Valmieras Ziņas

Kādas kleitas ir modē 2020.gada vasarā?

Vai esi aizdomājusies, vai tavā garderobē atrodas kleita, kas atbilst šīs vasaras modes tendencēm? Iespējams, nemaz neesi lietas kursā par to, kas ir modē šajā vasarā. Ja tev ir vēlme uzzināt, kas šovasar ir modē, tad šis raksts tev noteikti noderēs. Esam apkopojuši stilistu ieteikumus, kas ļaus šajā vasarā uzmirdzēt no jauna un izmēģināt tērpus un krāsas, kuras, iespējams, iepriekš nemaz neesi izmēģinājis.

Šogad modē ir tamborējumi

Ja vēlies atšķirties un papildināt savu garderobi ar jaunām vēsmām, noteikti ir vērts pievērst uzmanību tam, lai tavā garderobē būtu tamborējumu tehnikā darinātas kleitas. Tā noteikti ir viena no karstākajām šīs vasaras aktualitātēm. Ir vērts ļauties kleitām, kas papildinātas ar dažādiem vijumiem. Šāds koptēls izskatīties mākslinieciski, atšķirīgi un sievišķīgi. Ja šajā vasarā vēlies atšķirties, tad noteikti šī būs labākā izvēle. Ja nevēlies tamborētu kleitu, izvēlies, piemēram, tamborētu topiņu un parastos džinsa šortus. Arī tāds tēls izskatīsies lieliski ikvienai sievietei!

Izvēlies kleitas ar apjomu

Ja tev šogad ir vēlme izmēģināt ko jaunu, tad noteikti ielūkojies kuplo kleitu piedāvājumā. Šajā sezonā lieliski izskatīsies kleitas, kas veidotas kārtās (līdzīgi kā eglīte). Vēl nekad šis nebūs bijis tik stilīgi un mūsdienīgi. Ļaujies pārmaiņām un izmēģini ko jaunu arī tu!

Papildini kleitu ar retro rakstiem

Šajā gadā modē ir kleitas ar 70. un 60.gadu stila elementiem. Nebaidies izvēlēties rotaļīgas un abstraktas kleitas. Kleitas var būt papildinātas ar vintāžas mēbeļu polsterējuma audumu, retro tapetēm, dažādiem senatnīgiem mājas tekstiliem, piemēram, galdautiem vai spilveniem. Nebaidies uzdrīkstēties un pamēģināt ko jaunu un nebijušu. Tas noteikti tev ļaus atšķirties no pūļa un piešķirt savam tēlam odziņu.

Izvēlies kleitas ar punktiņiem

Ja vēlies ne tik klasisku, bet mūsdienīgu stilu, ir vērts pievērst uzmanību tam, ka šajā vasarā ļoti populāras ir punktainas īsas vai garas kleitas. Arī tas ir sava veida retro šarms. Ja punktaina stila kleitas tev liekas pārāk uzkrītošas, tad ir vērts kombinēt. Izvēlies, piemēram, punktainus svārkus un pavisam vienkāršu baltu ikdienas t-kreklu. Tādā veidā varēsi radīt ne tikai stilīgu, bet arī ērtu tēlu.

Neons šogad ir modē

Neona krāsas kleitas šajā vasarā noteikti būs mūsdienīgs papildinājums ikvienā garderobē. Ja vēlies šajā vasarā izskatīties mūsdienīgi, tad ir vērts izvēlēties kleitas, kas ieturētas spilgti zaļā, dzeltenā, rozā, zilā vai oranžā krāsā. Savukārt, ja neona krāsas kleita tev liekas pārāk pārspīlēta, izvēlies neona krāsas aksesuārus, piemēram, lakatiņu, cepuri, šallīti vai somiņu. Tādā veidā radīsi mūsdienīgu, bet ne tik uzkrītošu tēlu.

Šogad ir modē kleitas no ādas

Varētu likties, ka āda ir modē tikai ziemas sezonā, tomēr tā nebūt nav. Kleitas no ādas lieliski iederēsies arī šajā vasarā. Kas interesanti, tad šajā vasarā ir populāras nevis klasiski melnas ādas kleitas, bet gan debesu zilā vai laima zaļā krāsā. Savukārt, ja nevēlies vilkt ādas kleitu, ir vērts piemeklēt kleitas, kurās ir iestrādāti dažādi ādas elementi, piemēram, ādas kabatas vai atloki.

2020.gads – ilgtspējas gads

Aktualizējot klimata pārmaiņu tēmu, modes dizaineri arvien vairāk pievēršas tam, lai pircējiem tiktu piedāvātas kleitas no dabīgiem materiāliem, piemēram, bioloģiski audzētas kokvilnas. Šogad un turpmāk modē noteikti būs ne tikai dabai draudzīgu materiālu izmantošana, bet arī apģērbu atkārtota izmantošana, sniedzot tiem otru dzīvi. Ja arī tu vēlies dzīvot zaļā, bet tajā pašā laikā izskatīties mūsdienīgi, noteikti izvēlies kleitas, kas radītas no dabīgiem materiāliem, tādā veidā nenodarot pāri dabai.

Cerams, ka kāds no šiem padomiem noderēja arī tev un arī tu šogad papildināsi savu garderobi ar kādu īpašu apģērbu gabalu, kas ļaus izcelties un izmēģināt jaunas krāsas. Pat ja ikdienā neseko līdzi aktuālajām modes tendencēm, ir vērts ik pa laikam ļauties pārmaiņām un izmēģināt jaunas krāsas, piegriezumus un formas. Tu noteikti nenožēlosi, ja izmēģināsi ko jaunu. Vasara ir īstais brīdis, kad izmēģināt ko jaunu un ļauties krāsu vilinājumam!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri