Valmieras Ziņas

Kamēr autovadītājs maina riepu, zagļi apzog automašīnu (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

Vakar, 8. aprīlī, Cēsīs reģistrēts gadījums, kad riepas maiņas laikā no kravas automašīnas salona nozagta skaidra nauda. Policija aicina autovadītājus uzmanīties no viltīgiem zagļiem, kuri pārdur automašīnas riepu un nozog no automašīnas salona mantas, kamēr vadītājs maina riepu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vakar, 8.aprīlī, ap pulksten 18:30 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Cēsīs, J.Poruka ielā no automašīnas salona nozagti vairāk nekā 300 eiro. Tika noskaidrots, ka cietušais vīrietis stāvlaukumā pamanījis, ka viņa automašīnai ir bojāta riepa. Kamēr vadītājs manīja riepu, no automašīnas salona, kur atradās naudas maks, tika nozagta nauda. Policijā sākts kriminālprocess par zādzību no automašīnas. Izmeklēšana turpinās.

Valsts policija aicina automašīnu īpašniekiem pievērst uzmanību savu spēkratu drošībai, neatstāt tā salonā atslēgas, transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus vai vērtīgas mantas. Redzamā vietā atstātas personiskās mantas kalpo kā stimuls garnadzim iekļūt transportlīdzeklī, izsitot auto stiklu vai kādā citā veidā to bojājot. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti nezaudēt modrību un neatstāt savu īpašumu viegli pieejamu garnadžiem.

Policija aicina nebūt vienaldzīgiem. Gadījumos, ja redz, ka stāvlaukumā pie kāda transportlīdzekļa vai nomaļā vietā novietotas tehnikas “grozās” svešas personas, kuras acīmredzami nav transportlīdzekļa īpašnieki, un šo personu nodomi, varētu būt noziedzīgi, nekavējoties jāziņo policijai pa tālruni 110, kā arī, ja iespējams jāinformē transportlīdzekļa saimnieks vai vadītājs par svešu personu aktivitāti.

    vieglāk ir ar blondīni - 11.04.2021

    runāt par rītiņa iztrūkumu, nekā ar sievieti par vingrošanu, ja ņem vērā, ka blondīne pati uzsāka sarunu, ineta ir latviešu vārds, vai tikai pseidonīms, tāpat kā alfrēds celtnieks, motivācija zagt to, kas pieder tev jau no pirmdienas ir tikai centieni pieaicināt pēc iespējas vairāk nabagu savam galdam, nav jau tā, ka nav darba, bet ja darba stāžu tev pasniedz kā – nebūs produktīva saruna -, tad jā celsim lielveikalus, kas tikai izskatās pēc skolām, nevis ir vai nau institūts, universitāte, koledža, bakalaura, ja zinat šiem vārdiem skaidrojumu, tad aušanas lekcijas varat sākt vadīt, senie latvieši ir tev blakus, bet tu esi pie datora

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri