Valmieras Ziņas

Kādas kleitas ir modē 2020.gada vasarā?

Vai esi aizdomājusies, vai tavā garderobē atrodas kleita, kas atbilst šīs vasaras modes tendencēm? Iespējams, nemaz neesi lietas kursā par to, kas ir modē šajā vasarā. Ja tev ir vēlme uzzināt, kas šovasar ir modē, tad šis raksts tev noteikti noderēs. Esam apkopojuši stilistu ieteikumus, kas ļaus šajā vasarā uzmirdzēt no jauna un izmēģināt tērpus un krāsas, kuras, iespējams, iepriekš nemaz neesi izmēģinājis.

Šogad modē ir tamborējumi

Ja vēlies atšķirties un papildināt savu garderobi ar jaunām vēsmām, noteikti ir vērts pievērst uzmanību tam, lai tavā garderobē būtu tamborējumu tehnikā darinātas kleitas. Tā noteikti ir viena no karstākajām šīs vasaras aktualitātēm. Ir vērts ļauties kleitām, kas papildinātas ar dažādiem vijumiem. Šāds koptēls izskatīties mākslinieciski, atšķirīgi un sievišķīgi. Ja šajā vasarā vēlies atšķirties, tad noteikti šī būs labākā izvēle. Ja nevēlies tamborētu kleitu, izvēlies, piemēram, tamborētu topiņu un parastos džinsa šortus. Arī tāds tēls izskatīsies lieliski ikvienai sievietei!

Izvēlies kleitas ar apjomu

Ja tev šogad ir vēlme izmēģināt ko jaunu, tad noteikti ielūkojies kuplo kleitu piedāvājumā. Šajā sezonā lieliski izskatīsies kleitas, kas veidotas kārtās (līdzīgi kā eglīte). Vēl nekad šis nebūs bijis tik stilīgi un mūsdienīgi. Ļaujies pārmaiņām un izmēģini ko jaunu arī tu!

Papildini kleitu ar retro rakstiem

Šajā gadā modē ir kleitas ar 70. un 60.gadu stila elementiem. Nebaidies izvēlēties rotaļīgas un abstraktas kleitas. Kleitas var būt papildinātas ar vintāžas mēbeļu polsterējuma audumu, retro tapetēm, dažādiem senatnīgiem mājas tekstiliem, piemēram, galdautiem vai spilveniem. Nebaidies uzdrīkstēties un pamēģināt ko jaunu un nebijušu. Tas noteikti tev ļaus atšķirties no pūļa un piešķirt savam tēlam odziņu.

Izvēlies kleitas ar punktiņiem

Ja vēlies ne tik klasisku, bet mūsdienīgu stilu, ir vērts pievērst uzmanību tam, ka šajā vasarā ļoti populāras ir punktainas īsas vai garas kleitas. Arī tas ir sava veida retro šarms. Ja punktaina stila kleitas tev liekas pārāk uzkrītošas, tad ir vērts kombinēt. Izvēlies, piemēram, punktainus svārkus un pavisam vienkāršu baltu ikdienas t-kreklu. Tādā veidā varēsi radīt ne tikai stilīgu, bet arī ērtu tēlu.

Neons šogad ir modē

Neona krāsas kleitas šajā vasarā noteikti būs mūsdienīgs papildinājums ikvienā garderobē. Ja vēlies šajā vasarā izskatīties mūsdienīgi, tad ir vērts izvēlēties kleitas, kas ieturētas spilgti zaļā, dzeltenā, rozā, zilā vai oranžā krāsā. Savukārt, ja neona krāsas kleita tev liekas pārāk pārspīlēta, izvēlies neona krāsas aksesuārus, piemēram, lakatiņu, cepuri, šallīti vai somiņu. Tādā veidā radīsi mūsdienīgu, bet ne tik uzkrītošu tēlu.

Šogad ir modē kleitas no ādas

Varētu likties, ka āda ir modē tikai ziemas sezonā, tomēr tā nebūt nav. Kleitas no ādas lieliski iederēsies arī šajā vasarā. Kas interesanti, tad šajā vasarā ir populāras nevis klasiski melnas ādas kleitas, bet gan debesu zilā vai laima zaļā krāsā. Savukārt, ja nevēlies vilkt ādas kleitu, ir vērts piemeklēt kleitas, kurās ir iestrādāti dažādi ādas elementi, piemēram, ādas kabatas vai atloki.

2020.gads – ilgtspējas gads

Aktualizējot klimata pārmaiņu tēmu, modes dizaineri arvien vairāk pievēršas tam, lai pircējiem tiktu piedāvātas kleitas no dabīgiem materiāliem, piemēram, bioloģiski audzētas kokvilnas. Šogad un turpmāk modē noteikti būs ne tikai dabai draudzīgu materiālu izmantošana, bet arī apģērbu atkārtota izmantošana, sniedzot tiem otru dzīvi. Ja arī tu vēlies dzīvot zaļā, bet tajā pašā laikā izskatīties mūsdienīgi, noteikti izvēlies kleitas, kas radītas no dabīgiem materiāliem, tādā veidā nenodarot pāri dabai.

Cerams, ka kāds no šiem padomiem noderēja arī tev un arī tu šogad papildināsi savu garderobi ar kādu īpašu apģērbu gabalu, kas ļaus izcelties un izmēģināt jaunas krāsas. Pat ja ikdienā neseko līdzi aktuālajām modes tendencēm, ir vērts ik pa laikam ļauties pārmaiņām un izmēģināt jaunas krāsas, piegriezumus un formas. Tu noteikti nenožēlosi, ja izmēģināsi ko jaunu. Vasara ir īstais brīdis, kad izmēģināt ko jaunu un ļauties krāsu vilinājumam!

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-08-14 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde (reģ.Nr. 4401901990), Parka iela14, Mazsalaca, Mazsalacas novads, aicina pieteikties Pirmsskolas skolotāju (1 pilnu darba laiku) Prasības: Augstākā pedagoģiskā izglītība, pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikācija; labas pirmsskolas metodikas zināšanas; radošums, atbildība, precizitāte; latviešu valodas prasmes augstākajā līmenī. Pienākumi: nodrošināt bērncentrētu, iekļaujošu pieeju valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijās noteiktā pirmsskolas izglītības satura īstenošanai, atbilstoši izglītojamo vajadzībām un individuālās attīstības īpatnībām. plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu, jēgpilnu izglītības procesu. uzturēt drošu, veselīgu un attīstību veicinošu, psiholoģiski labvēlīgu vidi iestādē. kārtot dokumentāciju atbilstoši izglītības iestādes prasībām. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (likme 750 EUR) un sociālās garantijas; iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi; Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 14.08.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde (reģ.Nr. 4401901990), Parka iela14, Mazsalaca, Mazsalacas novads, aicina pieteikties Pirmsskolas skolotāju (1 nepilns darba laiks – 0,5 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības: Augstākā pedagoģiskā izglītība, pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikācija; labas pirmsskolas metodikas zināšanas; radošums, atbildība, precizitāte; latviešu valodas prasmes augstākajā līmenī. Pienākumi: nodrošināt bērncentrētu, iekļaujošu pieeju valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijās noteiktā pirmsskolas izglītības satura īstenošanai, atbilstoši izglītojamo vajadzībām un individuālās attīstības īpatnībām. plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu, jēgpilnu izglītības procesu. uzturēt drošu, veselīgu un attīstību veicinošu, psiholoģiski labvēlīgu vidi iestādē. kārtot dokumentāciju atbilstoši izglītības iestādes prasībām. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (likme 750 EUR) un sociālās garantijas; iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi; Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 14.08.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri