Valmieras Ziņas

Kāpēc vajadzētu izmantot viedtālruņu aksesuārus

Lasīšanas laiks: 2 min

Telefonu vāciņi un tālruņu piederumi var būt noderīgi vairāku iemeslu dēļ:

 • Funkcionalitāte: tālruņa piederumi var uzlabot tālruņa funkcionalitāti. Piemēram, tālruņa statīvs vai pop ligzda var atvieglot tālruņa lietošanu brīvroku režīmā, savukārt pārnēsājamais lādētājs var nodrošināt papildu akumulatora darbības laiku, kad atrodaties ceļā.
 • Aizsardzība: daži tālruņa piederumi, piemēram, ekrāna aizsargi un futrāļi, var palīdzēt aizsargāt tālruni no bojājumiem, ko izraisa kritieni, skrāpējumi un citi ikdienas apdraudējumi.
 • Stils: tālruņa piederumi var arī piešķirt jūsu tālrunim personisku stilu. No stilīgiem futrāļiem līdz dekoratīvām uzlīmēm un piekariņiem – ir pieejami daudzi aksesuāri, kas palīdzēs pielāgot un uzlabot ierīces izskatu.
 • Ērtības: tālruņa piederumi var padarīt tā lietošanu ērtāku. Piemēram, somiņa var atvieglot pārnēsāšanu un aizsargāt ierīci, bet automašīnas stiprinājums var turēt tālruni braukšanas laikā, ļaujot to izmantot navigācijai vai brīvroku zvanīšanai.
 • Pieejamība: daži tālruņa piederumi, piemēram, dzirdes aparāti un balss atpazīšanas programmatūras, var padarīt tālruņa lietošanu ērtāku cilvēkiem ar invaliditāti vai traucējumiem.

Īsāk sakot, tālruņu piederumi var uzlabot tālruņa funkcionalitāti, aizsardzību, stilu, ērtības un pieejamību. Ir pieejami dažādi tālruņu piederumu veidi, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tos, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Noderīgākie tālruņu piederumi

Labākais jūsu tālruņa piederums būs atkarīgs no jūsu gaumes un vēlmēm. Tomēr daži no populārākajiem un noderīgākajiem tālruņu piederumiem ir:

 • Tālruņa maciņi un vāciņi: tālruņu maciņi nodrošina aizsardzību pret skrāpējumiem, kritieniem un cita veida bojājumiem, kā arī var piešķirt ierīcei personisku niansi.
 • Pārnēsājami lādētāji: pārnēsājamie lādētāji ļauj uzlādēt tālruni, atrodoties ceļā, nodrošinot papildu akumulatora darbības laiku, kad tas visvairāk nepieciešams.
 • Ekrāna aizsargi: Ekrāna aizsargi palīdz novērst skrāpējumus un plaisas uz tālruņa ekrāna, saglabājot tā izskatu ilgāku laiku.
 • Austiņas: austiņas ļauj tālrunī klausīties mūziku un citus audio saturus, netraucējot apkārtējiem.
 • Pop ligzdas: Pop ligzdas ir mazi apaļi piederumi, kas ir piestiprināti tālruņa aizmugurē un nodrošina drošu satvērienu, atvieglojot ierīces turēšanu un lietošanu.
 • Tālruņa somiņas: tās aizsargā ierīci un ļauj to nēsāt līdzi daudz parocīgāk.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.80 €/h (pēc pārbaudes laika 5,50 €/h) Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 16.06.2023. uz e-pastu – megija.stalberga@voc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-03 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā medicīnas māsu. Ja Jūs vēlaties: • nodrošināt Iestādi ar medikamentiem un medicīnisko aprīkojumu saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem; • veikt izglītojamo veselības stāvokļa novērtēšanu; • organizēt un veikt izglītojamo profilaktiskos pasākumus; • kontrolēt higiēnas prasību izpildi saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem; • uzraudzīt izglītojamo ēdināšanu; • nodrošināt infekciju kontroli; • veikt izglītojamo aprūpi saslimšanu vai traumu gadījumos; • veikt aprūpi izglītojamiem ar īpašām vajadzībām; • nodrošināt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu; • organizēt profilaktiski izglītojošo darbu; un Jums ir: • veikta reģistrācija kā ārstniecības personai, kura ieguvusi izglītības iestāžu māsas vai ambulatorās aprūpes māsas sertifikātu; • spēja savas kompetences ietvaros veikt profilaktiskos, aprūpes un ārstniecības pasākumus izglītojamo veselības uzturēšanai un uzlabošanai izglītības iestādēs; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: atbildības sajūta un precizitāte; spēja strādāt komandā; labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • pilnas likmes darba slodzi - 40 stundas nedēļā: • atalgojumu 1116 EUR (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.851 „Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarbinātajiem); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu draudzīgā kolektīvā. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras 2.idusskolas kancelejā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) ar norādi „Medicīnas māsas vakancei” līdz 2023.gada 6.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: MĀSA/ vispārējās aprūpes MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-06

Mūsu partneri