Valmieras Ziņas

Kas ir viedie TV?

Lasīšanas laiks: 3 min

Viedtelevizors ir ar internetu savienota televīzija, kas piedāvā virkni tiešsaistes funkciju, piemēram, pēc pieprasījuma saturu no lietotnēm, piemēram, BBC iPlayer, ITV Hub un All 4, piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, un iespēju izveidot savienojumu ar citiem bezvadu tīkliem, piemēram, tādām ierīcēm kā viedtālruņi. Lielākā daļa mūsdienu televizoru ir viedie, tāpēc ir daudz modeļu, no kuriem izvēlēties. Augstas klases televizori, kā arī daži vidējas un zemas klases televizori tagad atbalsta balss vadību, un LG, Samsung un Sony jaunākie modeļi ļauj meklēt saturu televizorā. Daži televizori pat dubultojas kā viedie centrmezgli, ļaujot jums kontrolēt viedās spuldzes, termostatus un citas ierīces.

Smart TV: kādas ir priekšrocības?

Lielākajai daļai mūsdienu televizoru tagad ir “viedās” iespējas, un tikai daži televizori pieejami bez piekļuves viedajām funkcijām. Lai vienkārši skatītos regulāru televīziju, viedais televizors nav jāpievieno internetam, taču, ja apmeklējat pārlūku, televizoram ir dažādas priekšrocības, tostarp:

  • lietotnes: viedtelevizoros lietotnes ir vai nu iepriekš instalētas, vai arī tās var lejupielādēt no lietotņu veikala. Lielākā daļa viedo televizoru piedāvā TV un filmu straumēšanu tādos pakalpojumos kā Netflix un Amazon Video, TV uztveršanu tādās lietotnēs kā BBC iPlayer un sociālo tīklu veidošanu Facebook un Twitter.
  • Straumēšana un apraide: viedie televizori ļauj bezvadu režīmā straumēt videoklipus, mūziku un attēlus no tālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora tieši uz televizoru. Kā iestatīt apraidi un straumēšanu, varat uzzināt jebkura ražiotāja rokasgrāmatā, mājaslapā vai neskaitāmos rakstos internetā.
  • Gudra mājas vadība: jo vairāk ierīču ir mājās, jo sarežītāk ir visu kontrolēt, bet televizors var kļūt par vienu no veidiem. Daži viedie televizori ļauj piekļūt un kontrolēt visu, kas atrodas jūsu tīklā, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas, spuldzes, termostatus un daudz ko citu.

Kas jums būs nepieciešams?

Internets: Lai viedais televizors būtu pieejams tiešsaistē, jums būs nepieciešams interneta savienojums. Lielākajai daļai viedo televizoru tagad ir  wi-fi, kas nozīmē, ka jūs varat tos savienot ar savu interneta pārlūku un citām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem. Dažiem vecākiem modeļiem ir nepieciešams Wi-Fi adapteris, kas parasti tiek ievietots vienā no USB portiem. Varat arī savienot televizoru, izmantojot Ethernet kabeli, taču, ja tas nav tuvu maršrutētājam, jums būs nepieciešams garš vads vai strāvas līnijas adapteris.

Pienācīgs platjoslas interneta ātrums: tas ir būtiski, ja vēlaties straumēt video vajadzētu izvēlēties īpaši ātru internetu. Piemēram, ja vēlaties straumēt 4K Ultra HD saturu pakalpojumā Netflix, lai iegūtu vislabāko pieredzi, jums būs nepieciešams vismaz 25 Mbps. Izvēlieties arī neierobežotu platjoslas interneta piedāvājumu, lai straumēšanas laikā varētu izvairīties no jebkādām papildu izmaiņām datu ierobežojuma pārsniegšanā.

TV licence: jums nav nepieciešama licence, lai skatītos televīziju internetā, ja tas ir tikai pēc pieprasījuma vai izmantojot piekļuvi, lai gan jums tā ir nepieciešama, lai skatītos vai lejupielādētu BBC iPlayer.

Savienojot jebkuru ierīci ar internetu, ieskaitot televizoru, ir ļoti svarīgi pasargāt sevi no negatīvākajiem tiešsaistes pasaules aspektiem, tostarp no hakeriem un citiem krāpšanas mēģinājumiem, tāpēc vienmēr pasargājiet sevi un savu ģimeni.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Rūjienas saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju Pienākumi: Komplektēt gatavās produkcijas kravas saldētavās (-18…-40°C) Komplektēt izejvielu, taras, palīgmateriālu pasūtījumus Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai Vizuāli novērtēt pieņemto preču kvalitāti Veikt produkcijas pārvietošanu Veikt dažādus saimnieciskus darbus Prasības: Iepriekšēja pieredz noliktavas darbā tiks uzskatīta par priekšrocību Iniciatīva un labas komunikācijas spējas Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes B kategorijas autovadītāja apliecība, autokāra vadīšanas apliecība un vēlama C kategorijas atovadītāja apliecība Stājoties darbā derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas Kolēģu atbalstu darba procesā Atalgojums - 750-900 euro bruto Plāno nodrošināt transportu maršrutos (uz darbu / no darba), ja būs pietiekams pasažieru skaits: Valmiera – Rūjiena – Valmiera un Mazsalaca – Rūjiena – Mazsalaca. Kontaktinformācija: CV ar vakances norādi "Noliktavas darbinieks - krāvējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu vai iesniegt personīgi Upes ielā 5, Rūjienā: E-pasts: sanda.gute@rujienassaldejums.lv Tālrunis: 26037556. Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: CV ar vakances profesijas norādi sūtīt uz e-pastu sanda.gute@rujienassaldejums.lv; t. 26037556.

Metālapstrādes uzņēmums Valmierā aicina darbā METINĀŠANAS OPERATORUS/-ES Prasības: Vēlama profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē; Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties; Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Pieredze citos metināšanas veidos (TIG/OAW) tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Regulāri izmaksātu, pieredzei, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 1100 EUR/ mēnesī; Sociālās garantijas; Nepieciešamās apmācības; Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu bonusus; Sakārtotu darba vidi; Summēto darba laiku grafikos: 6:00-14:30 / 14:30-23:00; Palīdzēsim ar dzīvesvietas atrašanu. Bez nakts darba! Svētdienas un svētku dienas vienmēr brīvdienas! Sūtiet pieteikumu: darbs@valpro.lv Zvaniet: 642 07235; Nāciet: L.Laicena iela 2, Valmiera. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk nekā 55 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-25 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

Mūsu partneri