Valmieras Ziņas

Kad izsaukt autoevakuatoru?

Lasīšanas laiks: 3 min

Autoevakuatoru vajadzētu izsaukt, ja jūsu automašīna ir cietusi ceļu satiksmes negadījumā vai nevar pārvietoties citu apstākļu dēļ. Šādās situācijās, kad jums ir nepieciešama palīdzība ar transportlīdzekļa pārvietošanu, autoevakuators var būt noderīgākais un drošākais risinājums.

Avāriju gadījumos, piemēram, sadursmēs vai negadījumos uz ceļa, ir svarīgi nodrošināt drošību sev un citiem braucējiem. Ja auto vairs nav braucamspējīgs vai bloķē satiksmi, autoevakuators var to nogādāt līdz tuvākajam servisa centram vai citu atrašanās vietu. Tas palīdzēs atbrīvot ceļu un novērst papildu satiksmes riskus.

Ja nepieciešams vienkārši nogādāt automašīnu uz citu lokāciju, arī tad var izsaukt autoevakuatoru. Tas ir ērts veids, kā paveikt to bez liekām galvassāpēm. Autoevakuatori bieži piedāvā arī papildus pakalpojumus, piemēram, piegādi noteiktā laikā vai transportlīdzekļa uzturēšanu slēgtā autosstāvietā.

Izsaukt autoevakuatoru ir vienkārši. Jāsazinās ar autoevakuatora pakalpojumu sniedzēju pa tālruni vai tiešsaistē, izmantojot mājaslapu. Jānorāda automašīnas atrašanās vieta un galamērķis, kur vēlaties nogādāt transportlīdzekli. Ir svarīgi precizēt informāciju par automašīnas stāvokli un iespējamajiem ierobežojumiem, piemēram, lielumu vai svara ierobežojumiem. Tāpat arī pārvietojamo pasažieru skaitu un kravas apjomu, ja tāda ir.

Pirms izsaukt autoevakuatoru, ir vērts apsvērt arī citus faktorus.

Autoevakuatora ierašanās gaidīšanas laiks

Ierašanās gaidīšanas laiks ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas var ietekmēt autoevakuatoru izsaukšanas kvalitāti. Šis laiks var būt atkarīgs no dažādiem apstākļiem un situācijas sarežģītuma.

1. Satiksmes intensitāte

Viena no galvenajām ietekmējošajām lietām ir satiksmes intensitāte. Ja tiek izsaukts autoevakuators, tas nozīmē, ka notikusi kaut kāda problēma ar transportlīdzekli un tas vairs nav spējīgs pats braukt. Tomēr, ja satiksmes ir ļoti intensīva, autoevakuatoram var būt grūti ātri nokļūt uz notikuma vietu. Tas var radīt papildu aizkavējumus un pagarināt ierašanās laiku.

2. Apstiprinājumi un procedūras

Lai veiktu autoevakuatora izsaukumu, bieži ir nepieciešami daži apstiprinājumi un procedūras. Piemēram, ja noticis ceļu satiksmes negadījums vai ir vajadzīga atļauja no policijas, autoevakuatoram būs jāgaida, līdz visi nepieciešamie dokumenti un apstiprinājumi tiks sakārtoti. Tas var aizkavēt evakuācijas laiku, jo situācijas sarežģītības dēļ var būt nepieciešams papildus laiks.

3. Situācijas sarežģītības pakāpe

Konkrētais autoevakuatora gaidīšanas laiks var ļoti atšķirties atkarībā no situācijas. Ja transportlīdzeklis ir nonācis smagas avārijas situācijā vai ir bloķējis citu transportlīdzekli, autoevakuatoram tas varētu prasīt vairāk laika, lai evakuētu transportlīdzekli.

Autoevakuators.pro Rīgā un visā Latvijā nodrošina plašu spektru pakalpojumu, kas apmierinās dažādas klientu vajadzības:

Vieglo transportlīdzekļu evakuācija – ja jums ir problēmas ar savu personisko automobili vai motociklu un tas nevar pats turpināt dalību ceļu satiksmē, Autoevakuators.pro paveiks evakuāciju uz tuvējo servisu vai citu atrašanās vietu.

Smago transportlīdzekļu evakuācija – ja esat tranzītā caur Latviju un saskaraties ar problēmām savas smagās automašīnas vai citu smago transportlīdzekļu problēmu dēļ, Autoevakuators.pro var palīdzēt jums to evakuēt uz tuvāko servisu vai pat nogādāt uz citu valsti.

Nelaimes gadījumu evakuācija – ja esat iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā vai cita veida nelaimes gadījumā Rīgā un visā Latvijā, Autoevakuators.pro ir gatavs sniegt ātru un efektīvu palīdzību, lai pārvietotu bojāto transportlīdzekli nepieciešamā vietā.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku (Ipiķu pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • uzraudzīt un apkopt apkures iekārtas; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu EUR 620 pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka amatam”, līdz 2023.gada 4.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Papardes, Ipiķi, Ipiķu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā izglītības psihologu (profesijas kods 2634 03) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • konsultēt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus audzēkņa psiholoģisko problēmu gadījumos; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sagatavot rakstisku atzinumu par izglītojamā psiholoģiskās izpētes vai konsultēšanas rezultātiem gadījumos, ja izglītojamais tiek nosūtīts uz valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju vai saņem izglītības iestādes atbalsta komisijas palīdzību, kā arī normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos vai pēc vecāku rakstiska pieprasījuma; • sniegt atbalstu izglītojamajiem adaptācijas procesā; • kārtot dokumentāciju atbilstoši Iestādes noteiktajām prasībām; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam, kā arī ir reģistrēts Psihologu reģistrā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām • izglītības jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana; • mācību un audzināšanas darba satura pārzināšana; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci. mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilnu darba likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienībā “Varavīksne”; Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi Iestādes lietvedei (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa/-es amatam”. Tālrunis informācijai: 64281559 (lietvede). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu (profesijas kods 2359 15) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese; Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt karjeras izglītības programmas izstrādi, pasākumu plānošanu un īstenošanu; • konsultēt, informēt un izglītot izglītojamos karjeras veidošanas jautājumos; • nodrošināt informācijas pieejamību karjeras virziena izvēlei; • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos; • veikt pētniecisko un metodisko darbu; • koordinēt, organizēt un vadīt karjeras attīstības atbalsta pasākumus dažādām mērķa grupām; • veidot dokumentāciju karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai; • iesaistīties Iestādes attīstības mērķu un uzdevumu īstenošanā, kā arī Iestādes īstenotajos projektos; un ja Tev ir: • bakalaura vai maģistra grāds karjeras konsultanta profesionālajā kvalifikācijā, vai augstākā pedagoģiskā izglītība un profesionālās kompetences pilnveides programma “Pedagogs – karjeras konsultants ar individuālās konsultēšanas tiesībām” (karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā); • tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas (maģistra grāds karjeras konsultēšanā vai iegūts individuālās karjeras konsultēšanas sertifikāts); • vēlama pieredze karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanā un vadīšanā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: augsta saskarsmes kultūra, pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu, precizitāte, analītiskās un organizatoriskās prasmes; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilna vai pilna darba slodze – 1.-12.klasēm; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolā. Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi skolā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Pedagoga karjeras konsultanta/-es vakancei”. Tālrunis informācijai: 64207543 (direktora vietnieks), 64207163 (direktors). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS KARJERAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Mūsu partneri