Valmieras Ziņas

Beverīnas novadā sadraudzības pasākumā pulcējušies kaimiņi

Svētdien, 28. jūnijā, Beverīnas novadā koka skulptūru un atrakciju parkā Cempu “Arājos” notika pasākums “Kaimiņu būšana 2015”. Tā mērķis – satikties, iepazīties, aprunāties un kopā pavadīt brīvo laiku, informē  Linda Krūmiņa, biedrības “Iespēju durvis” pārstāve.

Kaimiņus pulcināja biedrība “Beverīnas amatnieki”. Svētdienas rītā pie radošo darbnīcu un reģistrācijas teltīm bija sastopami tēti, mammas, bērni, vecvecāki no Cempiem, Brenguļiem, Kauguriem, Trikātas un Mūrmuižas, arī kaimiņi no Valmieras un ciemiņi no citām Latvijas pilsētām, kuri daļu vasaras pavada Beverīnas novadā, kopā aptuveni 300 kaimiņu.

Iesaistot brīvprātīgos palīgus, klātesošie varēja līdzdarboties dažādās interesantās aktivitātēs. Sanākušos kustināja un lustināja pasākuma vadītāji – cempēniete Ineta Vanaga ar palīgu Modri un vienmēr pozitīvi smaidošais deju ansamblis “Dzieti” ar šarmanto un eleganto vadītāju Sandru. Kaimiņi kopā dziedāja, dejoja, baudīja Kauguru amatierteātra uzstāšanos – pēc A.Bankas motīviem veidoto izrādi “Bomzis”.

Sanākušie piedalījās arī radošajās darbnīcās, veidojot mazu piemiņas suvenīru. Divu Ingu, Lindas, Aijas un Ilonas vadībā varēja apgleznot akmentiņus, šūt filca lellītes, izgatavot krāsainas dārza laternas no skārda bundžām, krāsot parkā koka puķes, vērt koka pērlīšu rokassprādzes vai darināt atslēgu piekariņus. Bērni piedalījās sportiskajās stafetēs.

Turklāt viss, kas vien koka skulptūru parkā šūpojās, ripoja, grabēja, bija saliekams un atkal izjaucams, aptaustāms un apskatāms, visas dienas garumā bija brīvi pieejams visiem pasākuma viesiem. Rosīgā bērnu darbošanās ļāva vecākiem un vecvecākiem patērzēt un baudīt priekšnesumus. Arī pieaugušie labprāt izmēģināja gan šūpoles, gan šaušanu pa bundžām, staigāšanu ar ķekatām, koka ķegļus un citas spēles.

Organizatori izsaka pateicību koka skulptūru parka saimniekam Jānim Jākabsonam, jo tieši pasākuma norises vieta, domājams, bija viena no tā veiksmes atslēgām. Pateicība arī pārējiem “Kaimiņu būšanā” iesaistītajiem.

Klātesošie anketās norādīja, ka tradīcija jāturpina. Plašāka informācija par pasākumu organizatoru mājaslapā.

Pasākumu rīkoja biedrība “Beverīnas amatnieki” ar Beverīnas novada pašvaldības projektu konkursā “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā 2015” atbalstītā projekta finansējumu. Ar projekta rakstīšanu un pasākuma organizēšanu palīdzēja biedrība “Iespēju durvis”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri