Valmieras Ziņas

Kāpēc vajadzētu izmantot viedtālruņu aksesuārus

Lasīšanas laiks: 2 min

Telefonu vāciņi un tālruņu piederumi var būt noderīgi vairāku iemeslu dēļ:

 • Funkcionalitāte: tālruņa piederumi var uzlabot tālruņa funkcionalitāti. Piemēram, tālruņa statīvs vai pop ligzda var atvieglot tālruņa lietošanu brīvroku režīmā, savukārt pārnēsājamais lādētājs var nodrošināt papildu akumulatora darbības laiku, kad atrodaties ceļā.
 • Aizsardzība: daži tālruņa piederumi, piemēram, ekrāna aizsargi un futrāļi, var palīdzēt aizsargāt tālruni no bojājumiem, ko izraisa kritieni, skrāpējumi un citi ikdienas apdraudējumi.
 • Stils: tālruņa piederumi var arī piešķirt jūsu tālrunim personisku stilu. No stilīgiem futrāļiem līdz dekoratīvām uzlīmēm un piekariņiem – ir pieejami daudzi aksesuāri, kas palīdzēs pielāgot un uzlabot ierīces izskatu.
 • Ērtības: tālruņa piederumi var padarīt tā lietošanu ērtāku. Piemēram, somiņa var atvieglot pārnēsāšanu un aizsargāt ierīci, bet automašīnas stiprinājums var turēt tālruni braukšanas laikā, ļaujot to izmantot navigācijai vai brīvroku zvanīšanai.
 • Pieejamība: daži tālruņa piederumi, piemēram, dzirdes aparāti un balss atpazīšanas programmatūras, var padarīt tālruņa lietošanu ērtāku cilvēkiem ar invaliditāti vai traucējumiem.

Īsāk sakot, tālruņu piederumi var uzlabot tālruņa funkcionalitāti, aizsardzību, stilu, ērtības un pieejamību. Ir pieejami dažādi tālruņu piederumu veidi, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tos, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Noderīgākie tālruņu piederumi

Labākais jūsu tālruņa piederums būs atkarīgs no jūsu gaumes un vēlmēm. Tomēr daži no populārākajiem un noderīgākajiem tālruņu piederumiem ir:

 • Tālruņa maciņi un vāciņi: tālruņu maciņi nodrošina aizsardzību pret skrāpējumiem, kritieniem un cita veida bojājumiem, kā arī var piešķirt ierīcei personisku niansi.
 • Pārnēsājami lādētāji: pārnēsājamie lādētāji ļauj uzlādēt tālruni, atrodoties ceļā, nodrošinot papildu akumulatora darbības laiku, kad tas visvairāk nepieciešams.
 • Ekrāna aizsargi: Ekrāna aizsargi palīdz novērst skrāpējumus un plaisas uz tālruņa ekrāna, saglabājot tā izskatu ilgāku laiku.
 • Austiņas: austiņas ļauj tālrunī klausīties mūziku un citus audio saturus, netraucējot apkārtējiem.
 • Pop ligzdas: Pop ligzdas ir mazi apaļi piederumi, kas ir piestiprināti tālruņa aizmugurē un nodrošina drošu satvērienu, atvieglojot ierīces turēšanu un lietošanu.
 • Tālruņa somiņas: tās aizsargā ierīci un ļauj to nēsāt līdzi daudz parocīgāk.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri