Valmieras Ziņas

Kādu iedzīvotāju satrauc bebru sagrauzts vītols Mazajā stacijas ielā; pašvaldība sola koku likvidēt

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 18.septembrī portāla “Valmieras Ziņas” redakcijā vērsās kāda Valmieras iedzīvotāja, lai paustu savas bažas par kādu bebru sagrauztu vītolu Mazajā stacijas ielā Valmierā, kas drīzumā varētu nolūzt pavisam.

Portāls “Valmieras Ziņas” pārliecinājās, ka koks ir bīstami pārliecies pār ietvi un informēja par to Valmieras pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāju Ritu Jemšiku.

Pēc viņas teiktā, iepriekš pašvaldības rīcībā nebija informācijas par konkrēto gadījumu, taču, apzinot situāciju, koka radītais apdraudējums tiks likvidēts tuvākajā laikā.

“Jebkura koka nociršana tomēr ir rūpīgi jāizsver, jo vienu bebru apgrauztu koku nocērtot, bebri meklēs nākamo “upuri” un to pašu izdarīs citam kokam. Tāpēc, kamēr vien koks neapdraud iedzīvotāju drošību, to nebūtu vēlams nocirst, ” sacīja R.Jemšika piebilstot, ka konkrētajā gadījumā, kad vītols liecas pāri gājēju ietvei apdraudējums gan esot, tādēļ tas būs jānocērt.

R.Jemšika arī atzina, ka šogad pašvaldība ir nozāģējusi jau ļoti daudz koku, pat vairāk nekā to iepriekš ir paredzējis budžets, tādēļ būšot nepieciešami budžeta grozījumi papildus finansējuma piešķiršanai.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri