maršrutētājam, jums būs nepieciešams garš vads vai strāvas līnijas adapteris.

Pienācīgs platjoslas interneta ātrums: tas ir būtiski, ja vēlaties straumēt video vajadzētu izvēlēties īpaši ātru internetu. Piemēram, ja vēlaties straumēt 4K Ultra HD saturu pakalpojumā Netflix, lai iegūtu vislabāko pieredzi, jums būs nepieciešams vismaz 25 Mbps. Izvēlieties arī neierobežotu platjoslas interneta piedāvājumu, lai straumēšanas laikā varētu izvairīties no jebkādām papildu izmaiņām datu ierobežojuma pārsniegšanā.

TV licence: jums nav nepieciešama licence, lai skatītos televīziju internetā, ja tas ir tikai pēc pieprasījuma vai izmantojot piekļuvi, lai gan jums tā ir nepieciešama, lai skatītos vai lejupielādētu BBC iPlayer.

Savienojot jebkuru ierīci ar internetu, ieskaitot televizoru, ir ļoti svarīgi pasargāt sevi no negatīvākajiem tiešsaistes pasaules aspektiem, tostarp no hakeriem un citiem krāpšanas mēģinājumiem, tāpēc vienmēr pasargājiet sevi un savu ģimeni.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri