Valmieras Ziņas

Kā rudenī pasargāt grīdas pret mitrumu un gružiem?

Rudens atnāk ne tikai ar pasakaini krāšņu dabu, bet līdzi nes arī sadzīviskās grūtībās, ko rada lietus, dubļi, stiprs vējš, salauzti lietussargi un slapjas kājas. Tāpat rudenī īpaši  jāpiedomā par telpu uzkopšanu un tīrību, jo līdz ar nepatīkamajiem laikapstākļiem un mitrumu telpas ātri kļūst netīras. Tādēļ šoreiz – daži praktiski padomi par to, kā pasargāt grīdas šajā gadalaikā.

5 padomi tīrai grīdai

Maiņas apavi

Tas patiešām var būt viens no  efektīvākajiem veidiem, kā parūpēties par tīrām grīdām darba vidē  vai mājas.  Ja maiņas apavu nēsāšanu padara par ikdienas ieradumu, tad tas nebūt nav tik sarežģīti kā sākotnēji šķistu. Viena no panākumu atslēgām – gan ielai, gan telpām izvēlēties ērti novelkamus un uzvelkamus apavus, lai apavu nomaiņa nesagādātu pūles un līdz ar to nebūtu iemesla iekštelpās uzturēties ielas apavos.

Slapjā un sausā zona

Neizbēgami – ienākot telpās, ar apavu zolēm telpā tiks ienests arī mitrums un gruži. Tādēļ svarīgi nodalīt zonas – jāievieš vieta, kurā atļauts uzturēties ar ielas apaviem, kā arī zona, kurā nedrīkst pārvietoties ar āra apaviem, valkājami tikai maiņas apavi.  Īpaši svarīgi tas ir birojos, kuros tiek veiktas regulāras piegādes – ir jāpadomā par to, kā organizēt darbu, lai kurjeriem nebūtu jādodas cauri visam birojam ar slapjiem un, iespējams, dubļainiem apaviem.

Regulāri nomainīti paklāji

Ja paklājs pie durvīm būs izmircis, nevajag cerēt, ka tas spēs pasargāt telpas no mitruma. Viens no veidiem, kā parūpēties par paklājiem, ir maināmo paklāju noma un serviss. Pie durvīm vislabāk der profesionāli neilona, kokvilnas vai mikrošķiedras paklāji ar gumijas pamatni, kas spēj uzsūkt daudz mitruma un gružu, kā arī neļauj ūdenim plūst cauri un bojāt grīdu. Maināmo paklāju noma un serviss ir vienkāršākais veids, kā nodrošināt vienmēr tīrus un sausus paklājus.

Parocīgi novietots aprīkojums sausuma uzturēšanai

Ja telpā tomēr  mitrums nokļuvis, svarīgi, lai slapjumu un gružus varētu ātri savākt un sakopt, lai netiktu bojāts grīdas segums. Ja rokas stiepiena attālumā būs šim nolūkam paredzēts mops, grīdas uzkopšana būs tīrais nieks – vien  20 sekundes nepieciešamas tīras un sausas grīdas nodrošināšanai, izmantojot mopu. Arī mopus ir iespējams iznomāt, lai nebūtu lieki jālauza galva par to tīrīšanu un mazgāšanu, un arī žāvēšanu.

Foto: Berendsen.lv

Kas ir maināmo paklāju noma un serviss

Viens no praktiskākajiem telpu tīrības saglabāšanas veidiem ir paklājs pie ieejas durvīm un noteiktām zonām, kas savāc lieko mitrumu un gružus. Rudenī šādi paklāji kļūst īpaši netīri. Tieši tādēļ maināmo paklāju noma un serviss ir tik lielisks un pieprasīts pakalpojums – tas ļauj baudīt tīra un svaiga paklāja sniegtās ērtības, lieki netērējot laiku un resursus šo paklāju kopšanai.

Maināmo paklāju noma un serviss ietver veselu pakalpojumu kopumu:

  • Paklāju dizaina izvēle – ir pieejami dažādu dizainu paklāji, tos iespējams pasūtīt arī individuāli.
  • Paklāju piegāde – izvēlētie paklāji tiks piegādāti noteiktās dienās.
  • Paklāju nomaiņa – ar klientu saskaņotā laika grafikā netīrie paklāji tiek nomainīti pret tīriem.
  • Paklāju tīrīšana un pārbaude – savāktie paklāji tiek pārbaudīti un rūpīgi iztīrīti, lai būtu gatavi nākamajām piegādēm.
  • Kvalitātes kontrole – nolietotie vai bojātie paklāji apritē neatgriežas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par maināmo paklāju nomu un servisu, ieskatieties tīmekļvietnē www.elis.com un aizpildiet jaunā klienta veidlapu. Tīrs un sauss paklājs rudenī ir lieliska vērtība!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri