Valmieras Ziņas

Kāpēc vajadzētu izmantot viedtālruņu aksesuārus

Lasīšanas laiks: 2 min

Telefonu vāciņi un tālruņu piederumi var būt noderīgi vairāku iemeslu dēļ:

 • Funkcionalitāte: tālruņa piederumi var uzlabot tālruņa funkcionalitāti. Piemēram, tālruņa statīvs vai pop ligzda var atvieglot tālruņa lietošanu brīvroku režīmā, savukārt pārnēsājamais lādētājs var nodrošināt papildu akumulatora darbības laiku, kad atrodaties ceļā.
 • Aizsardzība: daži tālruņa piederumi, piemēram, ekrāna aizsargi un futrāļi, var palīdzēt aizsargāt tālruni no bojājumiem, ko izraisa kritieni, skrāpējumi un citi ikdienas apdraudējumi.
 • Stils: tālruņa piederumi var arī piešķirt jūsu tālrunim personisku stilu. No stilīgiem futrāļiem līdz dekoratīvām uzlīmēm un piekariņiem – ir pieejami daudzi aksesuāri, kas palīdzēs pielāgot un uzlabot ierīces izskatu.
 • Ērtības: tālruņa piederumi var padarīt tā lietošanu ērtāku. Piemēram, somiņa var atvieglot pārnēsāšanu un aizsargāt ierīci, bet automašīnas stiprinājums var turēt tālruni braukšanas laikā, ļaujot to izmantot navigācijai vai brīvroku zvanīšanai.
 • Pieejamība: daži tālruņa piederumi, piemēram, dzirdes aparāti un balss atpazīšanas programmatūras, var padarīt tālruņa lietošanu ērtāku cilvēkiem ar invaliditāti vai traucējumiem.

Īsāk sakot, tālruņu piederumi var uzlabot tālruņa funkcionalitāti, aizsardzību, stilu, ērtības un pieejamību. Ir pieejami dažādi tālruņu piederumu veidi, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tos, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Noderīgākie tālruņu piederumi

Labākais jūsu tālruņa piederums būs atkarīgs no jūsu gaumes un vēlmēm. Tomēr daži no populārākajiem un noderīgākajiem tālruņu piederumiem ir:

 • Tālruņa maciņi un vāciņi: tālruņu maciņi nodrošina aizsardzību pret skrāpējumiem, kritieniem un cita veida bojājumiem, kā arī var piešķirt ierīcei personisku niansi.
 • Pārnēsājami lādētāji: pārnēsājamie lādētāji ļauj uzlādēt tālruni, atrodoties ceļā, nodrošinot papildu akumulatora darbības laiku, kad tas visvairāk nepieciešams.
 • Ekrāna aizsargi: Ekrāna aizsargi palīdz novērst skrāpējumus un plaisas uz tālruņa ekrāna, saglabājot tā izskatu ilgāku laiku.
 • Austiņas: austiņas ļauj tālrunī klausīties mūziku un citus audio saturus, netraucējot apkārtējiem.
 • Pop ligzdas: Pop ligzdas ir mazi apaļi piederumi, kas ir piestiprināti tālruņa aizmugurē un nodrošina drošu satvērienu, atvieglojot ierīces turēšanu un lietošanu.
 • Tālruņa somiņas: tās aizsargā ierīci un ļauj to nēsāt līdzi daudz parocīgāk.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri